Přejít na obsah

Milotec díly


Lucky126

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
:help:

Koukám, že Milotec - toť firma do pranice...někdo je spokojen jiný nadává.... já bych jim chtěl v brzké době přenechat svých "pár" pracně naspořených zlaťáčků za tyhle zkrášlovací vychytávky, ale po přečtení zdejších příspěvků.... :help: nevím... poraďte , prosím , máte - li zkušenosti.....

kryt madla 5.dveří

kryty klik děrované

kryty pod kliky velké chrom

lišta masky

lišta zadní kombi

rámečky zadních světel

ofuky zadní

ofuky přední

bratru za cca 7000,-Kč

tomuhle se říká otuzit auto, to je děs :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdar lidi. Tak jsem si koupil zadní lampy od Milotecu na OI to jsou ty bodovky. Líbí se mi to, po rozbalení jsem žasnul, jak je to hezké. Hodil sem to do barvy auta. No a pak jsem to začal pasovat na auto :D levá lampa jaksi nepasovala. Tedy přesněji jeden otvor pro šroub byl mimo. Tak jsem vzal vrtačku a udělal otvor větší a ted to drží. Ale při zapojování elektriky jsem byl taky zaražen, bylo chybné zapojení drátů. Místo potkávaček tam bylo zapojené brzdové světlo, takže bylo potřeba rozdělat na světle dráty a přehodit je. Milotec by si měl ve své firmě také vytvořit oddělení s názvem "kontrola výrobků kvality" ;) pokud někdo má a prodává přední světla bodová na OI tak jsem vážný zájemce ;)

post-4043-1222419033_thumb.jpg

post-4043-1222419062_thumb.jpg

post-4043-1222419489_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ctěl bych koupit tyto lišty - přední chrom nárazníku,boční chrom lišty a zadní lištu nad rz,máte někdo zkušenosti s těmito díly? Díky

Mám lištu na 5.dveřích,už dost dlouho a drží jak přišitá.Přední mám podobnou ,ale ta je od Autostyl Janko.

http://www.autostyl-janko.cz/auto_tuning_d..._chladice_rz_rs

Ta je taky v poho.S boční zkušenost nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zdar nema nekdo zkusenosti s temito svetli pro skodu octavii... libej se me daleko vic nez ty s tim denim sviceni ale cena je uplne jinde a tak by me zajimalo jestli bych to poridil namontovat na octavku r.v 00 jeste pred Face... mam takovej dojem ze je nekdo ma na oktavce v Trauci ... videl sem ji stat u hypernov y ale tomuj autu to moc sluselo ... diky za odpoved

http://www.milotec.net/bodova-svetla-predn...ia-facelift.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...