Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

To markyn: To se dá změnit, teda jestli je ještě dost času a nemá se za pár dní vyrábět..v salonu kde jsi to bjednával řekni že to chceš ještě změnit, oni zavolaj do škodovky a a mělo by to jít.. já už takhle měnil dvě věci (metalízu a přidával jsem alarm) a nebyl problém...

Máš pravdu ,zkusím to.Auto nekupuju každý den.Do výroby jde ve 43-tím týdnu, tak to snad nebude problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo tuhle taky mám díkes, nikde jsem jinou nenašel, tak snad bude vypadat v reálu dobře.

45 tejden jde do výroby, pak uvidím. :-)

Já myslím že to bude uplně super. Moc závidím.. :) ten novej tříramenej volant vypadá skvěle, ty sedačky bomba..no a liťáky spider :palec2:

Já sport paket nedal, ale koženou řadičku už mám a volant a liťáky časem určitě dokoupím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna fotečka s "trošku" lepším třírameným..jen tak pro navnadění :p

Verze z OLD RS O2 je podle me o mhoho lepsi vic tam pasuje.. tyhle novy volanty ze supa sou podle me minus.. sice vypadaji lepe jak ty sileny plastaky 4ramenny co mel tour ale proti ORS/FRS1 nebo ORS2 OLD krok zpet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerstvě přivezená, na značkách bude příští týden. Je to 1.6 MPI s paketem pro špatné cesty, koženým paketem, paketem plus a capuccino metalízou. Zvýšení je opravdu vidět..... Omlouvám se za fotky jsou jen z mobilu, příští týden pošlu lepší.

post-38150-1255104104_thumb.jpgpost-38150-1255104181_thumb.jpg

post-38150-1255104156_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze z OLD RS O2 je podle me o mhoho lepsi vic tam pasuje.. tyhle novy volanty ze supa sou podle me minus.. sice vypadaji lepe jak ty sileny plastaky 4ramenny co mel tour ale proti ORS/FRS1 nebo ORS2 OLD krok zpet..

Mě se zase takhle na fotkách líběj spíš tyhle nový volanty, ale v rálu jsem je v O1 ještě neviděl..každopádně jsem neodolal a přiobjednal sport paket plus černou metlou, takže jsem se ceníkově vyšplhal už na 386 500Kč :feve: ...ale bude to fešanda :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze z OLD RS O2 je podle me o mhoho lepsi vic tam pasuje.. tyhle novy volanty ze supa sou podle me minus.. sice vypadaji lepe jak ty sileny plastaky 4ramenny co mel tour ale proti ORS/FRS1 nebo ORS2 OLD krok zpet..

Mě se zase takhle na fotkách líběj spíš tyhle nový volanty, ale v rálu jsem je v O1 ještě neviděl..každopádně jsem neodolal a přiobjednal sport paket plus černou metlou, takže jsem se ceníkově vyšplhal už na 386 500Kč :feve: ...ale bude to fešanda :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wille gratulace,

koukám,že tam máš i nějakej igelitovej paket-pěkný potahy ;) .Jo,jo není nad nový.

Tom

Díky, vraceli jsme se s přítelkyní později z práce, tak jsem auto v rychlosti vyblejskl, už se nemůžeme dočkat. Rádio mám připravený Pioneer DEH2100 UB. Ještě připomínám že jsme ji objednávali 25.8.09 takže 6 týdnů. Pak pošlu fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerstvě přivezená, na značkách bude příští týden. Je to 1.6 MPI s paketem pro špatné cesty, koženým paketem, paketem plus a capuccino metalízou. Zvýšení je opravdu vidět.....

já měl za to,že paket pro špatné cesty se vyznačuje těmi jakoby " zespodu nadstavenými" spoilery vpředu i vzadu tím černým plastem.. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...