Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

Už nějakou dobu (cca 1týden) se mi v autě ozývá "drnčení" z přední výplně dveří když mam puštěné rádio (swing).Pokud se loktem opřu o výplň při "drnčení" okamžitě to přestane.Nejdříve se to projevovalo 1 za čas ale teď to začíná být rušivé při jízdě.

Rádio swing, hlasitost 10, zapnuté FM rádio.

Chtěl bych se zeptat jestli se to projevuje ještě někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

jako když vám zamrzne sníh a led kolem zadních dveří a hlavně víka kufr (před jízdou je neotevřete)....to je symfonie zvukůůů, musel jsem zastavit a všechny dveře pootvírat aby se ten led vylomil.....někdo stejnou zkušenost? Horní hrana víka kufru tam je to teda extrémní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to souvisí s tuhostí karoserie...proto mi to minulej sedan nedělal:) Já když vyjel přes enrovnosti, já se tak lekl co to zase skřípe...Nad brzdovým světlem v tý spáře jsem měl  normální  kouli ledu, která za boha nešla dolu, simply škrabkou jsem to zas kvůli tý gumě neriskoval...no tunel se o to postaral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj Rapid zažil včera první sníh a je z toho celý paf ..... Ale řekl bych, že OI vrzala při jízdě víc, při oltevírání dveří a kufru zase míň. Ale ono to bude asi záležet na tom jak moc zatekla do spár voda a zmrzla. Jinak já mám ledovku se zamrzlým sněhem po celý střeše a na zadku, předek je čistý, asi vliv teplé kapoty a toho, že vítr foukal směrem na zadek auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začalo mi něco bubnovat zezadu... dutý ráný jakoby z kufru. je to to víko ? Oba dorazy mám stejně vysoko, myslím o jeden zub nahoru... mám je tedy oba zvednout ? Nejde nějak zjistit jestli je to jen na jedné straně níž ? Jo a všiml jsem si tady, že ti co už s tím hýbali tak to mají zase dole po čase... má smysl s tím jet do servisu ? posunou nahoru a řeknou že dobrý... po týdnu to zase klesne a bude bouchat zas... Kufr mi taky šel ze začátku těžko zavřít a teď to jde lehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne uz se to taky neposunuje ale zas to drnci..vpravo vzadu na nerovny ceste....ja to asi dost rozstehoval ty dorazy...mel jsem je cely venku..az pojedu na jare na olej tak reknu at s tim neco udelaj :).. po zvednuti mi sel kufr zavrit blbe...ted uz jde zas lehce...a myslim ze jeden mam vejs  nez druhy (kdyz je dam stejne drnci to este vic)--jak rikam mam to rozhašený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě občas (dle sdělení synka) drnčí něco v oblasti zadní loketky. Stačí ji sklopit a je klid. Nezkoumal jsem to, co to je, vzadu nejezdím a popravdě to na rozdíl synka neslyším. 

To bouchání pěstí ale nebude moc relavantní, protože pazvuky auta generují spíš malé kmity než prudké rány (neplatí pro podvozek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

runner: bohuzel nezjistil. reklamovano. byl sundany tapec a vse bylo prichyceno ok. styk dveri s tapecem necim nsmazan ale vysledek zadny. Jo to zadni operadlo tady uz nekdo psal. Zkousel jsem a nic.

Miklis: souhlas, nastesti zadni loketku nemam. mel jsem ji u O1 a nikdy nebyla pouzita tak ze mi nechybi a alespon nevrze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Ale je to jenom do určitého měsíce v začátku výroby. Zda se to týká i Tvého vozu se objeví technikovi v databázi po zadání VINka do systému při Tvé návštěvě v servisu. Pokud se Tě to týká, tak je vymění automaticky ve spojení s jinými pracemi pro které si servis navštívil (např. za účelem výměny oleje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...