Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Panove tady je seznam lidi kteri zatim napsali info o aute, prosim zkontrolujte si udaje zda to sedi, u nekterych jsou v kolonce rok vyroby 3 otazniky, ti mi nenapsali rok vyroby a proto prosim o doplneni. ;)

Kolega má 1,4MPI 50kw 2002.

Jinak si myslím,že bychom to měli uskutečnit ještě v květnu nebo červnu,protože pak nastanou dovolené a už se nedáme dohromady.Pak už to vyjde nejdřív tak na podzim.Navíc je určitě lepší jet na dovču s upraveným rychlíkem a menší spotřebou než s línou lemrou. :kol-142: Co vy na to chlapi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove misto bude nekde v Ostrave, a termin bych videl na na 19-21. 6

zalezelo by zda by pan Janda byl ochotny prijet o vikendu, napiste proto prosim vsichni co jste v seznamu zda vam tento termin vyhpvuje at se muzu domluvit s p. Jandou

Diky panove a uz se tesim lol

Aha, napsal jsi to o chvilku dříve,takže termín mi i kolegovi vyhovuje. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj takže 21.6 mi také vyhovuje 3.6-16.6 jsem v Řecku ale to už jsem tady někde psal lol

jinak potvrzuji účast

Fabia1 rv:2007 motor BME 1,2-12V 47Kw jen pro doplnění do tabulky...myslím že jsem zapoměl napsat rok výroby ;)

Mimochodem feldy chipovaly 25.4 tj. sobota ale v Boleslavi...myslím že by přijet mohl i v neděli...takže už se také těším pánové a jak tady někdo psal...bude pro mě moc fajn jet na 2 dovču v srpnu(Chorvatsko) již s upraveným autkem :)

PS:kdyby byla nějaká změna termínu není problém...v práci mám dovolené 45 dnů :)

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty blaho to je dovoleny, jenom aby ti pak tu dovolenou dali. Jinak bych chtel potvrdit taky svou ucast ale jenom na 50% nevim jak na tom budu s prachama, jeste musim par veci vymenit na aute. Kdybych do toho sel tak bez sani ja ho pak vymenim sam. Takze 1.4MPi 44kW AZF 2001. Doufam ze to staci ty udaje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak bych chtel potvrdit taky svou ucast ale jenom na 50% nevim jak na tom budu s prachama, jeste musim par veci vymenit na aute. Kdybych do toho sel tak bez sani ja ho pak vymenim sam. Takze 1.4MPi 44kW AZF 2001. Doufam ze to staci ty udaje.

Taky do toho pudu. Motor 1.4MPi 44kW AZF ale chtěl bych i to sání.

Ps.:je to Cimbu?

Je někde seznam kolik lidí a kdo jede? Třeba edit 1. příspěvku?

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jááj lidi,já se omlouváma,ale jak jsem to rychle četl,spletl jsem si měsíc.já su od 13.června do 13-15 července v americe. Psal jsem to na předchozí straně,tak je to snad omluvitelné.Pokud by se termín změnil,určitě pojedu.zusím někoho sehnat,kdo by mi tam s tím zajel no,ale nejradši bych osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...