Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

1) http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=71 tento ti bude fungovat, konektor to má stejný( víš to sám měl si to ve svým fáru) ale superb má jiný tvar, tím pádem ti tam nebude přesně sedět, takže stejně potřebuješ tamten do octavie II...

 ten ze superba má jiny ty popisky, víc je to skosené než v octavii

 

jsem línej to popisovat, clintovi jsem to vysvětloval na sraze, tady máte přesný návod od někoho...

http://goo.gl/tu1WJ

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radius: ja osobne mam vyzkousenej jen ten velkej, ale osobne bych na zaklade recenzi sahl po tom modrem, protoze ma vic popisku. pripadne byti mozna mohl poradit Motosman, pokud mu uz prisel ten jeho a mel moznost ho otestovat. a ano stary kabel by mel byt schopen cist zakladni udaje z motoru a vymazat nektere chyby motoru - ale urcite ne vsechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že řešíte nějaké ty čtecí moduly, jsem taky přemýšlel, že bych něco koupil, nastavovat nic nebudu, do toho se hrabat nechci, ale na takové ty smazání hlášení (odpojení bagu, servisního intervalu), nebo zjištění problémů by se mi taky něco hodilo. Nějaké nápady, když nic nemám (myslím žádnej kabel apod.)???

 

Zase do toho nechci moc investovat, nic kodovat sám nebudu, z toho mám strach, abych pak taky odjel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sraz parada, uz aby byl v prosinci dalsi, fotky stahnu snad zitra. Jen tu mam dotaz na Ozaka, co teda vzit?

.......

 

Ty draku, čti pořádně !!

Ofiko "Clintův " sraz už v zimě nebude -od podzimu přecházíme na dva termíny ,to jest jaro a podzim !!

Něco mezi už asi nebude,ledaže by byl enormní zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2x je to ideální i pro mě :kol-47:

motosmane až to testneš, tak dej vědět, vypadá to zajímavě, ikdyž nevím jak to bude spolehlivé, nějaký další návrh na diagnostiku za rozumné peníze? Tohle je dobré, že to umí online ukazovat data z jednotky, ale nevím jak s těmi chybami :kol-32: no určitě dej vědět jak to běhá :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda borci, tady to je off topic, jako prase. :kol-24::D
Vždyť na elektriku je na foru vyčleněna specializovaná část. Když už nic jiného - když někdo bude příště potřebovat podobné rady a informace, které tady diskutujete, tak je na 100% nebude hledat v tomto vlákně... :kol-32:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak. Zakladatel topicu není jeho "vlastník", tak to nefunguje na žádném moderovaném foru a proto nemůže nic mazat. To by fakt nešlo. Seznam moderátorů máš zde: http://forum.skodahome.cz/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders
Navíc, hned v první vlákně v této sekci máš jasná pravidla (i když se jich skoro nikdo nedrží :kol-28:  ): http://forum.skodahome.cz/topic/48370-lokalni-srazy/
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to by pak nebylo o ničem, problém se řeší jednou a pak kdo čte, tak se dočte, co by to bylo za forum bez možnosti pokecu, moderoval bych spíš nadávky apodobné věci, to že si parta dobrých lidí chce pokecat není přeci na závadu, navíc jsme tu všichny z Clintova klubu :kol-28:

A jinak, tedy je to na tobě, že to tu necháš takhle zaplňovat ne :kol-98:  jo a na Ozim taky :kol-28: podle toho co jsi mi poslal... Ale se divim, že těch moderátorů je tak málo na tak velké forum, když jsem ještě honil filmy, tak to bylo na každé oddělení jeden moderátor...

Ale zpěk k tématu, takže se zde objeví další příspěvek až na podzim a to od Clinta s naplánovaným datumem :kol-137:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vlákno není v mé pravomoci, takže neudělám nic. A ani já nejsem vždy svatý, taky někdy ujedu.  :kol-28:  Ale ty stále nechápeš rozdělení fora na sekce. Na co myslíš, že to je? Pak to má nějak vypadat. Nikdo nikomu neupírá možnost na všelijaký pokec o čemkoliv - na to je přece hospoda. :kol-28: 
Ale nechme to být. Už je to tady stejně zaplevelené horem dolem. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty draku, čti pořádně !!

Ofiko "Clintův " sraz už v zimě nebude -od podzimu přecházíme na dva termíny ,to jest jaro a podzim !!

Něco mezi už asi nebude,ledaže by byl enormní zájem.

 

no ja ctu poradne, zkousim, treba se to zmeni :)

 

mensiny taky vecne rvou a maj vetsi prava nez ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...