Přejít na obsah

příčníky na hagusy


Petr H

Doporučené příspěvky

Minuly tyzden som (podla vzoru uzivatela viste) kupil stresny nosic Menabo Dozer XL 135 cm za 69,90,-€. Jednoducha a rychla montaz, kvalitne prevedenie :)

Potom som dukupil nosic lyzi Thule Deluxe 726 (vydrazene na AUKRE) za 55,-€. Sadol ako uliaty... maximalna spokojnost :)

Taky ti ty držáky na lyže tak hučí při jízdě. Mě celkem dost.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si kupil na Yetika origo strešný nosič/mal som požičaný aj ten medzi hagusy prorack ale bol taky nízky ze ked som nan primontoval nosič lyži aj s podložkami tak sa mi lyže viazaním dotykali strechy/.S tym origo nemam problem dnes som siel s nim aj lyžami 140 a ani som nevedel že ho mam :kol-28:

Editováno: , autor: Joe1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ti ty držáky na lyže tak hučí při jízdě. Mě celkem dost.......

Je pocut, ze mam nieco na streche, no nejako ma to neobtazuje, zapnem radio aje po hluku :) Nezda sa mi, ze by to bolo az velmi hlucne... predtym som mal fabiu a ked som mal strestny nosic na lyze, tak tam to robilo riadne hukoty a piskoty... ak to porovnavam, tak je to teraz omnoho tichsie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si kupil na Yetika origo strešný nosič/mal som požičaný aj ten medzi hagusy prorack ale bol taky nízky ze ked som nan primontoval nosič lyži aj s podložkami tak sa mi lyže viazaním dotykali strechy/.S tym origo nemam problem dnes som siel s nim aj lyžami 140 a ani som nevedel že ho mam :kol-28:

A to máš toho Yetika v jaký výbavě, že je tak perfektně odhlučněnej ? Myslím, že by dobře posloužil jako nahrávací studio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni. Možná to sem úplně nepatří, ale pár fotek Thule boxu (Dynamic 800) uchyceného na Whispbarech Rail S45. Po testovací jízdě zatím nic nechybí. Hluk byl přijatelný. Spotřebu jsem neměl možnost nějak průkazně zkontrolovat - příliš krátký úsek a hustý provoz.Uvidíme po zítřejší dlouhé trase.

Tak se tady zatím mějte hezky. (a omluvte fotky mobilem - je to jen pro hrubou představu)

post-60696-0-32137200-1328206725_thumb.j

post-60696-0-99665700-1328206727_thumb.j

post-60696-0-83621500-1328206730_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hezký večer. jak jsem slíbil, postřehy z delší jízdy s výše uvedenýma příčníkama a střešním boxem:

  • hluk je sice slyšitelný, ale jen nepatrně...nijak neruší ( a ve srovnání s předchozíma - jako by nebyl)
  • spotřeba je vyšší skoro o litr (ale dlužno říct, že je v tom i jízda po dálnici a že nejezdím "na spotřebu")
  • celkem problematická montáž a demontáž boxu (protože výrobcem udávané rozměry čelistí neodpovídají skutečnosti a na širokých příčnících se to projevilo) Vyřešeno obroušením plastových krytů čelistí cca o 2mm - stále je plast dost silný, aby kryl kovové části.
  • montáž a demontáž příčníků je snadná
  • Box mohu jen doporučit, protože oboustranné otvírání, rychloupínací mechanismus a centrální zámek s více zamykacími body jsou moc užitečné

Mimochodem, mezi Mohelnicí a Olomoucí jsem potkal sebevraha sbírajícího svršky z boxu otevřeného za jízdy a rozhodně jsem mu nezáviděl, takže kontrolujte, dotahujte, ovazujte,...

Zatím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj. Mám v podstatě tyhle příčníky (viz. příspěvek z 26.ledna) a musím na ně, zatím, jen pět samou chválu. Montáž snadná, nepískají a žádné zvýšení spotřeby jsem nezaznamenal - samozřejmě pokud mluvíme bez střešního boxu ;-) Otázkou je, zda ty polské jsou ze stejného materiálu (věř mi, že vím, o čem mluvím - dělám momentálně v Polsku).

Tak snad se Ti osvědčí, pokud se pro ně rozhodneš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Taky je mam a na montaz jsou fakt jednoduchy.

Jediny co me stve je to ze jsou dost vysoky a pri jizde je od nich dost slyset aerodynamicky hluk.

ozivim trochu tema :) jak to presne funguje?jakoze na hagusech neco nasroubujes a do toho pak nasazujes pricniky?kdyz je tam nemas tak porad clovek jezdi s nejakym tim prisroubovanym bazmekem?nejake foto by nebylo?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

 

já už mám 2 roky na Yetim tyto: http://www.yakima.cz/stresni-nosice/whispbar-s45-nosice-mezi-podelniky/ a nemohu si vynachválit :) Jen je u nich problém že nedáte 4 nosiče na kole vedle sebe, takhle sice dáte ale jeto pak na 2 velká a dvě malá nebo 3 velká kola a jedno malé kola

 

BTW: Nezvyžují spotřebu (alespoň jsme si nevšimnul rozdílu bez nich a s nimi) a nehvízdají a také drží lítal jsme snimi v německu 200 a v pho :)

Editováno: , autor: HefK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...