Přejít na obsah

Koroze


Jaspur

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Já mám zatím vše OK.Před třemi roky jsem sklouzl vrtákem při montáři spínaše pravých zadních dveří a schválně jsem to nezatřel lakem.Jako test co to vydrží.Je to pořád stříbrné.Jinak u Felicie mi náhodou zjistili puchýřky pod gumou zadního okna a na můj dotaz zda to půjde opravit,mi řekli,že kdo by se s tím piplal ,když mám ještě 3 měsíce záruku na karoserii a vyměnili celé dveře.A to jsem jak blbec vystříkával Motipem vnitřek,poučen zkušenostmi jiných a zbytečně.Takže spíš asi záleží kus od kusu.Při tom množství aut se vždycky nějaká chybička najde. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsetko co je z plechu, zacne hnit, da sa to len potlacit, myslim ze Fabie az na par drobnosti su celkom na vybornej urovni co sa tyka odolnosti karoserie, ved zas na ktorom aute sa nieco nenajde? kludne aj drahsom, tieto male puchierky pod lakom mi sice nejdu nejak do hlavy, ja mam take dve gulicky uz od vyroby ale zrejme to je chyba laku, lebo je to tvrde, nehnije to a vidno ako je na tom troska debilne nanesena metaliza, burane auto urcite nebolo. Takze necumiet na to ako tela na nove vrata, ale hned to opravit a bude pokoj, nemyslim ze by Fabiatikov cakalo po 10 rokoch mozno aj menej rokoch nestarania o auto, nejaka derava podlaha, podbehy, lemy, alebo odhnite misky ulozenia tlmicov v kufri ako to byvalo u takeho Favorita, a u Felicie uz v mensej miere....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani, povedzte sami kolko vydrzali stare 105-120. hej hnili a potom sa vyvarali ale tie auta boli ako tak pojazdne aj po 30 rokoch, aj ked uz mohli ist len do srotu. a to si myslim ze fabky a maju predsa len o nieco lepsiu ochranu. ja sa u tych aut skor bojim o to, ze odide nejaka vec z toho mnozstva elektroniky, posere sa nieco v motore alebo ja neviem co. a hnit hnije kazdy plech, skor ci neskor, hmnmnm no jedine si nejak "vyrobit" hlinikovu karoseriue :smich: :smich: :smich: ale zas na druhej strane niekedy sa mi zda ze tie nove auta maju super obrovsku garantovanu ochranu a na niektorych miestach ako keby sa na to zabudalo, proste nedoslednost, vid prispevky v teme choroby fabie ci tak nejak v sekcii ostatne...

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=30991

hmm no pri takom mnostve auta sa vzdy vloudii nejaká chybicka :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Páni, po prvej zime ma prekvapila hrdza na výfuk. potrubí. Chcem sa spýtať , či sa na to vzťahuje záruka, lebo ak nie tak ho musím natrieť špec. silik. náterom.

orezlý výfuk je normální a natírat to nemá smysl. Je to vyloženě kosmetická záležitost. Nebezpečná je vnitřní koroze, ke které dochází kvůli kondenzaci vody - nejdříve se rozpadjí přepážky, později i dirka skrz. U Fabie je to ale velmi dlouhodobý proces

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím hoši. Dneska jsem při mytí auta,mimochodem Fabie hatchback z roku 2002,modrá dynamic, objevil na obou stranách malé puchýře před zadním kolem dole na práhu,spíše už na lemu zadního kola. Asi,jak do toho při jízdě tlučou kamínky od předního kola. Tak jen tak upozorňuju na místo,které je taky ohroženo korozí.Určitě nebudu sám,komu se to děje. Tam bych to teda nečekal vůbec. Měl jsem za to,že tyto oblasti na autě jsou opatřeny silnější vrstvou ochrany. Asi holt ne,no. Nechám to,jak se to bude chovat dál. Záruku upaltnit nemůžu,nejezdím do znač.servisu. Tak si na to taky dejte pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsem.Vcera jsem umyval s pritelkyni nasi fabku a kdyz mi rekla ze mi rezavi dvere u ridice i u spolujezdce tak jsem se ji vysmal ze to bude ter vebo nejaka spiva ale bohuzel ani ter ani spiva to nebyla:(Mam tam vsude male rezave tecky a podle me tomu pridala hodne zima(sul,kaminky)a pak taky jaro (dest,slunce),Ted jen doufam ze oprava toho laku nebude moc draha a to jsem si to auto kupoval stim ze tenhle problem mit nebudu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsem.Vcera jsem umyval s pritelkyni nasi fabku a kdyz mi rekla ze mi rezavi dvere u ridice i u spolujezdce tak jsem se ji vysmal ze to bude ter vebo nejaka spiva ale bohuzel ani ter ani spiva to nebyla:(Mam tam vsude male rezave tecky a podle me tomu pridala hodne zima(sul,kaminky)a pak taky jaro (dest,slunce),Ted jen doufam ze oprava toho laku nebude moc draha a to jsem si to auto kupoval stim ze tenhle problem mit nebudu :(

Malý rezatý tečky? Vem techničák a hadr a pujdou dolů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...