Přejít na obsah

Motor 3,6 FSI


DavidSK

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

cosby - asi si vychytal zlý kus , policajných SII 3,6 je tu veľmi veľa a žiadne nemali problémy ani po 400tkm , nejaké tie DSG boli , aj Haldexy  . Na hučiaci zadný dif mi bola extra doporučená výmena oleja po maximálne 60tkm - inak nemá interval výmeny ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak můj důvod, proč mám VR6 není strach z výměny vstřiků, oprava turba....osobně mám rád ten lineární průběh akcelerace atm. motoru. Kopance od turba hodně lidí přesvědčují, že jim to krásně jede. Rychlý nástup výkonu a dál nic - berte to prosím s rezervou, záleží určitě na konkrétním motoru :kol-28: . U nafty mně vadí dunění a smrad :kol-43:

Navíc asi všichni znáte tu závislost na zvuku a projevu 6válcového motoru. Když pak pořizujete nové auto, tak se těžko smíříte s úbytkem válců o dva kusy... můj další logický posun bude spíš na V8,ale to až...

 

PS: Jak říká můj kamarád: "Nežere,...nejede!!!".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,taky umím za 7 jet,ale dlouhodobá myslím je okolo 10.5 a kdo tvrdí něco jiného,tak si vymýšlí.Rukama mi prošlo už několik V6 a prostě-co válec,to litr navíc.

Měl jsem i Supa 1,8 TSi a tak to přesně sedělo.Dva válce míň,dva litry dole.

Jinak brát 3,6 jen proto,že nechci platit vstřiky u TDi,turbo atd je nesmysl.Znám lidi,co mají na TDI i s DPF najeto 200.000 a neměli problémy.

Já mám na svém Supu najeto 123000.Při 86000 KO lambdy,116000 výměna spojek v DSG a teď čekám na vyjádření škodovky kolik dají na kulanci za výměnu haldexu.Hučí jak sviňa.Závadu na kulanci uznali a dnes by měli říci jaká bude spoluúčast.Co vím o policejních Passatech tak ty samé problémy.DSG-Haldex.

Stará dobrá TDi rotačka.

Také se Cosby toho auta zbavuješ, né? Hledáš buď výměnu či prodej, pokud jsi to ty :o)  V inzerci nic negativního, jako tady nepíšeš, krom strohé informace, že byly měněny spojky. Zkus tam zkopírovat tvá výše zmíněná slova a uvidíš, jak zájemci se budou rvát....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se Cosby toho auta zbavuješ, né? Hledáš buď výměnu či prodej, pokud jsi to ty :o)  V inzerci nic negativního, jako tady nepíšeš, krom strohé informace, že byly měněny spojky. Zkus tam zkopírovat tvá výše zmíněná slova a uvidíš, jak zájemci se budou rvát....

Až bude Haldex vyměněn,napíšu to tom.Spotřebu snad psát nemusím,kdo kupuje takové auto,musí s ní počítat.Že odešly lambády taky psát snad nemusím,tohle je spotřební věc-jako u TDI žhaviče.Máme svůj servis a běžné věci si dělám sám.

Jinak-sousedka koupila nového Superba TDi 125 kw.V 45.000 nové turbo,60.000 komplet spojka a také to při prodeji neuváděla.Proč že?Kdo kupuje ojetinu,musí s investicemi počítat a to nikdo nemusí nic zatajovat-jako skryté vady.Mi haldex začal hučet ze dne na den.Turbo taky odejde ze dne na den.pokud by ,mi chtěl tohle někdo říc/,že je to skrytá vada pošlu jej někam.

Jinak o spojkách v DSG se ví,někdy v 08/2010 byly inovovány,píše to i Sixta na stránkách.Co se týče Haldexu tak to si myslím jsem vyjímka.Je mi 42 roků,škodovky mám a zajímám sedlouho a Haldexy jsem měnil jednou u OI a jednou u OII,né sobě ale známým.Ale jak jsem psal,je to vyjímka.Auta byly kupované jako ojeté a bůh ví jak a kdo měnil olej.Stačí si přečíst Sixtovy stránky a víte,že tohle se nemá podceňovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Haldex je doma,ještě čekám na pružný unášeč na kardan,je dobré prý ho vyměnit,už jsem cítil malé vibrace a je to tím.

paradox-haldex jsem sehnal za 4000,-Kč a ten unášeč stojí ve škodovce 7000,-Kč a starší jej dávat nechci.Haldex jsem sehnal starší,najeto 60.000Km,super cena.Jak to budu měnit,udělám možná foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...