Přejít na obsah

CENTRAL NEJDE na octavii


pupík

Doporučené příspěvky

chlapi chtěl jsem se zeptat na octavii mi nejde od řidiče central na kličvubec!ale od spolujezdce jde co to muže byt poradi někdo .dikyr.v99HALO!!!! fakt nnikdo nevíte co by tomu mohlo byt!!!DÍKY

Editováno: , autor: pupík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele blblo mi to taky. Nakonec jsem zjistil, že se mi zlomil drát v průchodce ve dveřích. Ale u tebe to může být i něco jiného, chtělo by to hodit na vag a zjistit problém.

chlapi chtěl jsem se zeptat na octavii mi nejde od řidiče central na kličvubec!ale od spolujezdce jde co to muže byt poradi někdo .dikyr.v99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Hele blblo mi to taky. Nakonec jsem zjistil, že se mi zlomil drát v průchodce ve dveřích. Ale u tebe to může být i něco jiného, chtělo by to hodit na vag a zjistit problém.

lol Ohledne toho centralu,nevim co mas za rok ale byj tam problem s instalaci. Do dveri tece voda po kabelazi az do zasuvky ridici jednotky dveri coz je ta co je zapojena do motorku stahovani okna., Tu rozpoj a podivej se do ni.Urcite bude v tom lepsim pripade pekne z oxidovana v tom horsim bude uhnily nejaky ten konektor.To je pak dost broblem.Tak to prohledni a dej vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam problem s centralem ale podstatne vetsi.. obcas se zamkne obcas vubec nereaguje.. kdyz uz ho DO otevre tak treba este nez sednu do auta tak se sam od sebe zamkne nebo se samovolne odemyka a zamyka behem jizdy... zvlast zadni dvere za ridicem tam ten spunt furt vyjizdi a zajizdi je to na zblazneni predtim to prestalo kdyz sem zamkla auto zevnitr ale tedka uz ani to nepomaha. Naposled co me udivilo ze me to zamklo v aute a i kdyz sem normalne chtela otevrit a vystoupit tak to proste neslo a bylo to zamknute. Na klic od ridice to vubec nezamknu pac ten se mi jaksi protaci nebo co :(

Editováno: , autor: Cary_mary_fuck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol Ohledne toho centralu,nevim co mas za rok ale byj tam problem s instalaci. Do dveri tece voda po kabelazi az do zasuvky ridici jednotky dveri coz je ta co je zapojena do motorku stahovani okna., Tu rozpoj a podivej se do ni.Urcite bude v tom lepsim pripade pekne z oxidovana v tom horsim bude uhnily nejaky ten konektor.To je pak dost broblem.Tak to prohledni a dej vedet.

před tydnem jsem menil zamek. ted mi nešel central u dveři řidiče. pred chvili mi oznamili ze mam zasuvku jednotky plnou vody a uhnili konektory.mam 2003 a jsem z toho auta nestastnej. už jsem mel všechny zavady o kterych se tu pise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
před tydnem jsem menil zamek. ted mi nešel central u dveři řidiče. pred chvili mi oznamili ze mam zasuvku jednotky plnou vody a uhnili konektory.mam 2003 a jsem z toho auta nestastnej. už jsem mel všechny zavady o kterych se tu pise.

Mně to nejdřív začlo blbnout při používání dálkového ovladače, tak jsem začal zamykat klíčem. Poté jsem ulomil tu tyčku, co jde z vložky zámku do centrálu. Poté jsem zjistil, že není v pořádku elektrický svazek ve dveřích. Tento jsem opravil, opravil jsem vložku zámku, ale pro změnu začal blbnout zámek (vždy měl tendenci se zase otevřít). Měl jsem to rozdělaný nejmíň desetkrát, elaboroval jsem s mikrospínačema, dával silnější pružinku, ale nakonec jsem musel koupit nový zámek. Naštěstí byla aspoň v pořádku řídící jednotka zámku (v motorku stahování). Doufám, že mě v blízké době budou ještě čekat zbylé troje dveře.

Jak tady čtu toto forum, tak vidím, že se mi nevyhnuly žádné typické závady (1,9 TDI 66Kw,1998). Nejprve popraskaly všechny 4 el. stahovačky oken, pak začalo blbnout zamykání a teď budu muset řešit další typickou závadu - špatně startuje, když je motor teplý (vidím to spíš na startér - první ročníky ho měly o něco pomalejší, pak na to v koncernu přišli a začali osazovat o něco rychlejší.) Jediný co se mi zatím vyhnulo je váha vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám podobný problém. Mám octavii z roku 98, má centrál ale jenom na klíč.Stávalo se někdy že to nešlo od řidiče zamknout nebo naopak odemknout, odemkly se pouze dveře u řidiče a ostatní ne.Teď se mi stalo že zůstaly zamčeny levé zadní dveře a nemohu je odemčít ani zevnitř tím jistícím kolíčkem, prostě zatáhnu zevnitř za kliku kolík vyleze ze dveří a když kliku pustím tak kolík zase zajede dovnitř.Potřeboval bych poradit jak ty dveře odemknout a kde by mohla být chyba. Moc dík.A bydlím kousek od Brna, tak kdyby se našel nějaký šikovný opravář byl bych docela rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Já mám octu 99 a začal mi centrál dělat něco podobného.Když chci zamknout dálkáčem tak se nezamknou dveře u řidiče (musím klíčkem) a při odemikání se neodemknou ani tlačítkem uvnitř na dveřích, musím klíčem a když otočím tak se ozve zvuk jako by se odemikaly zadní dveře (ty jsou ale odemčené). Máte někdo radu??? Díky moc už mě to nebaví. Než se mi to stalo poprvé tak jsem centrálu věřil ale teď abych to furt kontroloval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Ahoj. Mám podobný problém. Mám octavii z roku 98, má centrál ale jenom na klíč.Stávalo se někdy že to nešlo od řidiče zamknout nebo naopak odemknout, odemkly se pouze dveře u řidiče a ostatní ne.Teď se mi stalo že zůstaly zamčeny levé zadní dveře a nemohu je odemčít ani zevnitř tím jistícím kolíčkem, prostě zatáhnu zevnitř za kliku kolík vyleze ze dveří a když kliku pustím tak kolík zase zajede dovnitř.Potřeboval bych poradit jak ty dveře odemknout a kde by mohla být chyba. Moc dík.A bydlím kousek od Brna, tak kdyby se našel nějaký šikovný opravář byl bych docela rád.

Mám tento isty problem na zadnych dverach len na pravej strane.Ako si to vyriesil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...