Přejít na obsah

Infotainment Rádio SWING


Doporučené příspěvky

Ahojte planujem kupu jednej predvadzacky ktora ma farebne radio swing s USB a AUX portom. Som pouzivatelom iPhone a moja otazka je ako je to s kompatibilitou. Funguje telefonovanie cez bluetooth, hudba cez bluetooth? Kedze nema apple connectivity tak predpokladam ze cez USB to nepojde, ale nabija aspon iPhone cez USB? Vrta mi to hlavou tak by som bol rad keby niekto napisal svoje skusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mam v plane asi o tyzden, ale mozno niekto ma skusenosti :) Raz som tam uz bol ale nechcel som parovat telefon, no budem to musiet vyskusat a kabel som so sebou nemal. Nebol som pripraveny lebo som necakal ze tam na to auto narazim.

Editováno: , autor: MoRFi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze, bol som na obhliadke, vyskusal som to a vysledok je nasledovny. BT parovanie s iPhone - OK, telefonovanie cez BT - OK. Prehravanie hudny? Nepodarilo sa. USB nabijanie - OK, USB hudba(iPod) - OK. Auto nema Apple connectivity. Nemal som viac casu vyskusat tu hudbu cez BT este raz, ale tak uvidime az ho budem vlastnit, dnes zlozena zaloha :)

 

iPhone 5s a orig kabel

Editováno: , autor: MoRFi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo to skutečně jen chvíli počkat. Při dalším přehrávání už si to navíc pamatuje předchozí volbu a stačí pouze po synchronizaci zmáčknout tlačítko MEDIA a automaticky se začnou přehrávat písničky z iTunes, či jiné v mobilu naposledy otevřené hudební aplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě ve Škodovce řekli cca 17000Kč(bez telefonování) a 19500Kč(s telefonováním), ale stějně mě ho nechtěli nainstalovat.Že to na mou sockovou Octavii nejde.Tak jsem rozhodil sítě (dneska ho montují pokuď není vybranej jinej typ standartně téměř do všech).A určitě ho někdo bude měnit.Já ho koupil za slušnej peníz z měsíc starého auta.Dojel jsem si za Ferdou25 a za necelé dvě hoďky bylo hotovo vč.telefonování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prave pracujem intenzivne na vymene SWINGa za AMUNDSEN, je to zlozitejsie nez som si myslel (kedze stary SWING mal vsetko v sebe a Amundsen je rozdeleny) na 2 casti) uz som uspesne vykonal cca 90% vsetkych potrebných veci, uz len vyrobit jeden spec. prepoj na panel infotaimentu a malo by byt vsetko ok...Ked to vsetko zvladnem, hodim sem navod, vsetko som si fotil vratane potrebných dielov, co sa museli dokupovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není u Swingu nějakej kouzelnej "šestiklik", jak:

1 - přijmout/odmítnout hovor tlačítkem rádia?

2 - krátkodobě vypnout displej? (v noci to teda rozhodně neoslňuje tolik, jak jsem myslel, že je funkce vypnutí po 10s vím, ale kdyby to šlo nějak jednoduše vypnout tlačítkem, tak by to bylo super)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Znamená to přesně to, co jsem psal výše - tedy, že podle fotek se zdá, že by to Swing měl nově umět v Rapidu MR2016 (který nastupuje v těchto dnech). Logicky by tedy měla časem přijít aktualizace i pro Octavii. V ní momentálně Swing takovou funkci nepodporuje, musíte si počkat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...