Přejít na obsah

Tempomat do RAPIDa + návod na montáž


miklisek

Doporučené příspěvky

Řeší se tu ceny a montáž tempomatu, tak nevidí důvod proč tu nenapsat ihned i cenu ;)

 

 

RomanR25 a co když nemám správnou jednotku? Platí ta cena cos tu psal kdysi? Teda cena 3000,- jednotka a 2500 tempomat.

Tak tos mě špatně pochopil - uvedení ceny ničemu nevadí. ;)  Jde o to, aby se tady nezačaly hromadit objednávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jj stačí, zrovna čekám, až mi ho namontují. Ale doporučuji koupit jinde, ta cena ve Škoda eshopu je ... zbytečně velká.

 

Resp. stěžejní je ta BCM jednotka 087x, jak se tu psalo, ale údajně to mají všechny Rapidy s cornery. Jinak stačí kouknout pod palubku u pedálů, zasunout tam chytrý mobil s LEDkovým bleskem a udělat snímeček.

 

post-48077-0-84195100-1413968066_thumb.j

 

Už je tam a funguje skvěle : )

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tempomat = 2150,- Kč a montáž = 2060,-Kč.

Při montáži tempomatu mněnili i nějaké trojúhelníkové samolepící krytky.Mám cornery,takže nová jednotka nebyla třeba.

Tempomat super - jen mi trochu vadí,že se neukazuje na Maxidotu jeho nastavená rychlost.

Neví někdo jestli by tohle nějak šlo pořešit? :kol-73:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

pročítal jsem si asi první polovinu tohoto tématu takže něco vím, něco jsem možná přehlednul ...

už před koupi auta jsem zvažoval že si tam dám tempomat jenže k vůli vyšší ceně auta jsem ho tam nedávál s tím že se tam dá dodělat potom a levněji 

jenže jsem zjistil že mám nejspíš nekompatibilní BCM jednotku z posledním označením 86 X

když jsem jel do salonu kde jsem to auto kupoval tak mi zdělil že by to vyšlo zhruba na 19 000 včetně montáže což je pálka jak prase 

s tím že by BCM jednotka byla asi za 9000kč a páčky kolem 5000 kč zbytek montáž 

ale jak jsem tak pročítal tohle téma tak ta BCM jednotka by byla levnější pokud by to bylo vše OK ( http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=430 )

otázka jestli by mi to tam byli ochotní namontovat kdybych si to tam vše dovezl ...

a i tak jestli by to vše komunikovalo jak má a hlavně pokud se to vyplatí tam nechat udělat
z tempomatem jsem zvyklí jezdit z práce je to dobrá věc otázka jestli to oželit a raději si koupit pěknější litáky nebo to investovat raději do několika plných nádrží :kol-32:   

Editováno: , autor: hardb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z tempomatem jsem zvyklí jezdit z práce je to dobrá věc otázka jestli to oželit a raději si koupit pěknější litáky nebo to investovat raději do několika plných nádrží :kol-32:

Jde o to kolik toho najezdis po dálnici. Neříkám ze je to špatný doplněk, ale pro me absolutně zbytečný, raději bych investoval do jiné výbavy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak se to veme, dálniční známku nemám, ale sem tam využiju jinou kartu která jet po dálnici umožňuje

je fakt že se nedá tempomat využít tak třeba jako automatická klima ( 100% strávený v autě ) ale za to je to lákavé, ulevit nohám tam kde to jde,
jasně v minulosti nic takového nebylo a tak se jezdilo bez problému ale když je ta možnost tak proč jí nevyužít

navíc kdyby k tomu tempomatu byli i  čidla která by snímala prostor před autem (adaptivní tempomat) za stejnou cenu tak bych se asi tak moc nerozmýšlel ale i tak je to celkem "velký balík" peněz    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...