Přejít na obsah

Zabezpečení proti krádeži - Jak se bránit proti odcizení?


jvees69

Doporučené příspěvky

škoda jen, že sherlog nenabízí nějakou garanci navíc - třeba jako že když se auto nenajde, doplatí spoluúčast do havarijky nebo tak něco. Ale nemají důvod, když neexistuje žádná větší konkurence.

to by teda slušne přibylo aut, který by nešly najít (pojišťovací podvody)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud přerušíš obvod který je běžně jištěný pojistkou a přerušením zabrání nastartování, tak se podle mne nemůže nic stát. Kdysi jsem to u benzínové Octávky řešil náhradou pojistky palivového čerpadla přerušenou, ale nebylo to na ní vidět, pojistkou. A když jsem zapoměl a chtěl startovat, nic se nestalo. Akorát to bylo trochu nepohodlné. Již několik let používám zajištění vozů vysokým napětím, na což případného zloděje upozorňuji nálepkou na předních oknech. Zatím ok, ani pokus o narušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

ja myslim, ze je nic nezastavi. mam zamek zpatecky. alarm je zbytecnost. mozna tak jeste tajny vypinac. a mit neco drazsiho, nez octu, tak do toho nacpu sherloka. rekl bych, ze sherlok je jedina pouzitelna ochrana proti kradezi. i kdyz proti profikum nepomuze ani ta.

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem se bavil tehda jeste s Ivo Mitačkem - patril k policii, rikal ze jedna s nejlepsich veci proti kradezi,co alespon trosku pomuze je zamek řadící paky. Takove ty paky na volant a jine jsou vesmes k nicemu. Samozrejme je dobre satelitni vyhledavani. Dalsi veci je,kdo si to auto vyhledne,zdali profik, nebo nejaky amater. U amatera pomuze cokoliv - zamek rad. paky, alarm, VIN atd.

Sam mam VIN+zamek radici. U drazsiho auta bych uvazoval o tom satelitnim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím že jsou páky na volant k ničemu moc nesouhlasím.....každé zabezpečení , která sníží riziko krádeže je dobré....ale nebavíme se tu o profících co kradou auta na obj....zde jde hlavně o takový ty malý zlodějíčky co se chtějí např. jen svézt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automechanik který se zabývá zabezpečením aut a alarmy mě řekl že tajný vypínač a construkt je akorát tak proti nějakýmu Tondovi z hospody. Construkt je pro profíka zdržení asi na 5 minut - prý bez nářadí a hodí si tam kvalt jaký chce a odjede. Divil jsem se, ale prý to tak fakt je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...