Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

omlouvám se, pokud to sem úplně nebude patřit a nebo pokud se to už řešilo, nicméně chtěl bych se zeptat na váš odhad ohledně vztahu Fabia (Combi) a Rapid (Spaceback), pročetl jsem všechno a tyhle spekulace mi tu nějak chybí :-).

 

Očekáváte, že mezi nimi zůstane stejný cenový rozestup jako je dnes, tj zhruba 40 kKč? Pokud ano, myslíte, že jsem daleko od pravdy, když Fabii Combi očekávám někdy v Q1/Q2 2015 současně s modernizací Rapidu (a to především proto, že 1. 9. 2015 vstoupí v platnost Euro 6 pro všechna auta)? Pokud budou platit zvěsti o MQB a o něco větší šířce Fabie (než současná generace), jak vlastně vedle sebe budou tyto dva modely existovat, když menší, levnější a horší auto bude pravděpodobně stejně velké, lepší a přesto levnější? Pak už mě napadá jenom zlevnění Rapidu a nebo zásadnější modernizace...

 

Tak spekulacím zdar! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... myslíte, že jsem daleko od pravdy, když Fabii Combi očekávám někdy v Q1/Q2 2015 současně s modernizací Rapidu ...

Jo, jseš o světelný roky daleko, protože už před delším časem ŠA oznámila náběh výroby i prodeje hatchbacku i kombíku FIII prakticky současně. A ty kecy o širší fábuli jsou jen reklama - zatím všecko nasvědčuje tomu, že to takzvaný "snížení  a rozšíření" třetí generace fábule proti generaci druhý je jen optický, aby to nebyla ta "vysoká a úzká koza".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varovat pred Vahlandovou zlobou? :-) Ne ted vazne, to co pise Dix nejsou zadne super tajne informace a kdo chce, ten si je v klidu muze zjistit. Kdyz uz jsme u toho, tak nekteri pousti dezinformace bud zamerne a nebo se snazi byt zajimavymi. A to se tyka i lidi primo ze skodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varovat pred Vahlandovou zlobou? :-) Ne ted vazne, to co pise Dix nejsou zadne super tajne informace a kdo chce, ten si je v klidu muze zjistit. Kdyz uz jsme u toho, tak nekteri pousti dezinformace bud zamerne a nebo se snazi byt zajimavymi. A to se tyka i lidi primo ze skodovky.

Ono stačí zavzpomínat, jak "unikly" fotky prototypů OIII kombi z lakovny v "Česaně" - skoro rok před skutečným uveřejněním podoby auta. Za jejich "vynesení" údajně dostal viník padáka - ale následně postupně "dál a dál unikající" fotky prototypů, mul a maskovanejch vozidel z nultý série nasvědčujou spíš fikaně dávkovanýmu "řízenýmu úniku", kterej zajistil neustávající zájem a diskuse po takovou dobu, že za stejně dlouho trvající reklamní "všelidovou" kampaň by se žádnej koncern nedoplatil...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně - to bylo ve všech novinách - i to, že za to dostal na záda ranec a v něm 55m2 plachty. O tom, co skutečně dostal (jestli skutečně padáka, nebo prémii za bezva reklamní akci ve prospěch veřejnýho zájmu o O III) polemizovat nechci.

Teď jde o to, jestli to vynesení i kdyby bylo 100x "soukromá akce" dotyčnýho, nebylo využitý někým chytrým z marketingu, kdo si uvědomil, že pečlivě nadávkovaný "další úniky" budou daleko lacinější a účinnéjší forma dosažení maximální publicity typu... a jestli se o něco podobnýho někdo nesnaží i v případě F III.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Náhodné" vyfocení hned několika aut s různobarevnými střechami (zvlášť po oznámení, že nová Fabia bude víc fun) snad nemůže za náhodu považovat nikdo.

Normální marketing. Načasování foto úlovků je taky stejné jak u Rapida nebo OIII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme s ženou měli to štěstí, že jsem potkali na dálnici dvě Fabie 3, už poměrně odhalené. Potvrzuji blink u masky, ne na kraji vozidla. Zadek je v podstatě stejný, jako Rapid Spaceback, jen s rozdílem v nárazníku a to celkem zásadním, F3 má vykrojený difuzor, tak je jak to vidět na už dostupných fotkách jen s tím, že je nárazník tedy hladký. Přední nárazník podle mne nic nového, ala O3 a Rapid, mlhovky už byly vidět. Jen ty přední světla jsou pořád tak nějak neviditelné, kde přesně začínají a končí. Auto bylo na 14" nebo 15", nevypadalo tak vysoké. Poměr výška a šířka je celkem dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, já na R10ce po-o. V reálu už to vypadá fajnově. I když zatím je tam poměrně dost velká hladká plocha maskování kapoty a světel a auto vypadá jakoby mu někdo rozplácl příď. Viděno z nadhledu řidiče Transita. Denní svícení je oproti RA a OIII úplně u blatníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...