Přejít na obsah

Topení


bluetango

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

No Blacky, to aby jsi si cestou nakem stihnul dat prijemny obidek ;) a nepokracoval pak z cisteho stitu opet od nuly. (Ono rychlost nekterych restauraci je takova ...). I kdyz moje oblibena Koliba mezi Bysti a Hradcem, je rychla.

Ten cas 2 hod. je jinak nekde v manualu uvedeny u PP. Ze to plati i pro topeni me vsak prekvapuje taky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mam takovy problem. Mam v aute climatic a chova se nejak podivne. Např. kdyz nastavim na kolecku nejnizsi teplotu zacne foukat horky vzduch, takze musim otocit znovu tam a zpet aby z toho zacal foukat studeny. Nedelalo to tak casto, ale posledni dobou se to stava i 3x za den. Kdyz nastavim jinou nez nejnizsi teplotu tak je to v poradku. Myslim ze to udelalo i tehdy, kdyz jsem mel nastavenou nejnizsi teplotu a pridal jsem otacky na ventilatoru (ale to nevim urcite).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No myslim si ze je to rozumne. Jedna sa o to ze bezpecnost nad smrad. Predpoklada sa, ze ked mas ofukovanie na okno nastelovane, tak preto ze sa ti zahmlieva okno. A ak zapnes vnutorny okruh, tak zahlmievanie nezmizne. Preto to moze byt z hladiska bezpecnosti nebezpecne. Preto ak mas nastavene ofukovanie na okno, neda sa zapnut vnutorny okruh. Tot moj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to tak čtu, tak to teď cestou domů zkusím...přiznám se, že takovou věc jsem nějak neřešil...spíš mi u Climatronicu přijde zajímavé, že vnitřní okruh se po nějaké době sám vypne...a mezitím začne symbol blikat:) Asi bezpečnost nad smradem, aby nebyl ve voze vydýchaný vzduch a tudíž neklesla pozornost řidiče:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám dotaz, pokud mám ventilátor nastaven pouze na okna, tak mi nejde spustit vnitřní cirkulace, ale jakmile ho otočím třeba na nohy tak to funguje.

Nevím jestli je to závada, nebo je to normální. Máte s tím někdo skušenost. Díky :help:

nevim jestli to je zavada, ale dnes jsem to zkousel a vnitrni cirkulace makala.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten samý problém sem řešil v autosalonu,myslel jsem,že se mi to rozbilo,páč mám ofuky nastavené na čelni sklo pořád a neměním to.V salonu mi potvrdily,že v této poloze recirkulace nefunguje.A to,že se po nějakém čase deaktivuje je z hlediska bezpečnosti-vydýchaný vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave, ja mam totiz takovy dojem, ze mi to driv tak fungovalo - kdyz se to jednou zmackne, tak se to nezapne a kdyz po druhe, tak to zapnout jde. Ted jsem to ale zkousel v aute a zapnout to jde hned napoprve :help: takze nevim, jestli ne neco nekde nepodelalo...

Opravdu nikdo nevite, cim by to mohlo byt? Me to porad vrta hlavou...

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak sem si s tím dneska zase hrál, a přišel jsem na to, že když je to v poloze na okna, tak recirkulace jde zapnout hned prvnim stiskem, když je foukání nastaveno jinam a recirkulace je zapnutá, tak se to při přepnutí foukání na okna samo vypne. Tedy v té poloze na okna to jde zapnout, je to tak správně nebo ne, protože sem se díval do návodu, a tam je to napsané podle mě tak trochu nejednoznačně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám dotaz, pokud mám ventilátor nastaven pouze na okna, tak mi nejde spustit vnitřní cirkulace, ale jakmile ho otočím třeba na nohy tak to funguje.

Nevím jestli je to závada, nebo je to normální. Máte s tím někdo skušenost. Díky :help:

Díky za odpověď. No ono právě z tohoto příspěvku mi vyplývalo, že když je to přepnuté na okna, tak to nejde ani zapnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...