Přejít na obsah

Tempomat do RAPIDa + návod na montáž


miklisek

Doporučené příspěvky

Ahoj

tempomat je možné dodělat , i výměna BCM není problém , u uváděného vozu to bude 6R0- 087M nebo P . Elektrika je triviální , jedná se o 5 drátu od páčky do BCM a jeden na ŘJ motoru , u benzínu pak jeden drát na pojistku . Cca hodina práce . Kompletní sada páčky a BCM , elektika se dá sehnat uz za 6000kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím, už dřív jsem zkoumal nad dodatečnou montáží tempomatu, odrazovalo mě to že musím sehnat druhou BCM jednotku a samozřejmě páčky ale jelikož častěji jezdím po dálnicích tak nad tím začínám znovu uvažovat 

ale než koupím druhou BCM jednotku (nikde nikde jsem jí nenašel až na ebayi) tak bych se raději napřed zeptat jestli bude 100% kompatibilní - než jí pak složitě reklamovat číslo má 6R0 937 087 K

post-90523-0-69000500-1451239589_thumb.j

asi na 99% bude ok ale chci mít jistotu ikdyž je to tu 100x zobrazeno   

děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se, tohle jsem nepsal kdyz jsem byl po 1. Na dokodovani funkci tak jsme to zkouseli a neslo to a kdyz jsem se dival pod volant tak mi konci cislem 86 (pismeno uz nevim) mam pouze vybavu ambiton fresh takze jak tempomat, xenony a prisvit do zatacek tam bohuzel nemam

Jinak je to tak pokud si to prisvecuje do zatacek tak tempomat to podporuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

poslední dobou zjštuji nečekanou komplikaci a to ohledně páček a potřebné kabeláži nutné ke správnému zapojení, páček jsem našel hodně ale k žádným žeprý není kabeláž, dokonce i na cc A-D mi to také vyvrátili že neví o tom že by nějaká kabeláž byla potřeba, což je divné když řada z vás právě zde kupovali tyto páčky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...