Přejít na obsah

Octavie 1.8 SLX 20V (1781ccm/92kW)99


thor-!

Doporučené příspěvky

jaký moc dobře vyřešený? když Ti to rachtá znaměná to že Ti ABS zlepšuje rozjezd fakt Tě nechápu místo abys byl rád že to tam máš Ti to vadí a jak píšu je to naprosto normální projev funkce ABS u jakýkoliv značky koncernu VW a řekl bych , že naprosto všech aut co ABS mají jinak to řešit nejde Pedál Ti třese, protože tlak brzd ovládá jednotka ABS a jak je známo tlak v kapalinách se šíří všemy směry to znamená že jak kmitá u kol (brzdí nebrzdí) třese se podle toho i pedál

Víc to komentovat nebudu memá to smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem to nemyslel tak jako ze to ABS tam je k prdu a ze mi vadi,me vadi ten rachot co to dela,par lidi uz jsem vezl a pri dotazu na rachot pri rozjezdu jsem musel oduvodnovat a rikat co to dela .U peugeotu v interieru neslysim nic pri sepnuti ABS.Sem to myslel tak jakoze kdyz by se to dalo o neco min nejako odhlucnit tak by to bylo super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Rád bych do své octávky 1,8 20V r. 07/1997 nainstaloval dálkové ovládání centrálu (který v autě je, ale bez dálky). Nejradši bych vystřelovací klíče, ale netrvám na nich. Po přečtení několika zdějších diskusí jsem zavrhl výrobky typu RAKSO a chtěl bych instalovat raději originál. Chtěl bych se zeptat, co všechno se musí vyměnit aby to fungovalo. Je mi jasný, že komfortka (v autě mám asi pouze 1. generaci) a klíče. Musí se měnit a dodělávat ještě něco dalšího??? Případně dá se sehnat na tento model originál, i když pouze nevystřelovací klíč s dálkovým ovládáním, který by fungoval se nejstarší generací komfortního systému??? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nešel by použít i originál nevystřelovací klíček s dálkovým ovládáním (viz obrázek), který se montoval před zavedením vystřelovacích klíčků? Myslím, že se na přání dávaly tyto klíčky do octávek již v roce 1997, jako zvláštní výbava, tak by to snad mělo do OI 1,8 20V z 07/1997 pasovat. Dá se ještě někde komplet sada dálkového ovládání s těmito klíčky sehnat? Případně jaké je číslo dílu (celého dálkového ovládání s dvěma klíčky). Díky

post-42250-1264517865.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...