Přejít na obsah

Infotainment Rádio SWING


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Hm no nevím... Ale když je někde v návodu napsáno "U některých Apple zařízení...", tak mám jako očekávat, že to bude fungovat s čím?

 

a )  bez připojeného zařízení,

b ) s jakýmkoliv mobilem včetně androidu,

c ) s některými Apple zařízeními.

 

:kol-44:

Editováno: , autor: Petrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, tak jsem přehodil starý Swing za nový. Nakódováno v autorizovaném servise a vše funguje tak jak má, jen vstup USB ne. Po dvou dnech zkoumání v servise Škoda tvrdí, že to nejde. Má někdo jiné zkušenosti nebo radu? Když vrátím zpět starý swing tak USB funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mě řekl že blues má přívodní kabel  jiní konektor než nový barevný swing.Takže stačí vyměnit krabičku s usb  se správným konektorem.

Ahoj. Tak jsem zjistil jak je to s tím usb konektorem. Na originále je usb konektor 5Q0 035 726 (starý Swing). Pro nový barevný Swing je potřeba konektor 5Q0 035 726 C na který jsou ještě připojeny další dva dráty z rádia (červený a černý asi + a -). To znamená asi výměnu i přívodního kabelu k usb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, mam asi uplne najjednoduchsi SWING (s CD a SD slotem), radio ma RDS (ukazuje nazvy skladieb a info z naladenej stanice), avsak akosi neviem najst nastavenie dopravných hlaseni, dokaze to vôbec? Na iných autach tam po nastaveni svieti TA alebo pod., a pri dopravnom hlaseni by sa to malo zobrazit a pripadne zosilnit hlas (ak je tak nastaveny).  Je to mozne ze RDS ma a TA nema???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, dneska mi z ničeho nic přestaly hrát basy, jak u rádia, tak u mp3 (zkoušel jsem jak SD kartu, tak USB)... nesetkal se s tím někdo?

 

Samozřejmě EQ jsem zkoušel poladit, to na to nemá vůbec vliv, basy na plno a hraje to jak krabička od sirek :-(

 

Stalo se mi to už dvakrát. Vždy pomohlo přepnout na telefon, zavolat kamkoliv (třeba 800123456) a zavěsit. Vše pak zase fungovalo. Je to nějaký bug...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...