Přejít na obsah

dodělaní neorigo centrálu+DO Rakso


rakso.cz

Doporučené příspěvky

Technicky rozdíl není,

jen tyhle jsou takové líbivější...

Ne, vážně, to probarvení bylo na přání zákazníků... Černé gravírování nebylo na černém podkladu prý vidět....

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přemýšlím o koupi této sady. Co když mi ten klíč praskne? Dá se s tou ulomenou planžetou nastartovat když pominu to, že budu muset mít blízko spínačky klíč s tyčinkou imobilizeru. Nemáte někdo foto jak to vypadá když se to zlomí?

Editováno: , autor: dadaoct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já jsem Vám psal, že mi posíláte doklad o zaplacení a foto krabice. Jiné foto nepřišlo.

Další odpovědi nebudu řešit zde přes toto forum, ale nadále e-mailem. Až mi pošlete foto poškození, jsem schopen se k tomuto vyjádřit.

no jenže mě praskl ten plast, jeslti budu muset reklamovat nebo lepit furt dokola ten plast tak to je napikačú

to rakso.cz: na Váš email jsem zasílal již dvakrat doklad o koupi, fotografii poškození a žádost o reklamaci. Zatím jsme se ale nikam nehnuli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Planžeta sama se nezlomí, takže s ní jde i startovat (po přiložení čipu imo...) Praskalo to v uchycení planžety do klíče... PRASKALO....

přemýšlím o koupi této sady. Co když mi ten klíč praskne? Dá se s tou ulomenou planžetou nastartovat když pominu to, že budu muset mít blízko spínačky klíč s tyčinkou imobilizeru. Nemáte někdo foto jak to vypadá když se to zlomí?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo presne tam, u toho cudliku. Sou sice lepsi nez ty stary, ale kvalit origo zdaleka nedosahujou je to porad o dost slabsi plast. Pri startovani je videt tak to kolem toho uchyceni pruzi az to nekdy praskne.. Nevite nekdo, kde je ten navod jak dostat tistak z rakso ovladace do origo? Me se to nejak nedari :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak sem zvedavej jak dlouho mi vydrzi... v patek sem je obednaval.... budu muset bejt na ne opatrnej... Vam co prasknuly ste meli jeste ty stary ,ktery nebyly zesileny?

ee, ja už mam ten novej, nové spočívaji v tom že nepraska ten kov co drží planžetu

a to taky neprasklo

praskl ten umělohmotný plast, a věř mi že opatrnost nepomůže, ja sem byl opatrnej hodně a stejně to ruplo, je to celkem tenkej plast

poslal jsem to na reklamaci do rakso.cz, tak uvidím jak to dopadne

v škodovce prej udělaj maximlaně to že celej ten přede ti daj novej (nově vybroušeny klič, nakodovany imobilizer, a ten kus plastu) za 1300kč

akorat nevim jestli to neni jen na ty originalní vystřelovaky, protože borec řikal že se cela první polovina (tam kde nejsou ovladaci prvky dalkače) vysune a nacvakne se nová .. ovšem u těchto neoriginalu jde odšrubovat max ta spodní část ... :(

ted lituju toho že jsem tuhle neoriginalni sadu koupil (Max 686):

Sada od rakso.cz mě vyšla v akci pro toto forum za 960kč. Sada prý měla být přizpůsobena pro Octavii ale nebyla, elektrikař ji namontofal a nefungovala, pak jen zamykala a naopak. Až potom přidal několik odporů a vše začalo fungovat. Za práci si vzal 1000kč. Teď musím reklamovat klíček. A zatím jsem si vzal ten druhy co je v sadě. Jestli praskne i ten, budu ho muset taky reklamovat. Teď bůh ví jestli vyjde reklamace. Jestli ne tak budu muset od škodovky koupit za 1300. No peněz jak šlupek! a na pikaču :(

2 TOMINA: tobě se podařilo získat/koupit jen prázdnej klíč ? Přeházet věci z toho klíče z této sady do originalu by neměl byt problem, včera jsem ho měl rozdělanej a vše vpoho.

Editováno: , autor: pointfrost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma se mi vali origo vystrelovak, ale nejsem si jistej, jesi do nej pude vnitrek z klice od rakso. Ten tistak od rakso je o dost vetsi a ma jinak resenou baterku. Tim ze je plast od rakso o hodne slabsi, je v klici vic mista. Nebude to tak snadny. Origo vystrelovak je ze dvou casti - vrsek s planzetou a spodek s tistakem DO a do nej to jen tak nacpat nepude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma se mi vali origo vystrelovak, ale nejsem si jistej, jesi do nej pude vnitrek z klice od rakso. Ten tistak od rakso je o dost vetsi a ma jinak resenou baterku. Tim ze je plast od rakso o hodne slabsi, je v klici vic mista. Nebude to tak snadny. Origo vystrelovak je ze dvou casti - vrsek s planzetou a spodek s tistakem DO a do nej to jen tak nacpat nepude..

no právě :( tak tohle je jedna z věcí která se NEVYPLATÍ kupovat NEORIGINALNI :( !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

koupil jsem si sadu dálkového ovládání na Fabii ale mám problém s montáží. Nejsou někde obrázky jak na to u Fabie či Octávky?

100% tady ten navod někde je. Zanes to elektrikařovi. Podle mých zkušeností to není jen tak, ani to neni přizpusobene pro to auto cos to koupil. Možna u fabky jo. možna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...