Přejít na obsah

Octavia 1.8 20v (r.v.97) - Pomozte už nevím co s tím


Pitbull88

Doporučené příspěvky

A tak ještě vyměnám komplet elektriku v motoru a tu spínací skřínku,,,a jako už nikdo nhodí ,,,radu" ?? :feve:

Tak sem vyměnil elektroniku u spínací skřínky (300 kč),,,,,ta stará byla uplně rozlámaná a světe div se - necuká...ale nevím zda to je jen tou zimou a nebo opravdu byla chyba tam....až se kapičku oteplý tak se to ozkouší znova a uvidí se na 100%...zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Měl jsem taky problém auto cukalo,pomalá akcelerace,dušení.

Včera jsem byl v jednom servise,hodili to na vag,závada žádná,váha ok,lamda sonda ok,nikde nic.

Jel to projet a zároven to měl napojení na přenosný diagnostice - livedata.

Chvílema to točil do extrému kolem 5500 - 6500 otáček,měl jsem pocit že domů jedu vlakem,nebo že to do něčeho narveme.Po jízdě žádné chyby nenalezeny.

Tak jsem odjel s nevyřešeným problémem,ale zjistil jsem že autí se rozjíždí o znatelně rychleji.cuká jen trošinku,zanedbatelně.a otáčky padají dolů rychleji,nedusí se.

Volal jsem mu že po jeho jízdě vidím zlepšení,a on na to že jsem mohl mít tím pádem přiucpané výfukové potrubí.

Já osobně jezdím tak do 4500otáček.

Asi není na škodu jednou za čas to trochu rozhulit at vylítá to svinstvo.doporučuji zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...