Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Jel jsem tim jen velmi kratce a spise klidnou jizdu, takze mam jen dost malo poznatku. Pocitove me to prislo prakticky totozne, rozdil ve vykonu se patrne projevi hlavne pri akcnejsi jizde. Hlucnost vyrazne vyssi, coz nebude asi motorem ale spise odhlucnenim auta a absenci SunSafeGlass. To me naprosto odradilo, protoze u me O2 1.8TSI se mi daleko vice nez vykon libi to, ze pri pohodove jizde motor neslysim. Ne, ze by to byl nejaky sileny kraval, to vubec ne, ale v porovnani s predchudcem je to horsi.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos mě "překvapil". Nekoukal jsi, jestli mají ve víku motoru ten odhlučňovací kunodekl? Já si ho tam u svého současného dodával. Podle testů, co jsem vyčmuchal, by měl být nárůst výkonu znatelný a zvuk "jak píšou jadrnější", pod tím si představuji jakoby hrubší, výraznější či sportovnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos mě "překvapil". Nekoukal jsi, jestli mají ve víku motoru ten odhlučňovací kunodekl? Já si ho tam u svého současného dodával. Podle testů, co jsem vyčmuchal, by měl být nárůst výkonu znatelný a zvuk "jak píšou jadrnější", pod tím si představuji jakoby hrubší, výraznější či sportovnější.

ten odhlučňovací kunodekl :) pod kapotou tam není. Kamarád má 1.8 TSI v eleganci skoro se vším co tam šlo dát, ale tohle dokupoval. Některé věci prostě nechápu...asi stejně jako proč nemůže být kapota na píst, ale opět na klacek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože je to škodovka a ne VW... Tapec kapoty nedávají u benzínových motorů,protože auto projde měřením hlučnosti i bez něj. Toto už bylo u OII. Stál nějak přes 600 Kč. Vynásob si to počtem vyrobených benzínových Octavií... A v Supu jsi ho měl? Vidím,že máš 1.8 TSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že měl, takže proto tomu nerozumím. Možná na to koukám špatným pohledem, ale prostě když zvednu tu kapotu a vidím tam ten kříž na uchycení toho "kunodeklu" (fakt super výraz :) tak se mi to prostě u auta za 800 tis vadí. Ale je to možná jen můj pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych si ho do trojky taky dokoupil...resp. určitě, i když si na to potvory brousej zuby a čekaj radostně za plotem, že se zakousnou. No, tak by to řešila zase rušička, od doby, co ji používám je klid....(my jsme malé město a ty potvory ještě rušičky neznaj - nejsou zvyklé, tak se bojej)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj už jsou ale pěkně hnusný zpracování, např mezera mezi blatníkem a nárazníkem, v měřítku 1:43 by ta na velkém autě musela mít alespoň 5 cm :-) 

O II byla krásná, O II FC ušla, O III je děs....

 

ale neodolal jsem a objednal, mám všechny  svoje bývalky (Octávky) ve zmenšeninách...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dival jsem se na novy konfigurator, vyber aut vypada asi lip, jsou pekne po hromade, sice absolutne nechapu ten sedy paskvil, co se zvedne, kdyz se kurzorem priblizim, ale to ted neresim. Pri prvnim pohledu me neco nesedelo, udelal jsem si printscreen obrazovky, auta dal nad sebe a ejhle, Rapid je vetsi nez OIII :D

 

Nekdo asi vubec nema poneti, co je to meritko...to je uroven

 

post-1940-0-13926900-1381566024_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...