Přejít na obsah

Predné svetlá, žiarovky


kajovod

Doporučené příspěvky

věř tomu, že NBU nebo Philips Extreme ano a sníh to opravdu zkresluje.

Prostě by jsi musel mít auta vedle sebe, aby jsi ten rozdíl opravdu hned poznal.

Oproti klasickým žárovkám je samozřejmě rozdíl markantní, ale to i když dáš lepší H7, tak hned rozdíl je velký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je presne ono.. Overovat obchody, laborovat s zarovkama, nakonec zjistit ze jsou za deste v noci k prdu a kazdejch tri ctvrte roku je menit protoze praskaj, zkouset jiny znacky.. To mi nikdo nevymluvi ze je proste lepsi tam soupnout ty xenony ktery budou vzdycky svitit lip, nemluve o zalezitosti stylu, ze :D Ale dodelavat je za 30 klacku je blbost to je jasny, to bych radsi jezdil po tme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyladění barev světel mlhovek ke xenonům. OSRAM H8 Cool Blue. Původní Hella H8 Blue Light jsem na chvíli nahradil čínskými noname xenon look, ale ostrost světla hodně do modra byla už moc do očí bijící. Tyhle Cool Blue jsou tak akorát. Samozřejmě funkce mlhovek prosvítit mlhu asi nic moc, pro corner funkci je tahle barva naprosto vyhovující. 

attachicon.gifIMG_20151219_152634.jpgattachicon.gifIMG_20151219_152712.jpgattachicon.gifIMG_20151219_152729.jpg

Miklisek, menil si aj obrysove svetla? Na 2 foto posobia velmi biele oproti originalu. Ja mam pri xenonoch original nejake modre ale aj tak svietia nejako na zlto, alebo mozno tu zltu farbu robie tie original klasicke H15. Uvazujem o tych OSRAM H15 cool blue.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V xenonech jsem vyměnil originální modré (značku nevím) za Osram Cool Blue W5W, jsou totiž výrazně bělejší než Philips White Vision W5W, který byly v paketu s Philips H7 White Vision. H15 denní vlákno ti s xenony nesvítí, takže to by ovlivnit nemělo. Ale do H15 Cool Blue časem půjdu (možná před jízdou do HR), dálkové s xenony prostě barevně neladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ke xenonům zkoušel do obrysovek Osram Cool Blue Intense i Philips White Vision a Osramky jsou na tom opravdu lépe, ale i tak, pořád to jde dost poznat proti autu, takže jsem skončil u LEDek. Máš někde ty H15 Cool Blue vyhlídnuté za zajímavější cenu? Nejhorší mi při rozsvícení dálkových přijde přímo ten předěl xenon / žárovka, vidím tam takovou vyloženě žlutou čáru, potom už mi to začíná více splývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám, na ebayi. Při koupi 2 a více sad (sada 2ks) vychází cena s dopravou na docela pěkných 600 Kč/ks. Což docela jde, tady je koupíš od 804 Kč (autodilyhh vč. dopravy). Kdo jde do toho se mnou?    

já bych možná také do toho šel, vyzvedl bych si je pak u tebe v Lysé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý další člověk se počítá, protože sleva je 10% z finální ceny objednávky, takže by to mohlo slézt i pod 600 Kč / ks. Teď jen, aby byly OK. Zde odkaz (mají 6 sad): http://www.ebay.co.uk/itm/Osram-Cool-Blue-Intense-H15-4200K-Car-Headlight-Bulbs-Twin-Pack-of-Bulbs-/331693757503?hash=item4d3a7d143f:g:hHcAAOSwT5tWJfun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je mám už skoro měsíc (viz moje vlákno), Vypadá to o dost líp než originál, ale nečekejte od toho zázrak stejně je to světlo do žluta.

Rypicong: Modrá baňka je ve světle úplně v pohodě, nijak zvlášť viditelná není.

Editováno: , autor: Lusta17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...