Přejít na obsah

Zabezpečení proti krádeži - Jak se bránit proti odcizení?


jvees69

Doporučené příspěvky

Ja zas mam rad kecy jako tu vedes Ty ! Kdyz nekdo nejaky auto chce, tak je uplne jedno co v nem mas. Proste ho nalozej na nakladak a hotovo. V rodine sme meli uplne noveho golfa IV v ty dobe prvni s 110kW a k cemu bylo tvoje vyhledavani ? ... na hovno ... 30 minut v obchodaku a pote na parkovisti prazdno. CO nasli ? Uplny hovno a to bylo v ty dobe auto za 1,1M.

Takze enjoy chytre reci a mysli si jak mas neukradnutelne auto.

Nebudu to komentovat.Pišeš nesmysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jistě, když to hodí na korbu náklaďáku, odvezou všechna auta. Ale zablokované pedály a zamčená zpátečka už je docela problém. S takovým autem se manipuluje složitě. Zámek zpátečky normálně vyřadíš tak, že vymáčkneš spojku, ale v tomto případě to nejde. Nezbývá nic jiného než násilím odtlačit auto přes odpor pneumatik a to nejde moc potichu. A na dusík zapomeň, protože tvrzenou karbonovou ocel v tak masivním provedení jen tak lehce nepodchladíš. Určitě ne na podlaze auta v omezeném prostoru.

U DSG spojku nevymáčkneš :-) Zamkneš polohu P a auto nepopojede. Zamykatelná zpátečka je pro DSG ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s nekteryma clenema...pokud je auto na zakazku, tak proste zmizi,at se deje co se deje. Pokud parkuji nekde u supermarketu nebo nejakych vesich akci, tak pomuze i ta blba paka na volant, protoze kdyz pujdu corknou auta, tak se vykaslu na nejakou prekazku volantu a popojdu dal, kde ta paka neni a treti typ jsou mladi blbecci, co se nudi a proste nevijou nic , jak je auto zabezpecene, zda-li ma nejakou ochranu, alarm atd. tod muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Řečeno prostě a jasně, jakmile si vaše auto nějaká skupinka zlodějů vyhlídne, můžete dělat cokoliv, stejně Vám ho šlohne :aggressive:

Je to smutný, ale pravdivý. Takže pokud Vám jen ukradnou rádio, pořád lepší než celé auto.

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Vorliku,mrkní do vlákna ale to je si myslím lepší než vyhazovat peníze za Construkt...jde o to,že Ti auto se zamčenym Construktem stejně natáhnou na odtahovku ale se zamčenýma pedalama to bude vetší ořech...

jj s tím souhlasím. Mechanické zamykání převodovky je podle mě vyloženě k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak k tomu zamykání pedálů, tak jsem se bavil dnes s kámošem, kterej dělá do aut, konkrétně do bmw, tak se mi celkem vysmál :) Je sice zvláštní představa, jak se tam kdesi montuješ do pedálů, na oko to musí vypadat výborně, ale i přesto....Za dva a půl prutu to určitě zkusím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Představa, že bych se musel na každou noc plazit k pedálům, abych je nějak sepnul mě fakt neláká :)

Ja vám řeknu svůj názor. Ročně se tady ukradne asi 20000 aut, tak mi řekněte kolik z nich ukradnou přes odtahovku? To by musely všechny odtahovky sloužit jenom k loupežným účelům :) Kradou se nejvíc samozřejmě Škodovky, dlouho jim k tomu sama fabrika náhrávala tím, že to auto se dalo ukrást do minuty. Je tedy třeba svoje auto odlišit od masy ostatních. Proč by kradli Vaší Octavii, která bude mít v sobě kombinaci několika zabezpečení, když třeba o ulici vedle stojí to samý člověka, který na to prdí? Logicky půjdou cestou nejmenšího odporu.

Určitě teda doporučuju

- leptat VIN (bodejt by, když to vyrábim :p )

- tajný spínač (doby tlačítek pod volantem jsou pryč, dneska jsou v kurzu magnetický spínače)

- jakýkoli mechanický zabezpečení (Defend, Construct, Zeder, Bull-lock atd.)

- neseriový alarm, nejlepe s GSM

- u aut k milionu už Sherlog

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já zastávám názor že nejlepší je kombinace mechanického a elektronického zabezpečení.

Odcizení auta to samozřejmě na 100% nezabrání, ale ochrana je to dostatečná.

Kdo ovšem chce zvýšit šanci že se ještě nekdy shledá s již odcizeným autem tak si pořídí SHERLOG, protože nic jiného nemá skoro 100% úspěšnost - a věřte že hodně vím o čem mluvím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...