Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Já se nebráním jinému fleku, změna je život. Když to někdo pochystáte a seženete dobrý parkování, přijedu samosebou kamkoliv :)  Tedy, pokud budu mít auto, soudruzi teď koumají, proč mi to pocukává....když nikde nic nesvítí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uvidis, v nejhorsim ti to domluvim s kolegou ze straseci, ze by ti neco pujcil na cestu do prahy aspon ;)

 

jinak nevim jak to udelat s tim mistem, protoze nikdo jinej na to asi nema tak nejak moc cas a hlavne tak velkou chut aby se toho ujal... :( me osobne staci davat dohromady i je prahu a nejak tak to sledovat a hlidat, jestli to neni potreba nekam posunout, nebo tak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, ono navíc není snadné najít slušnou hospodu s patřičným parkovištěm. Kokta má holt smůlu, že je relativně z daleka. Ale i tak si alespoň občas udělá výlet. To aby se mu Laurinka taky trochu projela.  :kol-28: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to je pravda, jen je otazkou jestli bychom nenasli treba i vice ucastniku z jizniho smeru od prahy, pro ktere je to treba tedko moc daleko...

 

ale s tim parkovanim a dobrou hospodou to je svata pravda, ja vim jen o par takovych mistech a ty si to zase nechaji pekelne zaplatit, takze to cloveka prejde i chut tam jet...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to šoupneme do Prahy, tak zase Petr od KV to bude mít daleko, už takhle jede slušnou porci kiláků :)  Koktovi to nevadí, jede si jako baron v LK, za jízdy si popojíždí sedačkou nahoru a dolů a radostí se mu klepe trvalá. Rád se projede ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pancho ja bych pocital s tema krusovicema :) je pravda, ze Petr to tam ma vlastne blizko, ale nema zase zadnou dalnici :(

 

Clinte, ja jsem na tom jak Pancho, proste kdyz se chce tak na vzdalenosti nezalezi :) uz ted se tesim na prvni vikend v zari, to jedu na sraz do Vranova nad Dyji - taky peknej kousek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, flákneme to do Krušovic, tam můžeme potom diskutovat o jiných destinacích ;)  Napadlo mě, že by nebylo špatné udělat někde sraz v kampu, u Berounky, ubytovat se v chatkách a pořádně se vožrat .D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké trika s potiskem, navrhuji vyfotit mě a moji oktávku a každej to bude mít na triku na sobě :kol-46:
Nějaké trika s potiskem, navrhuji vyfotit mě a moji oktávku a každej to bude mít na triku na sobě :kol-46:[/quote

Ne vyblejsknem jenom tvuj rozvodak to bude vsem jasny kdo je kapo gangu:-D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...