Přejít na obsah

Climatronic - závady, problémy


isquash

Doporučené příspěvky

konečně nějaká plodná rada díky moc!

s původním majitelem se moc mluvit nedá, a co jsem zjistil tak na tom autě je spousta polofunkčních věcí které tam někdo dodělal, takže to klidně může být jak píšeš, myslím si že ten panel měnil když tam nacpal sedadla s výhřevem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně nějaká plodná rada díky moc!

s původním majitelem se moc mluvit nedá, a co jsem zjistil tak na tom autě je spousta polofunkčních věcí které tam někdo dodělal, takže to klidně může být jak píšeš, myslím si že ten panel měnil když tam nacpal sedadla s výhřevem.

To je mozne pokud to dodelaval, fakt mi to delalo stejne problemy a ve vedru fakt na prasky.

Panel neovlada spravny pocet klapek proto si s tim nerozumi. Nakodovani je otazke chvile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zdravim.Vie mi niekto poradit???Nefunguje mi klima!!!Bol zadrety kompresor (vymeneny a nic!!!)PC vypisuje: skrat medzi kompresorom a climatronikom.Kompresor mam novy(overeny),kable prepipane,aj natiahnute nove,priamo od climatroniku.S panelu climatronicu nejde stava!!!Panel svieti,reaguje,ale klima nejde.Moze byt zly panel climatronicu???Da sa to nejako overit???Chyba sa da vymazat iba ak je climatronic vypnuty,ked ho zapnem (ventilator) uz sa to neda vymazat.Za odpovede velmi pekne dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdar, nemáte někdo ETKU ze který by se dalo zjistit přesné označení (obj. číslo) pinů které jsou v Climatronicu použity na dvacetipólové svorkovnici? Dodělávám výhřevy sedadel a potřebuji napinovat vývod č. 10 a 11 (výstupy z potenciometrů Climatronicu) a pin. č. 12 (napájení potenciomterů přes X kontakt). Díky!

Editováno: , autor: Goose
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim.Vie mi niekto poradit???Nefunguje mi klima!!!Bol zadrety kompresor (vymeneny a nic!!!)PC vypisuje: skrat medzi kompresorom a climatronikom.Kompresor mam novy(overeny),kable prepipane,aj natiahnute nove,priamo od climatroniku.S panelu climatronicu nejde stava!!!Panel svieti,reaguje,ale klima nejde.Moze byt zly panel climatronicu???Da sa to nejako overit???Chyba sa da vymazat iba ak je climatronic vypnuty,ked ho zapnem (ventilator) uz sa to neda vymazat.Za odpovede velmi pekne dakujem.

nevie nikto poradit!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 1.Pokud přidáváš odpověď tak klikni dole na tučný tlačítko PŘIDAT ODPOVĚĎ Je to bez citace předešlého příspěvku.

2.Pořádně si to po sobě přečti a zamysli se jak z toho co jsi napsal,jak ti má někdo říct co máš udělat.

3.Napiš chybový kód kterej tam je než ho smažeš.To je předpoklad správnýho nasměrování k odstranění problému.

4.Napiš podrobnější popis auta,motorizace,rok výroby,jakej tam máš klimatronik(předface-tři kolečka se dvema displejema nebo to je předělaný na face klimatronik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano může být i špatný panel klimatroniku ale stále jsi nenapsal jaký typ klimatroniku tam máš?Je to celkem důležitý během výroby se občas něco mění a jsou tu i ti kteří si starší auta upravují novějším vybavením. Už chápeš proč je důležitý říct o co jde?On tu nikdo nemá věšteckou kouli a neřekne ti co máš udělat bez těch informací se závada hledá opravdu hodně špatně.Důležitá je i ta chyba kterou jsi smazal je to vodítko pro správný nasměrování k závadě.Nech to znova načíst diagnostikou a hoď sem chybový kód.Ať se to trochu pohne kupředu.

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panel tam mam: http://www.cc-autodily.cz/panel-ovladani-klima . kod zatial neviem,bol som na diagnostike 6/2010 a uz si nespominam.viem ze tam je skrat medzi kompresorom a panelom climatronicu.konektor na klima kompresore pri vypnutej klime ma 3,5V ked zapnem klimu tak 4,5V.povedali,ze pravdepodobne to je panel climatronicu.nemam na skusku,ale ked to bude na 100% iste,tak ho kupim.nechce sa mi zbytocne kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po sundání rámečku okolo rádia a povolení čtyřech šroubků hned zjistíš co tam máš přesně za typ.Jinak tady v bazaru je spousta nabídek za uplně jinou cenu než za novej.Mám tu jeden funkční ale je poškrábanej ale dá se to jednoduše přeházet do toho tvojeho obalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkční je protože je z mojeho auta došlo k poškrábání vytaženou navigací která nebyla odpojená a vysela na svazku a při manipulaci se poškrábaly tlačítka ale je 100% funkční.Tenhle jsem vyměnil za jiný který byl jako nový(ten už je prodaný) a pak došlo na předělání na novější faceliftovej klimatronik.Pokud bys nesehnal tak napiš SZ nějak se domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...