Přejít na obsah

Tempomat do RAPIDa + návod na montáž


miklisek

Doporučené příspěvky

Jo urcite ano ale davat 6000kc za packy a kabelaz? Kdyz staci sehmat packy a kabelaz samostatne ... Jen teda nekde neco najit

Preci par kabliku, jedna svorkovnice by se snad nekde najit mohla, bohuzel nevim co je presne potreba

Kdyz jsem pred rokem nebo kdy jsem nad tim poprve zacal vice uvazovat tak k sehnani to bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kabelaž jsem nikde nenašel ze by se dala koupit, budu muset tedy koupit original packy i z kabelaží, maji tam 2 verze

1.pro auta bez pp

2.pro auta z pp jenze logicky obsahují ovladáni pro pp ale verze paček pro modely z multifunkcnim volantem neni, jde mi o to jestli ovladani pp bude fungovat jak z paček tak i na volantu nebo prave na volantu prestane fungovat? Resil nekdo takovy banalni problem

Diky za kazdy ohlas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to matoucí

Ale nakonec logické

Nebyt toho VIN cisla podle ktereho kazdy prodejce koho jsem kontaktoval, vycetl jen to ze bych mel mit ovladani PP na páckach me rozhodilo (ale to jsem se dozvedel az pote co me telefonicky kontaktoval jeden obchod z ktereho je nakonec koupim)

Ted ješte at komunikuje ta druha BCM jednotka a budu spokojeny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím, nechal si někdo z vás dodělávat tempomat v AS? Pokud ano, na kolik to vyšlo? Plánuju totiž dodělávku v AS na tento týden a moc se mi nelíbí neustálé navyšování ceny (a taky to, že tam o tom zřejmě nikdo nic moc neví). Původní odhad byl 9 - 9,5 tis. vč. práce (cena po telefonické domluvě v pátek). Dneska volali, že podle VINu (mám MR 2016) bude třeba ještě další úprava a celková cena vč. práce se vyšplhá na 10,5 - 11 tis., což už je cena jako v sérii. Díky předem za případnou reakci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je krásná cena, nebýt toho že mi mnou zakoupená BCM jednotka nechtěla spolupracovat z autem tak by mě to vyšlo na necelních 10 000 jo někdy se to nevyplatí ....

ale pořád si říkám že to za ty peníze stálo tempomat je dobrá věc, škoda že nebyl  už v základní výbavě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám rapida zpátky z AS, tempomat funguje pěkně. Cena i s prací a s výměnou řadičky a krytu ruční brzdy (spojil jsem to, protože mě samotnému se do toho moc nechtělo - fotky zkusím doplnit v průběhu příštího týdne) 10 tis. Kč. Jediné, co mě překvapilo, byla servisní akce "24BU099001 aktualizace řídící jednotky motoru" (mám MR 2016). Neví o tom někdo něco? Na jízdních vlastnostech se to naštěstí negativně neprojevilo :) Ale bylo dobře, že jsem zatím nešel do chipu, protože bych byl asi negativně překvapený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...