Přejít na obsah

RNS510/Columbus


Doporučené příspěvky

Jj.. je to 3T verzia.

Pise to nazvy pesniciek, pri dvd cislo kapitoly.

Dvd ma super zvuk a celkovo zvuk sa mi zda dost kvalitny. (repro 4+4 hertz)

Zatial mi nedorazili konektory na zosilovac a subwoofer takze este to nemam zapojene ale uz teraz to dost basuje.

HF ani BT nevyuzivam cize to zapojene nemam ani nemozem posudit.

Ani podvolantovy ovladac nemam cize neviem :)

Celkovo to je super vec .. pekne tam sadne a este viac sa to tam hodi ako hocijake neorigo radio.

Hdd je tiez super .. nahral som si pesnicky na hdd a do mechaniky dal dvd .. a ak na niekoho cakam pustim si dvd :)

zatial nedorazila GPS antena takze nemozem vyskusat GPS, aj ked pravdou je ze to moc nepouzivam (mozno raz, dva krat za rok ) :D

Jasne ze je treba prevodnik ale inak nic podstatne .. ja som to mal stazene ze som mal origo ISO kabelaz takze som musel kupovat este iso/most redukciu.

som rad ze som sa do toho pustil. no len dufam ze sa nebude pacit niekomu viac ako mne a bude ju chcet "vytiahnut z auta".

este nejake foto :)

popritom som hladal cvrckov....

post-15408-1229856080_thumb.jpg

prevodnik :)

post-15408-1229856210_thumb.jpg

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vcera mi dosla antena. A je to tak ako pise cosby. Niekedy to naskocilo aj napisalo kolko (0,1km) do dalsej odbocky ale potom to vypadlo (offroad) a sipky skakali dopredu,dozadu :D .. Akoby sa to resetovalo .. bo to ukazalo sipku a pochvili sa objavi rns cruise a potom uz nist :D a pocas cesty sa to opakuje. A vobec nerozprava ani neprepocitava . Jedine co povedala ze som v cieli :D. Ale inak ukazuje na mape ze kde som a tak a to mi zatial staci :D .. heh

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Chci se optat na par otazek ohledne tohoto radia.

1. Jaky je rozdil mezi columbusem a bolerem?

2. V jake cenove relaci (se vsim co je k tomu potreba) se da sehnat?

3. Ma vstup na usb?

4. Ma vystup na Subwoofer?

5. Psali jste o problemech s navigaci. Nejede vubec, nebo pouze nespolupracuje s maxidotem?

6. Co je treba pro montaz misto puvodniho origo radia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Columbus je radio/dvd prehravac a media pevny disk a navigace - Bolero radio bez HDD

2) Columbus 12000-20000 Kč - Bolero 7000 - 11000 Kč

3) Colubmus nebam usb vstup - Bolero ano

4) Ano oba

5) Nabigace funguje ale jenom neprepocitava jinak ukazuje

6) Nic jen mi 2din + převodník can 1.6.-2.0 aby fungovalo vypinani a maxidot ( ja osobne mam Columbuse v roomstru)

Editováno: , autor: Blacky
KURVA COBRO SI FAKT DEBIL? CO NECHAPES NA PRAVIDLE O NECITOVANI POSLEDNIHO PRISPEVKU? A uprav si ten podpis do radku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to len troska upravim :

3) Niesom si isty ale podla mna Ani bolero nema USB vstup .. oboje ma ale vstup na SD kartu co myslim ze uplne staci . a podla mojho nazoru je to ovela lepsie ako USB kluc .. aspon s toho radia nic netrci !!

4) S tym vystupom na subwofer to nieje pravda .. nema priamy vystup.. takze sa to musi riesit pripojenim na (repro vystup)

5) Navigacia funguje ako sa to vezme .. funguje dobre len mapa ze zobrazuje kde si..ale navigacia je skorej o navigacii takze to nefunguje .. ani to neprepocita signal pokial ides mimo cesty resp. inokade .. alebo tak . .ani to nerozprava (doprava,dolava , o par metvor dolava a take ani nic. . ) sipky atd . .na maxdote tak isto nezobrazuje . .ako by sa to niekde zasekavalo ... a obcas tam skoci sipka ale potom zhasne a objavi sa rns cruise (akoby sa ten prevodnik alebo co resetovalo) a tak dokola .. :) prevodniik urceny pre cruise . .tak mozno preto je tam problem ..

Maxi-dot funguje na 100percent .. ziadny problem . nazvy pesniciek, id3 tagov ..FM stanic atd ..

A ani bolero tusim nema priamy vystup na subwofer .. a navigaciu bolero nema . .cize o problem menej :D :D

bolero montoval Fan!s http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=57545

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda ze nema bolero vystup na sub (ten uz totiz mam, ale vykradli mi auto a radio rozbili). Navigaci mam v mobilu a HDD nepotrebuju. Kdyby se dal nejak sikovne vyresit ten subwoofer, tak bych do toho sel, ale pres vystupy na reproduktory to neni ono.

A jeste bych se chtel zeptat jak to je ohledne zvuku rekneme ve srovnani dance vs bolero. Mel jsem dance, posleze Kenwooda a kvalita zvuku je uplne nekde jinde.

Kdybych uz se pro to rozhodl, je nekdo z Ostravy u koho bych se mohl na Bolero podivat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Fungoval by v FII aj nexus ?? ten je lacnejsi a ma aj navi+dvd

Nexus funguje normalne i navigovani a maxik ok,a podvolantove take ale je třeba CAN převodník!

Editováno: , autor: Blacky
Hlupacku cobricko po 151 te upozornuji, ze pravidlo č.4 rika, ze nesmis citovat posledni prispevek. !!! Jeste jednou to udelas, tak to bude po 152 a pak dostanes zase BAN. Tentokrat tak na 2-3-12 mesicu? :o)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Fus: No bez prevodníku určite nepôjde maxidot, myslím, že nebude zobrazovať ani parkovacie senzory - resp tie ak si dobre pamätám, nevie ani po inštalovaní prevodníku. Prevodník zoženieš v každej autorizovanej predajni Škoda, číslo dielu je 5J0 035 751, cena je okolo 1700 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik moc za info nevim jetli stihnu koupit prevodnik protoze v zitra si jefi pro radio a pozitri odjizdim na tyden pric tak aby mi slo aspon radio a nejezdil sem bez hudby. Ty senzory mi nevadej stejne je tam nemam nechtel sem je totiz. Dik za cislo dilu. Nevite jeste nekdo pujde zatim bez toho prevodniku navigace nebo si mam vzit staryho tomtoma?? Ohledne maxi dotu nakde sam cet ze se prej musi nejak upravovat sw v radiu aby prej vubec sel je na tom naka pravda nebo zas nekdo kecal z hladu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Taky tady v minulosti padla informace o nějaké závislosti GSM sad na rádiu či navigaci. Tuto informaci chci vyvrátit! Jednotka GSM je zcela samostatná na Columbusovi či jiném rádiu. V případě užití GSM III je vhodné mít touch screen, jinak odpadá možnost ovládání telefonu z RNS/RCD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...