Přejít na obsah

Výměna motoru 1.6 55 kW za TDI


i.basso

Doporučené příspěvky

Ahoj! Chtěl bych se pokusit dát do mojí Octávečky 1,6 55Kw dieselový motor.Máte s tím někdo zkušenost?

To ti neprojde technickou...a i ten blbej policajt když tě zastaví a uslyší klapání ropáka a v papírech bude benál to pozná, takže podle mě je to blbost, to už radši tohle prodej a kup tu naftu, navíc na naftě jsou rozdílný tlumiče, stabilizátor a hromada dalších částí... Prostě se to nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš času dost a peněz taky, tak to udělej, ale počítej s investicí kolem 60tis, vyměníš půlku auta a pak to stejnak nepůjde ofiko přes STK. Dle mého názoru je to blbost, to to raději prodej a kup naftu, ten rozdíl ceny mezi naftou a benzínem nebude určitě těch 60tis (stejný rok, výbava atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to vazne nesmysl - budes muset vymenit skoro vsechno - veskerou motorovou elektriku, jednotky, palivovej system, napojeni serva, napravy, uchyceni, budiky....... jak bylo receno - pokud je to tvuj konicek, tak do toho. Pokud chces jen levne jezdit, tak prodat a koupit Tdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
take jsem vyměnil motor a vůbec toho nelituji 2.0 na 1.8T RS........:-)))))))))

moje rec ;) stejny postup a stejna spokojenost ;)

Jen se tak zeptám, jakej je potom postup při legalizaci týhle přestavby, je to nějak omezený rokem nebo tak něčím? Je mi jasný že se tam musí dát celej agregát a dalo by se říct asi celá náprava s brzdama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a aj prevodovka...na naftovych motoroch je uplne iny prevodovy pomer.

Když jsem napsal agragát, tak jsem myslel všechno(motor, převodovka, chladič, jednotka...) a měl jsem namysli 2,0 nebo 1,6 na 1,8T

Mozno je uz pozde, ale ja by som tam dal 2.0 atmosferu a plyn ;) alebo rovno 1,8t + lpg. Mas z toho potom skutocne vykonne a zaroven setrne auto. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a aj prevodovka...na naftovych motoroch je uplne iny prevodovy pomer.

Když jsem napsal agragát, tak jsem myslel všechno(motor, převodovka, chladič, jednotka...) a měl jsem namysli 2,0 nebo 1,6 na 1,8T

Mozno je uz pozde, ale ja by som tam dal 2.0 atmosferu a plyn ;) alebo rovno 1,8t + lpg. Mas z toho potom skutocne vykonne a zaroven setrne auto. :palec2:

Když už, tak bych dal 1,8T bez plynu, na spotřebu tak nekoukám a i s tímhle se dá jet do 7litrů, ale zajímalo by mě kdyby tu někdo přibližně popsal co to obnáší, jde mi o to abych když to náhodou prodám na mě nepřišli že to neprošlo na technický a neuháněli mě kvůli tomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

take jsem vyměnil motor a vůbec toho nelituji 2.0 na 1.8T RS........:-)))))))))

moje rec ;) stejny postup a stejna spokojenost ;)

Jen se tak zeptám, jakej je potom postup při legalizaci týhle přestavby, je to nějak omezený rokem nebo tak něčím? Je mi jasný že se tam musí dát celej agregát a dalo by se říct asi celá náprava s brzdama...

to už nezlegalizuješ... v německu to určitě je možné, ale tady nee... Auto je pak vlastně neprodejný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

take jsem vyměnil motor a vůbec toho nelituji 2.0 na 1.8T RS........:-)))))))))

moje rec ;) stejny postup a stejna spokojenost ;)

Jen se tak zeptám, jakej je potom postup při legalizaci týhle přestavby, je to nějak omezený rokem nebo tak něčím? Je mi jasný že se tam musí dát celej agregát a dalo by se říct asi celá náprava s brzdama...

to už nezlegalizuješ... v německu to určitě je možné, ale tady nee... Auto je pak vlastně neprodejný...

Tak konečně někdo kdo napsal něco co má smysl, by mě teda zajímalo jak to maj ty co to dělali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...