Přejít na obsah

Pazvuky


tomson1

Doporučené příspěvky

Tak jsem se jiz zdrave nas..l a napsal jsem do Mlade Boleslavy, ze jsem absolutne nespokojen s vykonem servisu v Brne a posledni kapkou bylo kdyz mi servis oznamil ze puvodce vrzani konecne nasli, ale ze jim Skodovka neuzna reklamaci. Napsal jsem jim takove dosti dlouhe pojednani o tom, ze byla otresena moje jedinecna slabost pro Skodovky a ze kdyz dam za auto necelych 700, ze si nepredstavuju takoveto jednani. Asi po 4 dnech mi prisel z Bolky mail o tom, ze me kontaktuje servis u ktereho jsem byl a ze se vse okamzite vyresi. Druhy den na to me kontaktoval vedouci manager autoprodeje s tim at prijedu a ze vse vyresi...na konci mailu napsal ze ho mrzi ze jsem kontaktoval Boleslav ze jsem to mel resit s nima...co jsem asi pred tim pri poslednich 4 navstevach delal ze :)

Kazdopadne jsem se dostavil do servisu a zacali okolo me behat tri lidi, pane inzenyre sem pane inzenyre tam ano mi to vymenime mi to opravime a mate jeste nejaky problem....no muzu rict ze jsem zustal jako opareny takoveto obletovani u Skodovky neznam :)

Kazdopadne mi vymeni u zadnich sedaccek ty pevne operadla, ktere neskutecne vrzali, byly spatne ustavene pate dvere a take vymeni ridicovu sedacku ktera sem tam vrzla, ale kdyz uz byly takovi hodni tak jsem jim rekl uplne vsechno.

Co z toho plyne, nechce vam servis uznat zaruku nebo jeho pristup je strasny, pokud to mate podlozene dukazy jako ja (predchazejici 4 opravy) napiste vklidu do Bolky za nekolik dni bude vse vyreseno a jeste vam v servisu naleji kavu ci cajicek :-D

Proste v dnesnich dobach kdy Skodovce klesa prodejnost, dokazou servis tak zjebat o pristupu k zakaznikum, ze se asi situace blizi k lepsimu v nasich servisech.

Tot me pojednani o mych problemech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.....

jsem novým majitelem O SCOUT, koupeno nové v Německu, cena oproti ČR přímo nádherná, po upozornění prodejce, že bude auto servisováno v ČR ještě dodatečná sleva od prodejce ;) , maximální spokojenost.

Nyní najeto 5000 km a při jízdě po panelce, kostkách, při rozjezdu se šíleně ozývá tapec u zadních levých dveří. Při kontrole jde tento plast rukou dotlačit, při uvolnění je patrné, že je celý tapec volný a umožňuje rezonování...to samé je u zadních pravých dveřích.

Byl jsem v servisu, samozřejmě házeli kyselé ksichty, že to mám reklamovat u prodejce, já řekl, že to reklamuji u prodejce ŠKODA :) , následuje brblání, že lidé jezdí pro auta do Německa, já jim na to že úspora za to stojí a že mám ještě navíc záruku 3 roky...v ČR nemyslitelná věc.....tak z toho byli chlapci trošku špatní, nicméně budou to prý řešit.

nemáte někdo zkušenost s drnčením tapecu zadních dveří, případně jak odstranit svépomocí ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me trapeni asi neskoncilo. Vrzani predni sedacky bylo opraveno(bohuzel ne vymenou ale opravou), ale po 200km me malem trefil slak, kdyz jsem si chtel nastavit bederni operku tak jsem zjistil ze sice tocit s koleckem de, ale ederka nevyjizdi...proste nefunguje, pri blizsim ohledani jsem zjistil ze me jeste v servisu ponicili bocni plast na sedacce. Opet jsem napsal nastvany mail a bylo mi receno ze sedacky neopravuji oni ale jina firma, takze se mam stavit a vse bude vymeneno za novy kus. Jsem ovsem zvedav jestli mi daji novy kus sedacky nebo jen ten plast a sedacku budou zase opravovat a domrsi neco dalsiho. Jeste jedna vec me stve, clovek tam prijde s vrzanim to opravi a udelaji dalsi dve chyby, i kdyz to neudelali oni tak si to snad meli zkontrolovat ne, aspon tu operku ze nefunguje....ach jo, proc jaaaa :(

Uvidime ted jsem v Rakousku do servisu du 10.11. pak napisu jak jsem dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem to normalne u nas v autodilech

Na cele auto vcetne kufru jsem spotreboval cca 1/3 toho pripravku

Navic jsem delal jak standardni vnitrni tak ty vnejsi tesnici gumy

Po jednom dni od aplikace je tesneni na omak suche takze na rozdil treba od silikonoveho oleje, (ktery jsem pouzival u stareho auta proti primrznuti tesneni) tohle na sebe nebude lepit prach a jiny bordel jako ten silikon, ktery byl porat mastny

Povrzavani je zatim state to tam, takze doufam ze to hlavne vydrzi :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super ja jsem pred mesicem pouzil silikon co otec pouziva na rybarske nacini...takova mala krabicka stoji 600Kc(ma to nejake voduodpudive vlastnosti) a ja jsem toho vyplacal 70%, ale je fakt ze ted uz to mam mesic a je to v pohode...ovsem otec se divil kam se mu podelo tolik silikonu lol:p

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No nevim proc ale ted jsem nemel na auto cas, cca 4 mesice. Pekne mi vsechny gumy kolem dveri vrzali a nejak jsem si to ani nevsimal. Ted po tech 4 mesicich mam klid. Zkousel jsem se poradne zaposlouchat a od gum mam klid, nevrzaji.... Nevim co se stalo, ale urco to uz mazat nebudu. Seru na to :p :p Mozna si jen sedli ... a ted uz nevrzaji....Pred tim jsem pouzil snad vsechno od WD 40 az po glycerin... a stejne po 2 tydnech znava gumy ozvali. Byl jsem z toho na palici, ale vyresilo se to samo... Mam klid a pohodu... ;):):p :p

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...