Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Ještě že moje auto bylo s černou metalízou a kůží bez příplatku, kdo umí ten umí a jiný čuní na to jak zákazníka odrbávaj. Když prodeje padaj jako listí na podzim tak je z mého pohledu dost riskantní zavádět takové příplatky za tuctový barvy. V dnešní hospodářské situaci bych to viděl na metlu grátis jako bonus k novému autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, modrá jim větrá ve skladech. Asi čekali tendr pošty a neuspěli. Tak ať z toho namíchají "dark denim blue"  a to bude fičák. "MODRÁ PACIFIK", to není název,ale v položkách zvláštního lakování "dark denim blue" to by se pár joudů našlo. Když může být denim blue metalíza, tak proč by nemohla být dark denim blue nemetla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnal jsem ceny z konfigurátoru z roku 2010 /před slevou/ části našich služebních OIIFL Combi 1.4tsi, Ambiente+paket, 4 repro,dvojitá clona,loketní opěra,rezerva,schránka na brýle,stř.nosič černý,vnltř.zrcátko s aut. stmíváním + dešť. senzor,vyhřívané trysky ostřikovače,, schránka pod sedadlem spolujezdce /vše cca 557 tKč/  s  co nejvíc podobným /stejně nakonfigurovat nelze/ v OIII Combi Ambition  a OIII vychází o cca 30 tKč levněji.

Editováno: , autor: Racek08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnal jsem ceny z konfigurátoru z roku 2010 /před slevou/ části našich služebních OIIFL Combi 1.4tsi, Ambiente+paket, 4 repro,dvojitá clona,loketní opěra,rezerva,schránka na brýle,stř.nosič černý,vnltř.zrcátko s aut. stmíváním + dešť. senzor,vyhřívané trysky ostřikovače,, schránka pod sedadlem spolujezdce /vše cca 557 tKč/  s  co nejvíc podobným /stejně nakonfigurovat nelze/ v OIII Combi Ambition  a OIII vychází o cca 30 tKč levněji.

jj,mě to u té mé OII 1.4 TSI Ambiente Plus 2010 vyšlo obdobně (jestli si to dobře pamatuji tak cca 25 000Kč ve prospěch OIII,někde jsem to tady už psal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som si vdaka Lukasonovi objednal nove loga Skoda a Octavia  :D este pozhanat nove znaky z Fabky a jemny jarny facelift hotovy :D

 

btw, mne tiez tie ceny nepridu nejak velmi vysoke... dnes som konfiguroval kombika a elegantne som sa vosiel pod 29 tisic eur (prepocet CZK>EUR). do 30 litrov som ochotny dat za nove auto...

Editováno: , autor: patrikcevela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím lakováním motorového prostoru a spodku kapoty to dělá i škodovka. Nedavno jsem na salonu okukoval vínového superba a motorovej prostor, spodek kapoty a vnitřní část blatníku jen v černym základu:-( Roomster to samý. Ale fabia v červený barvě to zase lakovaný měla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nutno uznat, že se mi OIII combi opravdu líbí. Ne na poměry Octávky ve smyslu "jo, je pěkná", ale opravdu líbí i v porovnání s konkurencí. Alespoň dle fotek je dle mého gusta, kombíky jsem měl zkrátka vždycky rád.

Ne, že by cena kolem 750 tisíc nebyla docela vysoká, dle MÉ KONFIGURACE je ale přijatelná na to, co jsem tam všechno nacpal. Barva by byla asi na pováženou, protože na červenou až tak moc nejsem, aspoň dle konfigurátoru ale vypadala nejlépe. Jezdit něčím podobným, jsem nadmíru spokojen. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://ws.skoda-auto.com/CarCard/38669037

 

Moje konfigurace, s kterou bych byl nadmíru spokojen :)

 

Jen mě zarážejí některé ceny. Dvojitá podlaha je dražší než sportovní podvozek? Apod. cenové nesmysly :)

 

Vyhřívané čelní sklo je sice fajn, ale musíte si k tomu dát výbavu asi za 70 000 kč..

 

Proč kurnik? Já to tam nechciiii :D

 

Nic méně si myslím, že i 1,2 TSI 77 kW bude do tohohle auta dostačující. Vzhledem k pohotovostní váze 1272 kg (což je o cca 30 kg víc, než má moje F1 Combi), tak by se tam ten motor neztratil :) otázka je, jak by to jelo plně naležené s 1800 kg :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mc2uba

"Vyhřívané čelní sklo je sice fajn, ale musíte si k tomu dát výbavu asi za 70 000 kč.."

 

Není pravda. Stačí přidat  Vyhřívání předních sedadel + CLIMATRONIC  + Vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním cena 25 000 ,

Potom jde dopřidat 

Vyhřívané vrstvené čelní sklo 4 300 Kč Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

memory2: u výbavy Ambition Plus to takhle nejde, protože vyhřívané sedačky jsou v Paketu Plus :) nabízelo mi to k tomu jedno ze zrcátek + něco za 67 000 kč :) a Climatronic nepotřebuji, stačí mi obyč klima a zrcátko taky ne, stejně tam budou folie. A proč bych si za to měl zbytečně příplácet, když samotné okno stojí pár korun. Tedy bez těch dalších doplňků, které nechci a už vůbec nechci za ně příplácet takové hrozné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne prekvapilo ze v eleganci a ani s paketem neni kozeny volant jen mutlifunkcni. Kuze se musi dokliknout za 1000,-
pritom v Ambiton s paketem kozenej je.

Ja si ted nakonfiguroval firemni combi 1.4 Tsi v Eleganci, tak uz se tesim.

Natlacil jsem tam toto az do ceny 620 tis.



Elegance plus - (barevnej maxi-dot, 17" kola, Keyssy, Vyhrivane celni sklo, kontrola tlaku, Park senzory, Asistent do kopce, multi.fce volant)

1. "SUNSET"
3. El. ovl., vyhřívaná a sklopná vnější zpě tná zrcátkas automatickým stmíváním a osvě tlením nástupního prostoru
4. Green tec - YAA, 5. Chrompaket, 6. Infotainment rádio "BOLERO" s DAB
7. Kola z lehké slitiny "TERON" 7J x 17" - 4 ks
8. Komfortní telefonování , 9. Malý kožený paket (4 ramenný multifunkční kožený volant pro rádio a telefon)
10. Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru,  11. Multifunkční kapsa,
12. Rezervní kolo ocelové (neplnohodnotné), zvedákvozu, klíč na kola
13. Sklápě cí funkce opěry sedadla spolujezdce,  14. Tažné zařízení s odnímatelnou hlavicí,
15. Vnitřní zpě tné zrcátko s aut. stmíváním,   16. Vyhřívané trysky ostřikovače čelního skla,
17. Výsuvné integrované ostřikovače světlometů , 18. Zásuvka na 230V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicista > V eleganci koženej je. Jen to maj zmateně napsaný, V ambition je o položku navíc u volantů   ( Malý kožený paket (4 ramenný kožený volant) Ten je v eleganci automaticky .   V eleganci si můžeš jen dokoupit multifunkci pro telefon (taky musiš dokoupit komfort. telefonování)

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Golf vypadá moc pěkně, ale přijde mi jako Passat vypraní na 90 stupňů. Bohužel je tam stejná podoba jako O3 vs. Rapid. Rychlých pohledem skoro k nerozeznání. Avšak je známo, že Golf má v současné době lepší výbavu v základní ceně, než O3. Takže by mohl být a zřejmě bude velký konkurent a problém pro Octavii. I když vzhledově O3 vypadá pořád takové mohutnější větší auto, Golf má takové "dětské" tvary a vůbec bych na pohled neřekl, že je stejně obrovský jako O3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...