Přejít na obsah

model 1.2 HTP 44kW Classic + přidání PP


mirage

Doporučené příspěvky

Mně to přijde, jako bys chtěl ze tříkolky udělat čtyřkolku. Řešitelné to je, ale za neúměrnou cenu a úsilí nově vzniklé muzice, která užitnou hodnotu auta nijak viditelně nezvýší. Věděl bych o lepších věcech - třeba tempomat. Dá se sehnat levně a montáž taky není nijak náročná a přitom práce, kterou udělá je neocenitelná, zvláště při dnešních radarech a bodech. Nehledě na to pohodlí při jízdě a tempomat sníží i spotřebu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přijde, jako bys chtěl ze tříkolky udělat čtyřkolku. Řešitelné to je, ale za neúměrnou cenu a úsilí nově vzniklé muzice, která užitnou hodnotu auta nijak viditelně nezvýší. Věděl bych o lepších věcech - třeba tempomat. Dá se sehnat levně a montáž taky není nijak náročná a přitom práce, kterou udělá je neocenitelná, zvláště při dnešních radarech a bodech. Nehledě na to pohodlí při jízdě a tempomat sníží i spotřebu.

Když jsi začal s tím tempomatem, tak jaká je cena a zmiň se i o montáži, celkem rád bych ho domontoval, mám 1,2HTP 44kW výbava ambiente

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přijde, jako bys chtěl ze tříkolky udělat čtyřkolku. Řešitelné to je, ale za neúměrnou cenu a úsilí nově vzniklé muzice, která užitnou hodnotu auta nijak viditelně nezvýší. Věděl bych o lepších věcech - třeba tempomat. Dá se sehnat levně a montáž taky není nijak náročná a přitom práce, kterou udělá je neocenitelná, zvláště při dnešních radarech a bodech. Nehledě na to pohodlí při jízdě a tempomat sníží i spotřebu.

Když jsi začal s tím tempomatem, tak jaká je cena a zmiň se i o montáži, celkem rád bych ho domontoval, mám 1,2HTP 44kW výbava ambiente

Mně dávali dodatečně tempomat do F1, v jednom pražském miniservisu, snažili se mi udělat cenu a stálo to s montáží něco přes 3.500,- Kč a za 2 hodiny to bylo hotový. Všechny funkce tempomatu chodí, jak mají. F2 jsem koupil už samozřejmě s tempomatem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
tak jelikož to mám přes leasing, tak min 5 let mám utrum.

ALe cena by mě přeci jen zajímala. Vypadá to totiž na dost zásahů

Leasingovka bude rada, ze jsi ji zhodnotil auto. ..te je to uplne jedno. Hlasit musis jet zasadni, nevratne zmeny. ..treba instalaci LPG, ...a stejne ti vsechno povoli (krome treba nejakyho tuzingu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leasingovka o tom hlavně vůbec nemusí vědět. :)

jediný co leasingovku zajímá je cena auta, pojištění a platební morálka :) , neřeš to, já udělal chip, snížení, jiný volant s bagem, tempomat, natříkal černé do barvy, vyměnil halogeny za xeny, překopal budíky ... ;) , ani záruce to nevadilo, razítka mobility mám všechny lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pokud se muzu vyjadrit.. Dodelani pal PC muze byt klidne vratna zmena. Leasingovce je to uplne jedno a pokud nepujde do detailu, tak nikdo na nic neprijde.

Vse pouzite jsou original Skoda dily, ktere by tam prisly pro vyssi vybavu na lince..

Pokud s tim ma nekdo problem, pak prosim...Pak si mel dat vyssi vybavu od pocatku auta.

Pokud jde o tempomat, pak i jeho instalace muze byt vratnou...

Je pouze na rozhodnuti vlastnika co chce a nechce...

Pro dodelani pal PC je nutno menit komplet packy, budiky, dodat teplotni cidlo a natahat elektroinstalaci..Pokud nekdo chce i tempomat, doporucuji dodelani pal PC a tempomatu najednou, protoze prava a leva packa je jeden kus...

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak včera sem byl autem u honza72 a dodělával mi do auta pal.počítač,tempomat a MAXI-DOT.Komplet hotové to bylo za cca 1.5 hod.Poté sme to vyzkoušeli v provozu,kde mi bylo vše ukázaáno jak funguje.Sem naprosto spokojenej s odvedenou prací a mohu,těm co se rozmýšlej,dopručit do toho jít.Mimochodem-cestu zpět sem měl 160 km,když sem dojel domu s tempomatem,tak podle PP byla průměrná spotřeba 4.9/1OOkm.Bez tempomatu a PP sem to složitě počítával a měl průměr kolem 5.4/100km.Takže úspora paliva určitě je.

Ještě jednou díky Honzo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Ahojte. Ja by som sa tiez opytal na tuto temu. Mojmu svokrovi som kupoval Fabiu 2 pred face, ale bez PP. Keby som tam chcel dorobit PP, co by som tam mal dat, pripadne dokupit, je nutna vymena budikov? Ma tam ten maly zeleny, ale ukazuje len hodiny, prejdene km a najazdene km. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...