Přejít na obsah

Anketa poruchovosti TSI - závady, poruchy motoru


hurfo

Prosim ludi ktory TSI nevlastnia aby sa hlasovania nezucastnili.  

783 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak ako píšeš Jairo a taktiež "odborníci" so super "krásne svietiacimi" led pásikmi namontovanými na neskutočných miestach úplne mimo predpisov.. to ešte ja lepšie svietim na biku..

Sorry, že mimo témy.

Čo sa týka tých DL, tak Ekkar má pravdu a ja by som toto vôbec neriešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam najazdenych 22700km a motorcek 63kw, ked auto dlksie stoji a nastartujem tak to zarachoti, ono doteraz to zarachotilo len obcas ked bola zima a len rano a potichu a teraz mi to robi aj cez den a coraz hlucnejsie...su to tie rozvody o ktorych sa tu pise?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak zajtra mi idu menit radio kedze sa dojeb...lo nechcelo vytiahnuc cd takze dostanem nove, tak im mozem poreferovat o mojom novom probleme :kol-44:

To budou radostí bez sebe...Já je mám za sebou+ nová baterka po padání elektriky a neustálé rezonování kliček na okna vzadu a to sra.o dokonale. Doplatím si za repráky dozadu a ony takto na mne rachotí. Nevěděli co s tím a já si poradil sám.Poposunul jsem je na tom trnu do polohy aby "pořád" vlastní vahou dotahovala okna a rezonování je pryč. :kol-47: Před tím jen visela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potesim ich urcite, len ci nieco vyriesim, kedze naposledy asi po desiaty krat som bol v skodovke ze mi taha auto doprava ked pustim volant a to zretelne a vyditelne, a oni mi odpovedali ze som citlivy a nemam pustat volant za jazdy, no skoro som skapal, rachotenie? mne zase volaco strnka jak ked strngam s klucami niekde u priehradky ked prejdem po hrboloch, uz som to pocuval vsade, skusal vsade a stale som nato este nedosiel, takze ja chodim do skodovky jak do potravin, ale teraz to radio, uz aj ako pisete rozvody a este hento strgotanie...zasa ich potesim ak teda nepotesia oni mna ze som zasa citlivy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dneska som tam volal, radio je na sklade len ho nema kto vymenit :), a ze na tie rozvody sa mi pozru ale ze na tie nase 1,2 ky je zasa nejaka dielenska akcia a budu mi instalovat novy sw a nieco spominal o podlozke pod turbo alebo nieco take takze som zvedavy kolko tam zas to auto bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já před servisní prohlídkou říkal, že občas rozvody zarachotí, ale oni je prý kontrolovali a jsou napnuté dost, tak jim věřit budu. O auto se starám, záruka je prodloužená na 4 roky a je tu vlastně někdo, komu už ty rozvody přeskočily?

Flash jednotky se na mým autě projevil dokonce překvapivě pozitivně a zdálo, že jede o malinko lépe, tedy svižněji. Spotřebu já bych vůbec snad sledovat neměl, sedmnáctky dělaj svoje :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potesim ich urcite, len ci nieco vyriesim, kedze naposledy asi po desiaty krat som bol v skodovke ze mi taha auto doprava ked pustim volant a to zretelne a vyditelne, a oni mi odpovedali ze som citlivy a nemam pustat volant za jazdy, no skoro som skapal, rachotenie? mne zase volaco strnka jak ked strngam s klucami niekde u priehradky ked prejdem po hrboloch, uz som to pocuval vsade, skusal vsade a stale som nato este nedosiel, takze ja chodim do skodovky jak do potravin, ale teraz to radio, uz aj ako pisete rozvody a este hento strgotanie...zasa ich potesim ak teda nepotesia oni mna ze som zasa citlivy

Tibi ARAVER PN??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wifizn: najprv som chodil do araveru PN ale zacal som chodit inam kedze to mam odruky. nebudem pisat co mi vadilo osobne v PN kedze nechcem kazit meno :) ale bolo toho dost :)popripade mi napis do spravy ake mas snimi ty skusenosti, ja som spokojny nebol

Editováno: , autor: Tibi62
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

pohoda ja to pocuvam stale, len nech sa to rosype, bol som v servise a davali tam tu distancnu podlozku, menili po druhy krat sw a ked som im vravel ci kukli tie rozvody tak ze ake rozvody...ja reku ze dojdem nabuduce ked uz sa to natotalku rosype, uz neriesim, keby si mam vsimat co tam vsetko hrkoce, rinci a bucha tak by som tam bol kazdy den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být vulgární,ale já ....a kupoval nové auto že bude jezdit. A ne že budu ten bezúdržbový řetěz měnit spolu s olejem. Autu jednoduše nevěřím. Představit si že to klekne někde na A1 za Vídní a plném autě na dovču tak mne m.dne....

Když jsme měli jednu z prvních felin po faceliftu(08/2008) tak té jsem opravdu věřil. Ve středu po příjezdu z práce jsem jukl na vodu( v ostřikovačích), olej, umyl jsem jí a naložená tradá Chorvatsko. Chudinka Filinka, nový majitel ji rozlomil ožralý o strom. :kol-26:

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne ako pises, ale na margot tej feldy, foter ma tiez 98cku po facelifte a v rakusku pri linzi co je od domu 330km zadrel motor, bez akehokolvek hlasenia kontrolky oleja nicoho, teplota ukazovala stale cca 90 st. a vsetko islo ako malo a zrazu zmenil motor zvuk a bolo, ale mas pravdu ja som si tiez kupil nove auto len preto aby som ho natankoval, umyl a jazdil ale opak je pravdou, viac by som si to nekupil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem psal o tom hrrrrrrr, tak to pokračuje a pomalu víc a víc. Začalo to co druhým startem a teď 4x z 5ti startů....Nevím co myslíš že to nekoupíš jako jinou značku tak v tom mám vnitřní blok a do jiných aut sedám se zvednutým kufrem(žaludkem). Ač ta auta mlátí z dílů pomalu z celého světa, pořád je to MBčko...Kiajaja ani Hjundeeeee bych pod prdel nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja tiež pridám kupil som nové auto :DDD

a už mi menily rozvody cca 25 000km ďalej podložka pod turbo aby to nedrnčalo nový soft.

nechcú uznať pokazené tlačidlo spúščačky okná ked dojdem do ser. vždy ide :DDD tečie cez šoferove dvere pri silmom daždi a len za jazdy a posledné zlý zámok 5 dverí sig. otvorenie treba tresnúť dverami aby prestalo záruka mi končí cca za pol roka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem poslední Autotip, a tam bylo vyjádření imortera WV k motorům 1,2 (k dotazu majitele Golfu s motorem 1,2 TSI). Vyjádření improtéra (prostřednictvím tiskového mluvčího) je takové, že problémy s rozvody má pouze promile motorů. Tak nevím, jestli náhodou ten tiskový mluvčí neměl nějaké to promile v krvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja tiež pridám kupil som nové auto :DDD

a už mi menily rozvody cca 25 000km ďalej podložka pod turbo aby to nedrnčalo nový soft.

nechcú uznať pokazené tlačidlo spúščačky okná ked dojdem do ser. vždy ide :DDD tečie cez šoferove dvere pri silmom daždi a len za jazdy a posledné zlý zámok 5 dverí sig. otvorenie treba tresnúť dverami aby prestalo záruka mi končí cca za pol roka :(

Tako máš co dělat aby jsi to stihnul. Příště si doplať tu čtyřletku :kol-28: . Naštěstí ji mám, protože při tom co mne provází bych asi nespal. Bral jsem nové auto abych se nemusel vrtat ve starém vraku a riskl nové na úvěr. Mám to ještě nějakou dobu splácet a to by mne m.dlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...