Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Tak jsem volal do toho servisu BRM, ktery oficiálně opravuje Symphony. Jsou velice ochotní, ale paušální oprava Sympohy je 1900 Kč :( . No počkám co mi " po telefonu poradí jejich technik zítra po telefonu a uvidím...

Vyhodit a koupit neco jineho !!! Pripadne koupit nove tady na foru !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo noóóó´, jenže jediné Symphony jde na maxík...

Jooo to mas pravdu ;-) Pak zalezi jak moc je to pro Tebe dulezite jestli se Ti na maxiku zobrazuje jakou mas naladenou stanici ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo to mas pravdu ;-) Pak zalezi jak moc je to pro Tebe dulezite jestli se Ti na maxiku zobrazuje jakou mas naladenou stanici 

To je pravda, ale zobrazování stanic rádia a skládem atd, bzl jeden z důvodů, proč jsem si pořídil maxidot..a ono to nefunguje ;-)...kde je sakra brečíčí smajlík? ;)

Editováno: , autor: Mike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

makov:

SKZAZ5A 0603398

6Y0035156

me tam chybi to C a to by znamenalo jedno (bez Can komunikace)????

znamej me strasil, ze ne vsechny ve fabii takto komunikovaly <_<

ale tu zase odbornici rikaji, ze vsechny ve Fabii komunikovaly po canu :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz sa mi konecne podarilo rozbehat ten horny display :D Dostal som par rad priamo od technika kde robia radia.Jedno z rad bola ze mam skusit znova prekodovat GATEWAY tym istym kodom.Chcel som to este dnes skusit uz som mal pusteny VAG a Gateway a kodovanie a hovorim si este pripojim radio na CAN a potom to prekodujem.Po pripojeni radia sa zrazu zobrazil aj horny displey a vsetko ukazuje :) V sobotu to neslo dnes zrazu ano.Nechapem ale som rad ze to ide :D

Bobik ak by si chcel ten meil mozem poslat alebo kontakt na toho pana posli mu tie cisla radia a on Ti povie ci to dokaze komunikovat po CANe.Bol velmi ochotny.

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz sa mi konecne podarilo rozbehat ten horny display :D Dostal som par rad priamo od technika kde robia radia.Jedno z rad bola ze mam skusit znova prekodovat GATEWAY tym istym kodom.Chcel som to este dnes skusit uz som mal pusteny VAG a Gateway a kodovanie a hovorim si este pripojim radio na CAN a potom to prekodujem.Po pripojeni radia sa zrazu zobrazil aj horny displey a vsetko ukazuje :) V sobotu to neslo dnes zrazu ano.Nechapem ale som rad ze to ide :D

Bobik ak by si chcel ten meil mozem poslat alebo kontakt na toho pana posli mu tie cisla radia a on Ti povie ci to dokaze komunikovat po CANe.Bol velmi ochotny.

-_-

jj urcite budu rad, jestli muzes tak na 1tomaskucera@seznam.cz

:)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Mám také zatím jen dobré zkušenosti s tímhle rádiem. Nejvíc oceňuji funkci "GALA". Jinak k tomu resetování - přikláním se k názoru OloZX6R. Zdá se, že piny ve svorkovnicích do sebe vzájemně špatně zapadají - nejsou dobře zaaretovány a vyjíždějí, nebo je pin špatně nalisován na vodič (přes izolaci -stává se!). Zároveň může být stejná chyba na druhém konci vodiče (napájecí vodiče), bohužel ale nevím kde ten konec hledat :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja jsem s funkcemi radia spokojen mam to v octe, jen mam velmi spatny prijem radia. je tam i fantom napajeni, ale bez neho bych rekl, ze to je lepsi. jeste skusim jinou antenu a pak pujde asi do sveta. pokud by nekdo mel nejakou radu jak to zlepsit, tak sem sni.

Editováno: , autor: mudra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak v manuálu nemám? .. v manuálu to určitě je, jen jsi to možná přehlédl, jinak manuál je taky na www.skoda-auto.cz

Ale první předpoklad je, jestli ten koood vůbec máš. Jinak je to snadné, pomocí pamětových tlačítek 1-4 (na rádia) zadaváš postupně všechny čtyři číslice kodu. Taakže když máš kod 1234, tak jednou zmáčkeš paměť 1, davakrát paměť 2, atd.. :D

pak to potvrdíš tuším přidržením symbolu trojůhelníčku (jinak také symbol play),

to je vše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...