Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Mr.Mira: No tak to tu napsáno teda nebylo - poctivě jsem prolistoval celý topic a o svítivosti bílých ledek z GESu tady není zmíňka. Kdyby to tady bylo, tak je určitě nekoupím a nepřeletuju - jen tak zkušebně pro radost. Považuji to za dost důležitý fakt proto ten "kravský" font. Aby člověk, který má zájem podsvícení měnit přešel pohledem podobný spam - tvůj (teď i můj) nic neříkající příspěvěk a důležitá informace neunikla pohledu.

maniak: Těším se na foto! :palec2:

Editováno: , autor: jirina5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mr.Mira: No tak to tu napsáno teda nebylo - poctivě jsem prolistoval celý topic a o svítivosti bílých ledek z GESu tady není zmíňka...

takze treba v tomhle vlakne o dve stranky zpatky (prispevky 1320 a 1321). Dalsi zminky hledat nehodlam, ale pise se o tom obecne ve vsech vlaknech o predelavani podsviceni.

Kdyby to tady bylo, tak je určitě nekoupím a nepřeletuju - jen tak zkušebně pro radost.

holt kdyz nekdo neumi/nechce cist (a premejslet), tak si procvici letovani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem samozřejmě nepřehlédnul. O ledkách s GESu tam ovšem není ani zmínka. A to je to, oč mi šlo. Chááápeš? Svým způsobem máš pravdu - je to tam dobře popsáno, ale kousek před mým "kravským" fontem psal maniak o ledkách z GESu. Proto jsem na to reagoval - aby někdo zbytečně nevyhodil 80 kaček za ledky a nedal tomu hodku letování. Já naštěstí osadil jen podsvid LCD a po složení a vyzkoušení mi došlo, že nemá cenu pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady to je zkoušel jsem modré ale nakonec to vyhráli bílé a místo oranžové podložky jsem dal bílou no a to je výsledek ;) musel jsem přes sebe hodit deku modrou" kvuli sluníčku ale vyfotím večír a předvedu jak to je naplno a jak na nejmín s celým interierem

post-61054-0-55531500-1306425437_thumb.j

Editováno: , autor: maniak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Origo stejně nikde běžně nekoupíš.Jsou to zákaznické LEDky.Mají malou svítivost a velký vyzařovací úhel.A proto je u nich asi jedno,že mají velký rozptyl napětí.Palubovek je několik základních typů a mají různě zapojené LEDky.Samozřejmě podle barvy podsvětlení.Například Polo a Fabia mají téměř totožnou palubovku,jen je rozdíl v zapojení právě těch LEDek.

Jinak pokud chceš ledky stejného typu,tak jsou to ledky v pouzdře PLCC2.Vypadají úplně stejně (teda ne jen vypadají,jsou stejné) ale mají mnohem lepší vlastnosti.Už jsem tady na ně dával i odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

maxidot jsem nedělal já

jen tak pro inspiraci:

Zdravím, chystám se na změnu podsvětlení rádia MS 303 a našel jsem si tvojí fotku jak jsi si předělal podsvětlení na koncernovým rádiu Škoda. Chci se zeptat, jaké diody jsi použil?

Moc díky za odpověď Kryštof H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, musim rici, ze elektrika je pro me Spanelska vesnice. Mam Fabii 1.generace a to zelene podsviceni se mi vubec nelibi az hnusi. Je tady prosím nekdo schopny kdo by mi to za nejaky peniz, predel na modro cerveny? Bydlim obcas v Brne obcas, Slavkov u Brna. Neni problem dojed v tomto rozmezi. Prosim o kontakt mailem, protoze spise chodim na skoda-forum. danken.V@seznam.cz

Samozrejme ze zaplatim, preju si podsvitit aji interier (misto te hnusne zelene), doufam ze bude nekdo tak laskavy a hodny a pomuze mi, protoze jak jsem psal pro me je elektrika Spanelska vesnice. Dekuji

Editováno: , autor: Danken.V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek...

hned jako prvni prispevek po vas budu neco chtit:-)

kdybyste si nekdo chteli zopaknout pracicku s vymenou podsviceni budíků atd. a jste z Brna (či Brna okolí), mel bych pro vas nachystany vůz. Za dobře odvedenou praci, rad a dobre zaplatím.

Pokud bude zajem, napiste mi na mail.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chtěl bych změnit podsvit komplet interiéru na nějakou netradiční barvu, jako je fialová, tyrkysová nebo sytě žlutá. Nevíte, jestli jdou i takové barvy? Žlutá nejspíš jo, ale u těch dvou to nemám podložený.

A pak by mě zajímalo, jestli se najde někdo v okolí Olomouce, kdo to udělá. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to zní jako bych si chtěl vařit polívčičku tady na fóru, ale i tak to tu napíšu...

Pokud má někdo zájem pomohu s předěláním podsvitu Vašeho vozítka. Pokud chcete jen budíky - můžete je po dohodě poslat poštou a já vám jen druhý den pošlu zpátky hotové, odzkoušené. Nebo pokud jste někde od Ostravy dá se domluvit osobně.

Ptejte se buď přes SZ nebo na aloeverajuice@seznam.cz

Jiřík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem dělal podsvícení vnitřních kliček,připojil jsem diodu na drátky co vedou do konektoru ovladače stahování oken pomocí čokoládek.

Dioda svítí jak má,ale co mi po připojení diody nastane je to,že dost klesne svítivost ovladače stahování oken,jako by přidaná dioda vzala všechen proud té diodě v ovladači.

Děje se to u všech dveří kromě řidičových.Zkoušel jsem napojit se na jiné dráty vedoucí do ovladače,ale bud dioda svítila pořád,nebo svítila a sjíždělo okno nebo naopak zase vyjíždělo.

Dá se s tím něco udělat..?Aby svítila přídavná dioda a dioda v ovladači normálně tak jak má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Zkoušel jsem napojit se na jiné dráty vedoucí do ovladače....

Jak jsi, proboha, ty dráty vybíral?

"Ententýky dva špendlíky....."

Nedělal jsem tak mně to zejanmímá, ale počítám, že ve dveřích ve svazku je i drát od podsvicení. Na něj a kostru musíš tu diodu napojit. Ale diodu musíš zapojit do série z rezistorem.

Počítám, že když je tady 56 stránek na toto téma, tak tu bude jednak které dráty to jsou a druhák taky hodnota toho rezistoru.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wojnar

Nene,věděl jsem že se musím napojit na červenošedy a na modrošedý,ale když nastal tenhle problém,že po připojení diody pohasla dioda v ovladači,tak jsem začal zkoušet.

Je mi divný že HanyZ a Konny co tady píšou,se připojili stejně jako já před konektor a podle jejich fotek jim dioda v ovladači svítí normálně.

Jinak nerozumím tvé hatlamatlatilce ,,Nedělal jsem tak mně to zejanmímá,, :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...