Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

JaKr: tááááááák :D

bobo: jj mam Symphony, ale znamej me strasil, ze ne vsechny se podari rozchodit. Cosby tu zase nekde jinde psal, ze rozchodit jde kazde origo jak po CANu tak i po 3. dratu, tak uvidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se budu blbe ptat, ale je TENTO maxik stejny jako TENTO ?

Pokud jo, proc nesviti vsechny 3 casti a co vse se tam da zobrazit? Vidim radio, dojezd, teplota.. a co vice ? Umi na radiu RDS? Nebo mi to bude trebas misto Frekvence 1 ukazovat jenom 91,0 MHZ?

oba maxiky jsou stejny, jen jeden nezobrazuje horni tretinu asi je v aute jine nez origo radio........a na zbytek dotazu zatim neodpovim, pac budu mit zprovozneno az pristi tyden....... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by nebylo moje auto, aby slo neco udelat hned a bez problemu :(

Pri prehravani dat ze starejch budiku do novejch to hodilo chybu pri ukladani stavu ujetych kilometru (napsalo to na novejch budikach FAIL). Toto udelalo jak pri automatickem procesu tak pri rucnim zadavani...jinak ostatni hodnoty nebyl problem...

Znamej se na to musi poptat, co s tim....nevite neko?...prosiiiiiiim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by nebylo moje auto, aby slo neco udelat hned a bez problemu :(

Pri prehravani dat ze starejch budiku do novejch to hodilo chybu pri ukladani stavu ujetych kilometru (napsalo to na novejch budikach FAIL). Toto udelalo jak pri automatickem procesu tak pri rucnim zadavani...jinak ostatni hodnoty nebyl problem...

Znamej se na to musi poptat, co s tim....nevite neko?...prosiiiiiiim

Takže máš nový auto, jo? Rok raz dva, najeto 150 km :smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave, ze budiky mam zase puvodni ;) a km si muzu nastavit kolik chci, ale nenastavim, pac to neslo a znamej nevedel co dal, pac to psalo chyby a bal se pokracovat, abych pak vubec mohl odjet domu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Tak jak to s tím maxikem vypadá? Já už mám budíky doma, páčka by měla dorazit tento týden, tak se do toho taky pustím a nechci slyšet o žádných problémech. :D Tak ať už to máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...