Přejít na obsah

Problémy s Tapatalkem


PTiCA

Doporučené příspěvky

To jestli vám přijde upozornění na aktualizace, řídí Google Play a nastavení vašeho účtu na něm ne? Mě vždycky přijde upozornění na aktualizace programů a nic se automaticky mi neinstaluje. Dělám to ručně a jen přes wifi. S verzí OS a telefonem to nemá nic společného.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Je to komunikace mezi TT a forem. Problém je od začátku nového fóra. Když někdo obrázek vloží přímo do příspěvku, tak se zobrazí v plném rozlišení, jak ho nekdo vloží jako přílohu, tak ho TT zobrazí jako miniaturu...

Když se vloží v TT obrázek přímo do příspěvku, je pak v mobilu/tabletu zobrazen v pěkném rozlišení. Ale na monitoru PC je pak zbytečně velký jak kraaaava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stále nevidím túto tému cez TT...

 

čo sa týka obrázkov, tak viac mi vyhovuje prispievanie do témy o aute z mobilu. nemusím aspoň všetky fotky kopírovať do notebooku, ale môžem ich nahrať priamo. výnimočne sťahujem a nahrávam cez notebook

 

a nedá sa docieliť toho, aby zobrazilo neprečítanú sekciu ako na iných fórach? napr. ako na screenoch...akurát ŠkodaHome to nedokáže...mám najnovšiu verziu TT 6.2.5

 

Screenshot_2016-11-12-13-04-19.png Screenshot_2016-11-12-13-04-25.png Screenshot_2016-11-12-13-04-31.png

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • PTiCA uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...