Přejít na obsah

Zimní pneumatiky na Škoda Rapid


petrkopecky92

Doporučené příspěvky

pozde :D uz je mam doma.... Ale česká pošta zklamala na plné čáře..... Včera mi přišla sms že mi dnes doručí ty balíky...beru si tedy volno a v poledne mi přijde další sms že to nestihnou....tak jsem si pro to zajel na jejich depo abych si nemusel brat dalsi volno v pondeli.....aneb místo "Balík do ruky" bych to nazval "Vyzvedni si mě v dodacím depu)....prý jim to tam pozdě přijelo...já myslím že se jim s tím spíš nechtělo tahat....ještě že má rapid tak velký kufr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měřil hloubku na SAVA ESKYMO S3 které jsem mněl na FII najeto cca 25000 km 4 roky a hloubka vzorku cca 6 mm. Měřeno obyčejným metrem. Hloubkoměr co je na manometru to ještě nebral.Ten začíná někde na 5.5mm. Hloubku vzorku nové pneu nevím.Obouval jsem kolem 15.října a sundával v polou dubna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi, pokud vybíráte zimáky tak nám udělali radost a otestovali "náš" rozměr 185/60 R15, tudíž můžeme vybírat podle toho: http://www.testpneumatik.eu/zimni-2014  . Já na Rapida asi zkusím ty Firestony, v testu dopadli dobře a navíc jsou za slušnou cenu  :kol-47: Navíc se umístili i před Nokiany, což moc nechápu... 

Editováno: , autor: Georgeos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

:) najk tu blbne vkladání odkazu ! když dam odkaz tak toodkaže na neexistujíci stranku , pokud se pokusím opravit editaci vložením jiného odkazu tak se to celý domrvý !

 

 

na zimu , tedy klasickou zimu

 

http://www.pneumatiky.cz/nokian-hakkapeliitta-r2-195-60-r15-92-r-zimni.html

 

 a pokud budou sra*ky

 

http://www.pneumatiky.cz/nokian-hakkapeliitta-7-205-55-r16-94-t-zimni.html

 

 

obojí mám na ravcich takže přehození není problem

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://auto.sme.sk/c/6947442/obuvate-zimne-pneumatiky-pozor-na-nalepku-pre-index-rychlosti.html

 

Dnes som sa na to bol opytat u predajcu a pozerali na mna jak na blazna, ze s tym sa este nestretli. Ziadne nalepky nemaju tak s kupou zimnych kompletov este chvilu pockam. Maju akciu 3+1 zadarmo a ja by som zobral Nokian WR D3 za 139 €/kus.

1,2 TSI 77 kW max. rychlost 195 km/h, rychlostny index v technickom pri vsetkych rozmeroch H

185/60 R15 88T zimne rych. index 190 km/h

Co na to hovorite?

Editováno: , autor: tasum
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když víš kde sehnat Nokian Hakkapeliitta 7 tak je seženeš ,  přehazovaní kol mi nevaíd :) ono totiž stačí aby se udělal, pěkná ledovatka na cestě , a zimni gumy M+S jsou v celku na prd ! jelikož jezdím za každého počasi ! tak přehození na "hřeby" mi trvá cca 40 minut takže lepší furt stratit 40 minut života , než celý život :) život je muj ! a ja si ho budu chranit jak uznám za vhodné !!! at si řikaji předpisy co chtějí , pokud bude na cestě lodovatka tak pneu z "hřeby" budu mít

 

a ano vim že pneu z "hřeby" na asvaltu prodlužují brzdnou drahu :) a jsou hlučnější atd :)

 

ohledně seversky statu a jejich předpisu , tak ty neznám takže nemužu soudit a jelikož nikoan je odkud hadejte ? :) tak asi je mit zakazané nebudou , na rozdil od našeho kocourkova ! kde se furt vříska ohledně bezpečnosti ! ale to co  opravdu bezpečnost by zvíšilo ta raději zakažou !! holt tady je blbákov !!  a ty zakazy u toho co by bezpečnost zvýšilo , se netýkají jenom pneu ,více bodove pasy ( problem homologovat do normálního auta ) atd

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíše bych řekl že evidetně někdo , nečte moje celé "příspěvky" nebo spíše číst neumí číst vubec :)

 

jasně jsem psal na pužívám na ledovatku/led

 

pokud si někdo myslí že na ledovatku/ led jsou super zimni gumy M+S  překlad blato/snich , tak je vidět že má , bud málo odjeto nebo v zimně sedí doma :)

 

dale pokud by jste četly, co jsem psal , tak kola přehazuji podle potřeby čili nejezdím na pneu z "hřeby" celou zimu !

 

a ono kdyby jste si něco přečetly ohledně pneu z " hřeby" tedy novýmy tipy těch to pneu , tak by jste se taky třeba dočetly že už tak moc nestruhaji asfalt  !

 

spíše by bylo za vhodno , začít tlačít na zrušení zakazu pneu z "hřeby" nebo aspon povolení v případě ledovatky/ ledu a horských useku (tedy pro ty co žijí v horách ) !! a ne mezkovitě stát za nesmyslem že pneu z "hřeby" strašne ničí cesty :)

 

ono když se člověk podíva po zimně , na cesty v čr , tak samá díra ,mraky "vymrzku", zvlněný asfalt od podmrznutí atd :) za se to zaflikuji a ovce spokojeně chrochtají jak se jim dobře nejede !

kdyby tedy jak tu psal up, všichni používaly pneu z "hřeby" tak by podle něho na jaře ,nebyl nikde asfalt , což by bylo taky dobře musely by dát nový ! a ne flikovat/ látat diry !

 

dale je otázka tam kde se bežně jezdí z pneu z "hřeby" , proč tedy na jaře maji asfalt ? když by tvrzení , v příspěvku UP bylo pravdivé ! takže tak

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

spíše bych řekl že evidetně někdo , nečte moje celé "příspěvky" nebo spíše číst neumí číst vubec

My,na rozdíl od některých číst a psát umíme. Ovšem číst nějaké smysl nedávající útržky myšlenek je obtížné. Vyjadřuj se jasně a pak nebude problém.

"blato/snich"  :smich:  Toto hovoří za vše. Než ty kola přehodíš,tak ta ledovatka/led dávno roztaje. A kolikrát za zimu je u nás na silnici souvislá vrstva ledu/ledovatky,aby se vyplatilo dělat takové eskapády?  :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co pak je , mud/snow M+S !  jinak po našemu :) blato/snih :)

 

a odpověd na to , kolik je ledu na cestách , bydlým v horách , tak asi tak , nevím proč se staráš, o to že mi dá praci přehodit kola ? je to moje věc nic víc !

 

je sice faktem že pražáci většinou, neumí ani vymněnit žarovku  :kol-32:  :) takže je zcela jasné, že by pro ně by byl problém , přehodit kola , tak že by musely do servisu :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...