Přejít na obsah

Pazvuky


tomson1

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Me neco zacalo piskat/skripat pri prejezdu nerovnosti, je to zvuk jako kdyz vezete PET lahve, ktere o sebe trou. Myslel jsem si, ze je to v zadu ale sedel jsem tam a nic neslysel:) Nejvic to jde slyset z mista ridice. Navic to neni pravidelny zvuk.

Vypada to na neco v palubovce. Ja bych ten vergl svihnul z kopce, auto je rok a ctvrt stare najeto 26 tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bys to chtěl vrhnout z kopce, tak já si ho klidně raději vezmu :D

 

Já koupil auto a cvakalo mi vzadu něco už při první jízdě od prodejce :)  Ale podařilo se to vychytat. Málo kdy jedu v nějaké autě, kde je úplnej klid. Ale chápu to, jsem na to také háklivej. Většinou je to nějaká pitomost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco trochu podobného mi skřípalo ve středovym tunelu asi pod loketkou. Zaboha sem na to nemoh přijít a pak to prostě přestalo dělat samo... asi jinou teplotou. Těžko říct :-/ Nový octy sou poměrně dobře ohlučněný a pak naštve každý sebemenší pazvuk, kterym by ste se na jinejch autech nezabejvali, potože by nebyl slyšet. Já teď zase začal slyšet něco od přední nápravy při přejezdu větších příčných nerovností. Auto má 36tis km a první co mě napadlo tlumiče a uložení, ale ty přece musej vydržet aspoň 150tis ... chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem piskani/skripani zkoumal jak idiot asi 20 minut. Dela to, kdyz se zhoupne PP tlumic.

Mohl by to byt nejaky bordel u prachovky, zkusim wapku a uvidim. Kdyztak trada do NH Caru, tam jsou na odstranovani nezadoucich zvuku dobri:)

Nejsem uplny uchyl na ruzne zvuky, to bych nemohl vozit autosedacku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ked som jazdil po vacsich nerovnostiach s OII 2005 zo zadnej casti bolo pocut akesi zvuky,prirovnal by som to ako keby sa dotykali dve kovove suciastky.Myslel som si ze mam v haji tlmice alebo nieco na zadnej naprave.Dlho som to neriesil, ale liezlo to na nervy a riadne :D Ako som raz skumal kufor a pozrel na nahradne koleso,uvidel som ze nie je riadne pritiahnuta ta velka matica co drzi koleso :)) Treba ju riadne pritiahnut.

Problem č.1 bol odstraneny.

 

Ale problem č.2 je ten ze ked nastartujem auto (je jedno ci v zime alebo v lete) pocujem akesi zvuky bud od palubnej dosky s ukazovatelmi, alebo zo strednej casti akoby od ofukov klimy... zvuk by som prirovnal ku klopkaniu, casovo je to nestabilne, takze raz to zmizne, potom sa to objavi pri jazde po 5.min. Za kazdu radu budem vdacny 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám dotaz ohledně vrzání plastu před čelním sklem, projevuje se to pouze když najedu na nerovnost, tak plast dře o sklo, da se sundat teda nějak sundat? Někde jsem zde četl, už to nemůžu najít, že se to dá sundat, ale vždyť tam jsou ofuky na přední sklo ne? Díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak se též přidám do klubu lidí, řešící pazvuky... Neuvěřitelně mi pískala stahovačka oken na předních dvěřích spolujezdce. Sundal jsem tapec, namazal kolejničky, kladky a dotyková místa WDčkem a gumy kolem okna silikonem...

Již nevydá ani hlásku...  Ale momentálně mě neuvěřitelně ničí pazvuk, ze kterého šílím... Skřípání na vysoký frekvenci, když projedu nějakou nerovnost... jako by jste vzali dvě petlahve a třeli jimi o sebe... Vytáčí mě to neuvěřitelně...

Zkoušel jsem mazat silikonem gumy kolem dveří.. gumu výduchu na straně palubky... pojezd kastliku spolujezdce, gumy pod kapotou, co někdo radil tady na foru... Opravdu už nevím... Mě připadá, že zvuk vychází z pravé strany palubky někde u dveří... kámoš co jel se mnou v autě to zase slyší spíše blíž k rádiu... Měl jsem venku i větrák, komplet jsem ho rozebral, vyčistil stlačeným vzduchem v práci 10ti bary, promazal...stále nic.

Ještě zkusím povolit kastlík a upevnit ho jinak, podotahovat šrouby na které se dostanu a budu se modlit... Kdyby měl někdo nějaký tip na možného škůdce... budu rád.

Editováno: , autor: Boby91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč je silikon špatnej ? Já tim jednou za 3 měsíce mažu těsnění na LZ dveřích směrem k řidiči, pač když otvírám zadní dveře, tak ta guma někdy zůstává uchycená ve dveřích a po otevření odskočí zpět. V autorizáku si 2x hráli s pasováním dveří a pak se mi vždy začal zvětšovat aero. hluk (klasika meluzína), nebo se dveře nechtěly dovírat, tak to raději mažu nějakym silikonovym sprejem na tyhle těsnící gumy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...