Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Cena je samozrejme za celé rádio! Pozerám sa na faktúru, objednával som repasované Symphony s mp3 a platil som 3600 Kč + poštovné...

RW fungujú, zatiaľ som nemal problém - dokonca prečíta aj staré 4x rwčka, ktoré majú X rokov. S mp3 zatiaľ jediný zistený problém - ak bol u nich použitý Xing mp3 codec, tak po zapnutí prehrávania CD začne skladba vždy od začiatku (t.j. nepokračuje tam, kde prehrávanie prestalo). Stačí cez ľubovoľný softvér prekódovať mp3 cez Fraunhoffer alebo Lame codec a problém je preč.

Za 5000 Kč možno zoženieš porovnateľné značkové rádio možno aj s vodotryskom, ale babrať sa s odnímateľným panelom - už nikdy viac -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám menší problém.Koupil jsem starší rádio škoda Symphony na cd.Vše funguje akorád blbne regulace hlasitosti.Přeskakuje nerovnoměrně.Při otáčení skáčou hodnoty nerovnoměrně.Sice to není nijak strašné,ale štve mě to.Myslel jsem že je vadný ten kodér,ale po vyčištění se nic nezměnilo.Zkoušel jsem tam dát i jiný,ale pořád stejný problém.Nemáte s tím někdo zkušenosti?Podle mě bude někde zrada ve vyhodnocování,ale nevím jakým způsobem to je přesně zapojeno.Popřípadě nemáte někdo celý ten kodér náhradní?Možná že tam ten druhý co jsem zkoušel nepasoval.Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nechce verit,ze by to bylo takhle nedomyslene.Taky ti to dela tak,ze kdyz chces treba zesilit,nejdrive se o nejaky ten dilek zeslabi a pak az zesiluje?No ale nějak mi to ani nevadi,nema to zadny velky vliv.Zvuk je solidni,rekl bych ze se v pohode vyrovna i jinym neoriginalnim radiim.Akorad bych potreboval nekde sehnat ten knoflik na to ovladani hlasitosti.Podarilo se mi ho zkur.....Radeji se neptejte jak.Takze pokud by nekdo vedel kde jej sehnat,nebo treba cely celni panel treba z nefunkcniho radia.Zkusil bych to nejak vykoumat jestli by se to nedalo nejak upravit.Ale s jednim celnim panelem se mi do toho nechce.Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože??? Symhony a "solidní zvuk"??? To si snad děláš srandu? Už jsem měl několik rádií, přes Sony, Grundig, Pioneer, JVC, ale ten zvuk co vyluzuje Symphony si nedovolilo ani levné Sony a to je co říct.

PS: S tou regulací hlasitosti mi to dělá taky a dělalo mi to i předchozí Symhony, než mi ho čórkli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel85: Jo, jo, takhle se to chova, jak rikam, podle me je to vlastnost vyrobku.

K solidnosti zvuku - i ja se pridam k tomuto tvrzeni. Nejsem clovek s absolutnim sluchem, repro mam originalni, a to jak Symphony hraje mi naprosto vyhovuje.

Az si budu chtit do auta namontit nejakou super aparaturu, coz stejne krome basovani wooferu nepoznam, pak vymenim Symphony za neco lepsiho, ale driv pro to neni duvod. MP3 me netizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi to uz nebudu resit.Akorad musim sehnat ten knoflik.opravdu ho nikdo doma nemate?A jeste k tomu zvuku.Dotycny asi nevi co je kvalita zvuku.Nejde o to,abych mel v aute buhvi jak silnou aparaturu se subwoferem jak krava,to uz neni zvuk,tam uz jsou slyset jen basy,a to kolikrat jeste zkreslene jako ......A divil by ses,jak dokazou sony radia zkreslovat.Rozeber si nekolik radii od ruznych vyrobcu a zjistis,ze nektere obvody jsou prakticky stejne a parametry,ktere vyrobci udavaji se mohou sakra odlisovat od zkutecnosti.Jediny vyrazny rozdil je v pouziti koncovych zesilovacu.Zda jsou to klasicke integrace nebo Mos-FETY,potom se dá poznat rozdíl,ale jen ve výkonu a kapku ve zkreslení,ale stejne to normalni clovek nepozna.A vykon symphony je pro normalni poslech plne dostacujici.Nechci ho tu nijak nadnaset,jen chci rict,ze je toi vsechno skoro stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tento problém si myslím není problémem, jde o to jak máte nastaveno přizpůsobení hlasitosti v závislosti na rychlosti jízdy, tuším v menu rozsah 0 až 6, pokud nastavíte nulu no problém, ale zase nebude zesilovat při růstu rychlosti, pokud máte nastaveno 5 nebo 6, pak korekce hlasitosti jede sama a pokud ručně zasáhnete, pak neodpovídá (při prvním zásahu) hodnota hlasitosti stupnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tento problém si myslím není problémem, jde o to jak máte nastaveno přizpůsobení hlasitosti v závislosti na rychlosti jízdy, tuším v menu rozsah 0 až 6, pokud nastavíte nulu no problém, ale zase nebude zesilovat při růstu rychlosti, pokud máte nastaveno 5 nebo 6, pak korekce hlasitosti jede sama a pokud ručně zasáhnete, pak neodpovídá (při prvním zásahu) hodnota hlasitosti stupnici.

No tuhle funkci mam vypnutou,teda alespon myslim,no zkusim to vypnout a uvidim,ale nezda se mi to,ale diky za kazdou radu.Pak dam vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tento problém si myslím není problémem, jde o to jak máte nastaveno přizpůsobení hlasitosti v závislosti na rychlosti jízdy, tuším v menu rozsah 0 až 6, pokud nastavíte nulu no problém, ale zase nebude zesilovat při růstu rychlosti, pokud máte nastaveno 5 nebo 6, pak korekce hlasitosti jede sama a pokud ručně zasáhnete, pak neodpovídá (při prvním zásahu) hodnota hlasitosti stupnici.

No tuhle funkci mam vypnutou,teda alespon myslim,no zkusim to vypnout a uvidim,ale nezda se mi to,ale diky za kazdou radu.Pak dam vedet.

Takze vyskousel jsem,ale je to stejne.A stejne by to tim nemohlo byt,protoze to blbne i kdyz stojim.Ale to jsem zapomel napsat.No ale asi to necham byt.Jeste jsem napsal dotaz do firmy BRM a uvidime co odpovi.Diky za rady a kdyby se neco zmenilo napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, chci se zeptat, zda to jiz tedy nekdo zkousel ?

Diky za info, paul

jeminanku dovolena byla dlouha a pak jsem zapomel :-( stydim se. v modrem konektoru je vstup na changer. obvykle se jeste zapojuje vedle do zeleneho zem. nicmene budete muset byt schopni prepnout radio do aux modu anebo do modu, kdy virtualne hraje changer. coz se u nemeckych autoradii neda udelat jinak, nez pomoci komunikace zvenku ci pomoci pripojeni skutecneho changeru, ktery bude davat zpet info o tom, ze hraje.

osobne nemam zkusenost s radii, ktere pouziva skodovka. ale u toho, co se montuje do audin a vw to tak je. nemam duvod se domnivat, ze by to bylo jinak. tzn kabel sice koupite, ale bude vam k nicemu. radio totiz nema samo o sobe schopnost prepnout na AUX vstup.

EDIT: pokud by byl nekdo schopen poskytnout radio ze skodovky, tak jsem schopen to vyzkouset. pripadne bychom to mohli vyzkouset primo v aute, paklize budete schopni to radio vyndat abychom to mohli zapojit.

Editováno: , autor: mISHA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...