Přejít na obsah

VCDS - Dá se něco dokódovat do Rapida?


Woody

Doporučené příspěvky

Jednak, a jednak je couvání celkem často spojeno i s nějakými manévry směrem vpřed, např. při podélném parkování. Pak je fajn vidět na všechny strany (dokonce i když se necouvá) a navíc to odstraní stroboskop u neumětelů (cuk sem, cuk tam, cuk sem... :D) nebo při zajíždění do malé škvíry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by nebylo od věci vytvořit seznam, kteří kolegové se v dané problematice kódování v různých koutech ČR (popř. SR) vyznají, aby nebylo potřeba se dokola ptát. Seznam by se pak doplnil do úvodního příspěvku, pokud s tím autor souhlasil.

 

Uvádím příklady oblastí, které mě jako první napadají:

a) Praha

B) Mladoboleslavsko

...

atd.

 

Sám bych rád pomocí dokódování některé změny provedl, proto bych uvítal praktickou pomoc v podobě seznamu. Řekl bych, že např. ve zmíněných dvou oblastech se najde kompetentních osob víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda XDS na rapida MR2016 už niekto dokódoval ? Alebo to nepôjde ?

 

A ako je to vlastne so signalizačnou žiarovkou stretávacích svetiel na budíkoch ? Dá sa dokódovať signalizácia, alebo tam vôbec nieje ?

Editováno: , autor: pobr74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal se mi do rukou Rapid Spaceback 2016 "Monte Carlo" a pri prohlizeni vagem jsem narazil na moznost vypnuti systemu START-STOP

 

přesneji zde:

 

VCDS -> 01 - Motor -> 07 - Kodovani -> Byte 6 -- Bit 0

post-1-0-12268600-1457784056_thumb.png

 

nebo pomoci prizpusobeni

VCDS -> 01 - Motor -> 10 - Přizpůsobení -> Aktivace funkce start-stop

post-1-0-81551300-1457785818_thumb.png

 

VCDS -> 10 - Asist park./žízení -> 10 - Přizpůsobení -> Kanál: Deaktivace funkce start-stop

post-1-0-48294700-1457785115_thumb.png

 

Znamena to ze se tim vypne tento system? Nezkousel jste to nekdo??? Nechce se mi to testovat na cizim aute...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave take je ze jsem zde nenasel moznost zapnuti protoceni rucicek mozna ze to v moji verzi VAGu jeste neni 

 

Jeste jsem zde narazil na tyto veci:

 

Vypínací rychlost pomoci při parkování

VCDS -> 10 - Asist park./žízení -> 10 - Přizpůsobení -> Kanál: Vypínací rychlost pomoci při parkování

post-1-0-62490600-1457784807_thumb.png

 

 

Zajimave ze zde nikde nevidim moznost aktivovat otoceni rucicek po zapnuti klicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...