Přejít na obsah

Podvozek

Vše o podvozku - kola, nápravy, tlumiče...


231 témat v tomto fóru

    • 10 odpovědí
    • 4,3k zobrazení
    • 19 odpovědí
    • 4,8k zobrazení
  1. Nastrik podvozku

    • 12 odpovědí
    • 4,2k zobrazení
  2. Pojistné šrouby kol FII 1 2 3

    • 52 odpovědí
    • 11,6k zobrazení
    • 32 odpovědí
    • 20,5k zobrazení
    • 34 odpovědí
    • 15,8k zobrazení
  3. Zatuhlé šrouby

    • 11 odpovědí
    • 4,2k zobrazení
  4. Brzdy cudne

    • 1 odpověď
    • 1,8k zobrazení
    • 92 odpovědí
    • 23,4k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 1,4k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 3,3k zobrazení
  5. Ochrana podvozku

    • 15 odpovědí
    • 8,3k zobrazení
    • 12 odpovědí
    • 2,2k zobrazení
  6. Rozměr šroubů do kol

    • 18 odpovědí
    • 5,6k zobrazení
    • 21 odpovědí
    • 5,6k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,7k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 2,1k zobrazení
    • 31 odpovědí
    • 13k zobrazení
    • 11 odpovědí
    • 2,1k zobrazení
  7. Náboj 1 2 3

    • 55 odpovědí
    • 10,5k zobrazení
    • 45 odpovědí
    • 8,8k zobrazení
    • 16 odpovědí
    • 27,4k zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 2,4k zobrazení
    • 7 odpovědí
    • 3,6k zobrazení
    • 14 odpovědí
    • 4,9k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Tak se omlouvám za zmatky, jsem to už vzdal a sešrouboval ale ještě jednou se mrknul na ty data a u těch klíčků možná už vím jak to rozluštit, protože to nakonec nevypadá jako šifra, blinky a dálkový světla ale teda stále vůbec netuším, ale ty naštěstí k ničemu nepotřebuju. (i když torchu paradox, že je snažší číst klíče na odemykání než blinkry)   Každopádně, pokud se to povede, jak je kdyžtak nejlepší možnost to napíchnout, jdou například někde sehnat oba konce konektoru na prodlužku s odbočkou, nebo se bude muset sahat do existujících konektorů a kabelů? (zatím jsem to napíchl odpojením klimatizace, ale tak rád bych to měl jenom odbočený)
    • Jaro přišlo letos mnohem dříve a tak už v březnu jsem pěkné počasí využil k omytí a naleštění.       Teď v dubnu jsem se pustil do opravy parkovacích senzorů které mě již delší dobu trápily svou nefunkčností. Koupil jsem a vyměnil 2ks senzorů a podařilo se. Systém je zase funkční. Nasazování nárazníku zpět je docela náročné aby dosedly ty zacvakávačky na koncích. Mám pocit že nesedí tak pěkně těsně jako dřív.      Rovnou jsem u toho vyměnil i pneu na letní ať to mám vyřešené. Tak a teď je tam ještě ve výčtu chyb  2C2 - problém s ventilátorem výparníku a chladiče. Tak se zase zaměřím na tohle. 
    • Jiráskova chata s rozhlednou, obec Dobrošov.             Ač neveliká tak pěkný výhled na Náchod, Rozkoš, Dobrošovské opevnění a hraniční kopce. 
    • Nemyslím si, je to odporový drát, ten polaritu nemá.
    • To vypadá jako by se braly značky pouze z kamery, má tvůj infotaiment zabudovanou navigaci? Pokud ne tak je to asi normální chování (auto neví kdy jsi projel křižovatkou kde platnost značky končí), pokud ano tak je důležité v infotaimentu povolit ať posílá PSD protokol stejně tak v kameře a pak v adaptacích kamery ještě zkontrolovat jestli je spravně nastavený fusion mode (jedna položka je znacky pouze z kamery druha bere data i z navigace)   // později jsem přečetl, že máš columbus
×
×
  • Vytvořit nový...