Přejít na obsah

Kost stabilizátoru po 80 km/3 dnech na autě


Luk

Doporučené příspěvky

V úterý jsem vyměnil kost stabíku a taklhle to dopadlo po 3 dnech ježdění. :angry:

Takže v pondělí reklamace. :aggressive: Ještě jsem musel prohrábnout popelnici a vytáhnout z ní tu starou. Štěstí, že nejezdili popeláři. lol

post-8132-1183203084_thumb.jpg post-8132-1183203108_thumb.jpg post-8132-1183203121_thumb.jpg

...no ta kost dopadla, asi jako všechno od Starline. Je to levný, tak se není čemu divit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no ta kost dopadla, asi jako všechno od Starline. Je to levný, tak se není čemu divit ;)

Chybama se člověk učí :wallbash:

to víš no, ale reklamaci snad uznaj....a pořiď si radči něco kvalitnějšího, mě origo kosti drží na autě už 40tis. km

No já jsem měnil teprve první kost po 32000 km, ale na místních cestách se nedivím. Třeba to byl jen jeden vadný kus a ten další vydrží více, doufám. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no ta kost dopadla, asi jako všechno od Starline. Je to levný, tak se není čemu divit ;)

Chybama se člověk učí :wallbash:

to víš no, ale reklamaci snad uznaj....a pořiď si radči něco kvalitnějšího, mě origo kosti drží na autě už 40tis. km

No já jsem měnil teprve první kost po 32000 km, ale na místních cestách se nedivím. Třeba to byl jen jeden vadný kus a ten další vydrží více, doufám. :feve:

Kosti na fab 1,4MPI jsem měnil asi v 165 000 km. Byly rychle najety . Za 3 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no ta kost dopadla, asi jako všechno od Starline. Je to levný, tak se není čemu divit ;)

Chybama se člověk učí :wallbash:

to víš no, ale reklamaci snad uznaj....a pořiď si radči něco kvalitnějšího, mě origo kosti drží na autě už 40tis. km

No já jsem měnil teprve první kost po 32000 km, ale na místních cestách se nedivím. Třeba to byl jen jeden vadný kus a ten další vydrží více, doufám. :feve:

Kosti na fab 1,4MPI jsem měnil asi v 165 000 km. Byly rychle najety . Za 3 roky.

No ale určitě taky záleží po jakých cestách se jezdí, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si něco pořádnýho ne takovej šunt. To ti to vydrželo ještě dlouho :palec2:

Kecáš.StarLine sice není nic moc,to je fakt,ale toto bude asi nějaká výrobní a ojedinělá závada.Kluci,co tady jezdí s Taxíky tak jednomu obchodu s ND testují díly a třebas desky a kotouče Starline nedopadly špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si něco pořádnýho ne takovej šunt. To ti to vydrželo ještě dlouho :palec2:

Kecáš.StarLine sice není nic moc,to je fakt,ale toto bude asi nějaká výrobní a ojedinělá závada.Kluci,co tady jezdí s Taxíky tak jednomu obchodu s ND testují díly a třebas desky a kotouče Starline nedopadly špatně.

No asi stím máš lepší skušenosti já bych to do auta nikomu nedoporučíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes absolvoval další cestu do prodejny autodílů. Vadnou kost jsem reklamoval minulé pondělí, v úterý přišla nová a hned šla na auto. Včera odpoledne tato cca 5 dní stará kost po ujetí 250 km opět ve stejném místě praskla. :aggressive: Z tohoto plyne, že s firmou Starline již nechci mít nic společného fuck Dnes objednána nová kost FEBI, a doufám že nadlouho budu mít klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U některých věcí platí pořekadlo:Nejsem tak bohatý,abych si mohl koupit levné věci.

Starline,optimal,alko apd. bych nekoupil ...

moje zkušenost je ta že čep řízení optimal po 7 000Km byl totál K.O. sice stál tenkrát na tu Ibizu cca 250Kč ale to se moc nevyplatí,když se pak musí dělat geometrie za cca 700Kč... ;)

Radši dám 700Kč za čep ale vím že vydrží xkrát tolik... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Kosti u mňa sú 5 a 1/2 roka staré a majú nabehané 133000 a neklepú. Jediný problém je v tom že na pravej sa roztrhla manžetka a pri otáčaní volantom pri malej rýchlosti vŕzga, pred dvomi mesiacmi to dočasne vyriešila vazelina do homokinetických kĺbov ale už sa to ozýva zas. Budú sa meniť. U nás v Martine stojí jedna 150,-SK som zvedavý čo je to zač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si něco pořádnýho ne takovej šunt. To ti to vydrželo ještě dlouho :palec2:

Kecáš.StarLine sice není nic moc,to je fakt,ale toto bude asi nějaká výrobní a ojedinělá závada.Kluci,co tady jezdí s Taxíky tak jednomu obchodu s ND testují díly a třebas desky a kotouče Starline nedopadly špatně.

potvrzuji,

kotouče nejsou vůbec špatný a cena taky rozumná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...