Přejít na obsah

Octavia I Devil Eyes


fhs

Doporučené příspěvky

Stal my to nejde nadstavit vlastne ani nevim cim mam tocit poradi niekto vid na obrazku v akom kruzku je to cim mam tocit.Dakujem

A este jedna otazka keby som chcel aby tie ledky svietili aj pocas zapnutych stretavaciek da sa to zapojit?

post-69329-0-82887800-1320942972_thumb.j

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou ty LED-ky brány jako světla denního svícení a dále někde v tom světle je žárovka pro pozičky, tak LED-ky NESMí! svítit spolu s potkávacími. NESMí svítit se žádným jiným světlem. Tj, už po zapnutí poziček musí zhasnout.

Jiná věc, pokud ty LED-ky mají plnit fci poziček, pak se divím, že se ptáš, bo naopak MUSí! svítit jak s potkávacími tak s dálkovými a mělo by to byt i tak zapojené.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam to tak ked nastartujem svietia ledky ale ked otocim gombik na parkovacky ledky zhasnu a nic nesvieti len palubovka ked otocim este raz na stretavacky tak svietia len stretavacky len chcem vediet ci je mozne to zapojit tak aby svituli stretavacky a aj ledky a ci je to povolene?Ale neviem nikde najdit manual ako sa co zapaja leby som vydel tie iste svetla a on tam mal zapate aj led aj stretavacky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píši.

Pokud v tom světle jsou jen ty LED-ky (krom mlhovky, potkávačky a dálkovky) pak asi plní fci poziček (co já vím, tak to tak u těhle světel je a LED-ky tak neplní/nemají plnit fci světel denního svícení).

V tom případě, zase NESMíš! jezdit pouze s pozičkama.

Jestli ty světla mají nějakou homologaci pro OI, pak musely být zapojené tak, abys je pouze vyměnil a zapojil konektory.

Pokud ne, tak to máš úplně jedno, zapoj si to jak chceš, páč kdykoliv půjdeš na STK nebo Tě zastaví policajti, budeš mít problém.

Jinak, každé ty světla můžou mít jiné "vnitřní" zapojení. Bez návodu a schéma to tady od stolu asi těžko vyřešíme.

Takže buď schéma a možná i tady nebo šikovného elektrikáře, ale přímo u auta.

EDIT:

Z toho co jsi napsal, tak mi přijde, že máš ke světlům dotažen taky drát z pinu 3 nebo 6 spínače světel a ten je zapojen na LED-ky.

Ten bys měl odpojit a ve svazku u světel je origo drát od poziček a ten bys měl napojit na LED-ky.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, zkušenost nemám.

Leda tak z cest. Kdy kdejaký imbecil si nějak namontuje nějaké xenony a je "in".

Jestli xenony, tak origo a automatická nivelace. Tak jak to mám být. Všechno ostatní bych rozbíjel na místě při zjištění.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štelovat jdou, jen v blbém rozsahu?

Podlož celé světla. Není to sice ideální řeŠení, ale pokud není jiná cesta.....

EDIT:

Teď mně napadlo. Motůrky na naklápění tam máŠ? Fungují vůbec?

Není to někde vypadnuté/Špatně_nasazené tam a pak to světlo je jakoby upadlé?

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no stručně popis" ledky plní funkci parkovaček ,rozsvítíš tak ti nezhasnou a svítí spolu s čočkama pak tam jsou dálkové viz popis a foto víše atd..... mam tam bixenony modré 8000, a v poho poldové nic jen když je to zajímá tak mě zastavěj a jen si to okouknou nic víc a sklon čoček se štoluje na obrázku to červené kolečko je to podobné jako závit vyšroubováváš tak je sklápíš ale na bixenony a origo žarovky je nech na horní možnou výšku ""skusit" já u kámoše v dílně :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chcel som to demontovat ale nemohol som to svetlo dostat von cru nataznik musim s tym ist na dielnu lebo vonka je uz zima ale stale nechapem preco mi ledki zapnu uz pri starte a zhasnu ked otocim gombikom nevim aky koko. to montoval :-( vie nekto pomoct? akop to deaktivovat? stacilo by mi poslat alebo dat sem par foto kto to ma zapojene origos bol by som velmi vdacny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@maniak 1:

Taková konstruktívní připomínka. Obzvlášť v sekci OI :kol-47:

@Lubos 740:

Zcela jistě máš na pin parkovaček přiveden drát ze spínače světel z pinu 3 nebo 6 (je to jeden a tem sám). Někde Ti tam musí viset zase ten vypinovaný od parkovaček.

Prostě rozkuchej úplně, najdi si osazení konektoru u světla, ber drát po drátě a zacvakuj je tam zpátky.

DP, pokud ji nemáš najdeš pod odkazem v tomto příspěvku http://forum.skodahome.cz/topic/83666-servisne-manualy-jak-na-to-apod/page__view__findpost__p__1343162

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bych si zněj sřílel !! kolega si tam nakuchal myslím snad nějakou jednotku řídící z nový oktávky a prej mu stím pomáhal někdo z prahy a pak si to jen konfiguroval ve vagu co jsem vyděl povídám "" mu porad ty " anštajne z ostravy"" zapínal si třebas dosvicování světel že pak po zamknutí zhasly světla třeba to koupil to auto a někdo už se vtom takto hrabal přeci to vědět nemužu musí vědět on co tam má za elektroniku ale 1 octy tohle měly jen když se to upravilo přes nějaké relé a to by přece věděl ??"

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak mu radím. A myslím si, že smysluplněji než nějaké teorie o jednom co jednou něco udělal ....

Pak, nebudeme si tady nadávat a řešit kdo je odkud, jaký je a čí je!

A dále, by ses divil, ale OI má ve spínači světel kontakt právě pro světla denního svícení. Na kterém je napětí právě po zapnutí zapalování a dále při zapnutí obrysovek už ne.

Je to pin č. 3 a 6 níže na schématu:

post-57881-0-11359300-1322158370_thumb.j

A co jsem pobral z jeho popisu tak se mu to tak i chová.

Nepopírám že existují i jiné způsoby jak to zapojit aby se to chovalo právě tak, ale začínám od těch nejjednodušších a ke kterým existují schémata.

K bastlení se dostaneme později, až selžou standardní postupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, přemýšlím o koupi těchto světel a tak bych se chtěl zeptat, jak je to se svítivostí oproti seriovkám halogenovým? Případně mohl by sem hodit někdo fotky, jak to na Octavce vypadá, nejlépe na stříbrné :kol-28: , ale nemusí být, může být jakákoliv. A ještě jestli je problém je seštelovat? Co jsem tu četl, tak jeden tu měl problém je seřídit do správné polohy. :specool: Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim tak som to rozobral a ten problem ked som otocil gombikon na svetla tak sa mi LED vypali neviem vyriesit je to tak ze ked nastartujem sa same zapnu a ked dam do polohy 1 alebo 2 tak led sa vypne davam sem foto ako to vypada od zadu zapojene.Vie mi niekto pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim tak som to rozobral a ten problem ked som otocil gombikon na svetla tak sa mi LED vypali neviem vyriesit je to tak ze ked nastartujem sa same zapnu a ked dam do polohy 1 alebo 2 tak led sa vypne davam sem foto ako to vypada od zadu zapojene.Vie mi niekto pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...