Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

zdravim kamos ma  na f1 1.4 16V55kw  tyto chyby  nemuzu najit ve VISu  jak to opravit

7 Nalezeny chyby:

16645 - Vstrikovaci ventil valce 1 (N30) Zkrat ke kostre

        P0261 - 35-10 -  - - Sporadicky

16648 - Vstrikovaci ventil valce 2 (N31) Zkrat ke kostre

        P0264 - 35-10 -  - - Sporadicky

16651 - Vstrikovaci ventil valce 3 (N32) Zkrat ke kostre

        P0267 - 35-10 -  - - Sporadicky

16654 - Vstrikovaci ventil valce 4 (N33) Zkrat ke kostre

        P0270 - 35-10 -  - - Sporadicky

17909 - Rele palivoveho cerpadla (J17) Zkrat ke kostre

        P1501 - 35-10 -  - - Sporadicky

17604 - rada 1 -sonda 1: topny okruh Elektricka zavada

        P1196 - 35-10 -  - - Sporadicky

17833 - Ventil odvetravani palivove nadrze (N80) Zkrat ke kostre

        P1425 - 35-10 -  - - Sporadicky

 

 

 

2 Nalezeny chyby:

01314 - rid.jedn. motoru

        013 - prosim precist pamet zavad - Sporadicky

18265 - Signal zatizeni od RJ motoru Chybove hlaseni od RJ motoru

        P1857 - 000 - Neznámá chyba- v rozpracování - Sporadicky

  Dik za rady jak to opravit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zase tento problém : Při diagnostice / VAG 304/ scan test proběhne normálně,všechny ŘJ diagnostika najde,jenom když se má spojit s adresou 15 /airbagy/  tak mi to napíše " Přeskoč adresu 15-Airbagy" . Mám ve voze airbag řidiče a spolujezdce.Při zapnutí klíčku mi na budíkách se normálně kontrolka bagů rozsvítí a cca po 2 sekundách zhasne.Auto nebylo nikdy bouráno.Co s tím ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to dělá. Někde jsem četl, že jen spojení s jednotkou airbagu může některé jednotky zničit. při montáži tempomatu jsem si zapnul zapalování při odpojeném airbagu a pak mi svítila kontrolka airbagu. Zkusil jsem se spojit s touto jednotkou přímo bez scan testu a šlo to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to dělá. Někde jsem četl, že jen spojení s jednotkou airbagu může některé jednotky zničit. při montáži tempomatu jsem si zapnul zapalování při odpojeném airbagu a pak mi svítila kontrolka airbagu. Zkusil jsem se spojit s touto jednotkou přímo bez scan testu a šlo to v pohodě.

Tak to je zajímavá informace.Zkusím spojení přímo s jednotkou airbagu a uvdí se.Díky za radu.

Editováno: , autor: fabobo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli mi někdo může prosím poradit s mým problémem. Mám fabii 1.9 SDI combi r.v. 2003 a koupil jsem si k ní tento kabel:

http://www.mp3-a-mp4-prehravace.cz/USB-VAG-KKL-OBD-II-Diagnosticky-kabel-VW-SEAT-AUDI-SKODA-d56.htm

Vyčtení základních věcí funguje, ale pokud chci zadat PIN a přihlásit se, vždy skončím hláškou "Login neplatný porucha v komunikaci". Zkoušel jsem VAG 304 i 409 ale pořád ta stejná chyba. Je možné, že tento kabel to prostě neumí nebo je chyba někde u mně? PIN bych měl mít správný. Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, ale VAG mám plně aktivovaný. Mam na mysli  PIN, který je potřeba pro aktivaci nového klíče. Každopádně už jsem si s tím poradil. Chyba byla v tom, že jsem zkusil nový klíč v zapalování. Tím jsem si na 20 minut zablokoval přístup. Stačilo tedy počkat oněch 20 minut s klíčkem v zapalování a už to běželo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mám problém na Fabii 1.4 Mpi 55kw, rv 2001.

Po zahřátí začne cvakat jakoby vstřik a motor má nepravidelný chod. Jakoby vynechává, necvaká to furt, takže jsem ventily vyloučil. prostě to zacvaká motor se zahádá a pak to třeba zase 5 minut šlape a pak se to zase vrátí.

Vstřik jsem dal nový,novou lištu zapalovací jsem si pujčil v krámě a bez změny, dal jsem svíčky a nic. Vždy když to zacvaká tak naskočí tyto chyby:

 

Addresa 01: Motor       Labely: Chyba přesměrování
Objednací číslo řídící jednoky: 047 906 033 E
           Systém a/nebo verze: 1,4l SIMOS3PA   00HSSJ34
                      Kódování: 00021
                   Číslo dílny: WSC 13765  
               Další informace: TMBNH46Y323293543     SKZ7Z0A0925359
                      VCID: 15264A7F6FABABB658B-5160
5 závad nalezeno.
 
17549 - kalkulace zatizeni 
            P1141 - 35-00 - neverohodna hodnota
16556 - rada valcu 1: system odmerovani paliva 
            P0172 - 35-10 - system prilis bohaty - Sporadická
16825 - system  odvzdusneni nadrze 
            P0441 - 35-00 - spatna pruchodnost
17645 - vstrikovaci ventil 1 (N30) 
            P1237 - 35-10 - preruseni - Sporadická
17648 - vstrikovaci ventil valec 4 (N34) 
            P1240 - 35-10 - preruseni - Sporadická
 
Readiness: 0010 0001
 
Díky za každou radu
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Prosím o radu, občas se mi rozsvítí kontrolka EPC, chybové hlášení, / š-fabia, r.2002, 1,4MPI/50KW/:

 

16955 - obvod tempomatu/brzdového spínače A - chybná funkce,přerušovaný

17549 -kontrola výpočtu zatížení ,nevěrohodná hodnota,přerušovaný

 

01314 - řídící jednotka motoru, zkontrolujte prosím chybové kody - trvale,přerušovaný

 

Tempomat nemám, co brzdový snímač?/  brzdy svítí, akorát se mi zdá,že ten snímač reaguje hodně citlivě na mírné sešlápnutí/ , auto jinak jede normálně, když se nastartuje za studena chvíli na volnoběh kolísají otáčky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Prosím o radu, chyba 00589 Airbag spolujezdce jenže to auto nemá airbag spolujezdce ale mělo to pásy s předepínašem. Kdysi to táta naboural. Díky za každou dpovědˇ jak tuto chybu odstranit. Jo když ho zapnu píše to příliš velká hodnota odporu

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16490 - nesmyslný signál tlaku čidla g71 v sacím potrubí

Kde se toto čidlo nachází na BME?

Chyba se objevila po vyčištění a nastavení klapky, tak jestli není nějaký bordel v čidle. Nějak ho nemohu najít :kol-32:

Sání jsem kontroloval a vypadá vše těsně....

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prosím o radu, chyba 00589 Airbag spolujezdce jenže to auto nemá airbag spolujezdce ale mělo to pásy s předepínašem. Kdysi to táta naboural. Díky za každou dpovědˇ jak tuto chybu odstranit. Jo když ho zapnu píše to příliš velká hodnota odporu

 

 

jako, že jste ten airbag spolu s předpínači odmontovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako, že jste ten airbag spolu s předpínači odmontovali

 

Doško při srážce k vystřelení Airbagu a předepínače pású.  Následná oprava v servisu cca před 8 lety kde dali nový  Airbag ale pásy už standartní.  Vše je jak má kontrolka airbagu zhasne ale jak to vysvětlím na technický  až tu chybu najdou??? V techničáku mám napsaný 1 Airbag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem,

mám F1 1,4 55kw 16v kód AUA. Při každym startu se mi objeví kontrolka motoru a na vagu to píše tyhle dvě chyby:

 

17604 - řada válců 1 - sonda 1

            P1196 - 35 - 10 elektrická chyba obvodu vytápění - sporadická

17589 - lineární O2 lambda sonda: referenční napětí

            P1181 - 35 - 10 přerušení - sporadická

Readiness: 1000 0000

 

Děkuji všem za jakoukoliv radu, jsem nováček a moc se v tom nevyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Děkuji všem za radu, dnes byla vyměněna lambda ( 036 906 262 G ) Japonská, sice pálka dost za ní (3568,-) ale hlavní je, že po výmazu kontrolka motoru zhasla a všechno je jak má bejt :) jinak svíčky jsem taky vyměnil preventivně.

Editováno: , autor: jirka001-j1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, jak vidim uz jsem tady nebyl delsi dobu, bo jsem mel jinou znacku auta :-D  Ale nedavno jsem poridil zase Fabii 1 s motorem 1,4 Mpi 50Kw. Vse je v poradku az na to, ze se mi rozsvitila kontrolka ASR. Nekdy zhasla, ale ted uz porad sviti. Kdyz jsem chybu na Vagu smazal, auto jelo treba 2km a zase kontrolka sviti. Dokonce ted po smazani uz se rozsviti po kratke chvilce. Bohuzel nemuzu najit program ohledne chyb kodu, takze jsem celkem v pasti kde je konkretne chyba a co s tim mam udelat aby to bylo ok ?!

Jestli nekdo poradi, budu velice moc rad :-)

Tohle to pise v ridici jednotce motoru:

1Fault Found:

17549-Load calculation cross check: Implausible Value

             P1141 - 35-00 - -

A tohle je v ridici jednotce ABS

1Fault Found:

01314- Engine control module

              79-00 - Please check fault codes

 

edit: Tak jsem jeste hledal po netu, a nasel jsem ze se jedna o netesnost sani. Tak to budu muset teda proverit. Kazdopadne kdyby nekdo mel nejakou osobni zkusenost, tak ji rad uvitam :-P

 

Editováno: , autor: Grym
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...