Přejít na obsah

Tlumiče od výrobce Vikä - zkušenosti s tímto výrobcem


LUK87

Doporučené příspěvky

To je lagricovej čínskej krám.Po všem od tohoto výrobce je h.....Jednou kamarád montoval na fel termostat,a drželo to provozní teplotu 60st.celsia.A nebo na FI ložisko přední a vydrželo 1500km,a ještě jeden případ na OI 1.9tdi vodní

pumpa-ta se po 40000km zadřela a potkal se kvůli tomu motor.Já myslím že reference stačí,ne? :kol-25::wallbash: Takový bláboly že to je německý,to jsou lži aby prodali.Radši ani nechci vědět,jaká je jejich nákupní cena. kol100 Prostě vika,auto quality,arrow,to je všechno čínskej bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je lagricovej čínskej krám.Po všem od tohoto výrobce je h.....Jednou kamarád montoval na fel termostat,a drželo to provozní teplotu 60st.celsia.A nebo na FI ložisko přední a vydrželo 1500km,a ještě jeden případ na OI 1.9tdi vodní

pumpa-ta se po 40000km zadřela a potkal se kvůli tomu motor.Já myslím že reference stačí,ne? :kol-25::wallbash: Takový bláboly že to je německý,to jsou lži aby prodali.Radši ani nechci vědět,jaká je jejich nákupní cena. kol100 Prostě vika,auto quality,arrow,to je všechno čínskej bordel.

Díky za vysvětlení. Připlatím si a koupím si radši Bilsteiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Přesně tak jak bylo řečeno, Vika a Auto Quality jsou překupované díly které jsou vyráběny v Asii ale i v Evropě ( Polsko, Turecko, ale i v Čechách!) jinak z vlastní zkušenosti vodní pumpy ne, termostaty ne, čepařina není taky moc kvalitni, kromě tyček stabilizatoru a axialních ložisek tlumiče a dalších pár dílu (chladič vody Felicia, brzdové kotouče extra tvrde ale destičky jsou lisovaná tma :smich: )

Vždyť to prodavam tak víc co a jak :palec2:

Editováno: , autor: puummy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim,nechtel bych kecat ale uz jsem nekolikrat Viku kupoval a nikdy mi nikde nerekli ,ze je to made in china. Podle prodejcu je to vyroba nemecko, davaj to v nemecku jako druhovyrobu do VW,Seat,Audi,Skoda. Jinak mi nepripada tak spatna -urcite je lepsi nez treba Starline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, akorát se pár dílů děla taky po světě, ty tlumiče pérování jsou z 80% čína ale i Německo a Rakousko, pokud se pamatuji tak jedou na lince s AL-KO.

Třeba Filtron má linku v Polsku a tam jedou vzducháče pěkně za sebou a pak se rozdělí na 4 větve pro tisk(logo,katalog.číslo, balení do krabic) a jsou to Filtron, Mann, Ford, Kia) takže to chce si hlídat slušnou značku a doufat, že jim zmetek neuteče z výroby do expedice... ;)

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Používám Vika brzdový destičky a taky spokojenost.Neprášej tolik jako jiný desky,nepískaj,brzdí perfektně,bezproblémů snáší extrémní jízdu z nároky při brždění,nedrolí se a hlavně neubejvaj.Mám je jak na oktávce tak i na audině.Za tu cenu co stojí se vyplatí.Na stk obě auta na válcích naprosto souměrně brzdí.Brzdný účinek je naprosto shodný jako u předešlích ATE. Za mě u těchto desek Vika naprostá spokojenost.Nevím jak u jiných dílů ale tady je to v pořádku beze strachu se na ně mohu spolehnout za jakýchkoliv podmínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Používám Vika brzdový destičky a taky spokojenost.Neprášej tolik jako jiný desky,nepískaj,brzdí perfektně,bezproblémů snáší extrémní jízdu z nároky při brždění,nedrolí se a hlavně neubejvaj.Mám je jak na oktávce tak i na audině.Za tu cenu co stojí se vyplatí.Na stk obě auta na válcích naprosto souměrně brzdí.Brzdný účinek je naprosto shodný jako u předešlích ATE. Za mě u těchto desek Vika naprostá spokojenost.Nevím jak u jiných dílů ale tady je to v pořádku beze strachu se na ně mohu spolehnout za jakýchkoliv podmínek.

Já tedy na brzdových deskách nešetřím. Na všem možném ale na deskách ne, tady je to jedno, ale třeba v Alpách bych se s čínou bál. Kvalitu desek poznaš až se brzdy pořádně zahřejí, nerad bych potom litoval že jsem ušetřil trochu peněz..... tedy pokud bych mohl litovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká desek tak těhle se opravdu nebojím a dostávaj dost extrémně zabrat když mě chytne šajba a valím to plyn brzda plyn...... a chovaj se jako origo ATEčka co tam byli původně.A je rozdíl dát třeba dvojku za přední a koupit za pěťo nebo zadní za dvě kyla. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...