Přejít na obsah

Octavia 1.8 T žere


Freddy

Doporučené příspěvky

Nazdárek lidi.Je mozné že octavia 1.8 T r.v. 99 tak papá.

Jezdím 4km do práce a 4 zpět a chlastá mi to 11 L na 100 km je to možné.

Za kolik litrů se s tímhle motorem dá jezdit.

A jakou by jsi chtěl mít spotřebu na takovou vzdálenost?

Už si s tím jel nějakou dálku? jakou jsi měl spotřebu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek lidi.Je mozné že octavia 1.8 T r.v. 99 tak papá.

Jezdím 4km do práce a 4 zpět a chlastá mi to 11 L na 100 km je to možné.

Za kolik litrů se s tímhle motorem dá jezdit.

Otec to ma v praci jako sluzebni....nad 8 se dostane ..obcas,a to jen v zime ;)lol ....nech si to v servisu napichnout...mozna to bude lambda nebo neco s katalyzatorem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Prahy do Liberce po dálnici byla spotřeba 8.6 L. Průměrná rychlost 120 km/h

Na tu 4km vzdálenost si myslim že OK - mě po nastartování a nějakejch couračkách za studena - než se vymotám z města a rozbitejch silniček papá Gertruda kolikrát i 16L.

Jinak v pondělí ve 4 lidech Praha - Plzeň při 130 9L a zpátky zase ve 4, ale trošku svižněji cca. 150 a brala cca. 8L :) . ZVLÁŠTNÍ, ale možná je to zpátky víc z kopce... :-)

Liberce máš porád do kopce - řekl bych 8.6L OK...

Klííííd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Prahy do Liberce po dálnici byla spotřeba 8.6 L. Průměrná rychlost 120 km/h

Na tu 4km vzdálenost si myslim že OK - mě po nastartování a nějakejch couračkách za studena - než se vymotám z města a rozbitejch silniček papá Gertruda kolikrát i 16L.

Jinak v pondělí ve 4 lidech Praha - Plzeň při 130 9L a zpátky zase ve 4, ale trošku svižněji cca. 150 a brala cca. 8L :) . ZVLÁŠTNÍ, ale možná je to zpátky víc z kopce... :-)

Liberce máš porád do kopce - řekl bych 8.6L OK...

Klííííd :)

A taky, že to je z Prahy do Plzně do kopce a na víc, většinou ti fouká vítr od Plzně - Rokycan směrem na Prahu. ;) Opravdu

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec má Golfa IV GTI (1.8T 20V 110kW) na delších trasách jezdí za 7l, dlouhodobý průměr má 8,2.

Já mám na RS průměr kolem 9l a když jedu dále není problém zajet to za těch 7 i méně při slušné jízdě, krátké popojižďky se zahřátým motorem kolem těch 9l.

Jinak na ty 4km ze studeným motorem je ta spotřeba normal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle spotřeba je naprosto v pohodě. Dej si na pc aktuální spotřebu a uvidíš, jak i neznatelný pohyb pedálu hýbe se spotřebou a to potom na tak krátkém úseku může skákat různě. Fotky jsou z cesty do jednoho hodně slušného kopce u nás, kde se testují auta, co v nich opravdu je a na tu spotřebu je lepší se nedívat. Ty dvě jsou z mé O1 1.8T a ta třetí z kolegové Fabky 1.9tdi chiplé na 96kW

post-4056-1176360441_thumb.jpg

post-4056-1176360450_thumb.jpg

post-4056-1176360458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to jak pisou vsichni...4 km ou kulovy vzdalenost a to se motor ani poradne nezahreje..Ja dneska stal v kolone od Mrazovky az za barandak a jel to asi hodinu a mel sem potrebu 14.6L (bez klimy), takze bud v klidu..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jinak v pondělí ve 4 lidech Praha - Plzeň při 130 9L a zpátky zase ve 4, ale trošku svižněji cca. 150 a brala cca. 8L :) . ZVLÁŠTNÍ, ale možná je to zpátky víc z kopce... :-)

Liberce máš porád do kopce - řekl bych 8.6L OK...

Tak na ty kopce věř. Já to pozoruji u mojí octy (mám 2.0 85kW). Je fakt rozdíl ve spotřebě, když jedu na hory nebo z hor. Dělá to rozdíl zhruba 1 litr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky bych rek, ze na takovou kratkou vzdalenost je to ok. Ja ted jezdil do prace tu samou vzdalenost a jeste do kopce a papalo to 15l. Kdyz jedu Usti - Mlada Bolka tak si to veme od tech 6,5 - 7,5. Zalezi na jizde, kdyz za to venu, tak to papne i k tem 9l. Jednou jsem to zkousel jet za co nejmin a to ze 5,7l, ale jel jsem jak duchodce 80kou :D (uz nikdy vic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...