Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

jak ho nezná ? Jako že nenačte žádnou jednotku ?  to snad ne......ale jak píše Cosby, jestli máš originál tak aktualizuj a vyzkoušej...v AJ je poslední 16.8.3, v češtině 16.8.0.....jestli máš klon tak to bude problém, nicméně něco ti to načíst musí...třeba bez labelů, ale ne že nepozná nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12.11.2016 nastal pre mňa a majiteľov Fabia III deň D...

teda aby som to upresnil, ide o prvé zverejnenie dokumentu Kódovanie funkcií Fabia III v1.0 v mojom vyhotovení. vybraní užívatelia už mali prístup k verziám v0.9 a v0.9.1, ktoré boli pracovné. nakoľko som im dôveroval, mohli si prezrieť komplet dovtedy nazbierané a otestované kódy, prípadne som čakal na odozvu.... všetky podstatné informácie o tomto dokumente sú dostupné priamo v pdf súbore. v prípade akýchkoľvek otázok sa na mňa môžte obrátiť, ak budem vedieť, poradím. zbytočné komentáre si nechajte, nejde mi o zárobkovú činnosť, no každý lajk, donate či ďakujem poteší...poprosím bez zbytočných komentárov, nech zachováme tému a diskusiu ohľadom kódovania...

alternatívny odkaz na stiahnutie: https://uloz.to/!3JfVkF4TLy8s/vcds-kodovanie-funkcii-fabia-iii-2016-v1-0-wirer-pdf

 

admin: ak to povolí autor prvého príspevku, kľudne to tam hoďte. snáď sa nik nenahnevá

predna strana.png

VCDS kodovanie funkcii Fabia III 2016 v1.0 wirer.pdf

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
  • Pozitivní 11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle snad nemůžeš myslet ani vážně:

Kódovanie:

- Modul 03 – ABS Brakes

- Coding 07 – Long Coding Calculator

- Byte 22 – defaultne je nastavené CB a treba ho ručne prepísať

nasledovne:

o ESC Sport + ASR vypnuté – prepísať na E7

o ESC Sport + ESC Off – prepísať na E3

Poznámka: po prepísaní na klávesnici stlačte šípku hore alebo dole, aby

ostala hodnota uložená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen že Wirer si za tu příručku zaslouží přinejmenším poděkování, protože to muselo dát dost práce. To, že jsou tam nějaké chyby je beze sporu (také jsem na něco málo přišel), ale každý pologramotný uživatel je dovede opravit. V další verzi budou určitě opraveny. Já podle příručky pár věcí dokodoval a jsem za to vděčný. Ještě jednou dík - takových lidí už není mnoho. Kritizovat dovede každý a i kritika se dá řešit formou konstruktivní připomínky, kterou by autor jistě přivítal a ne slovy:"to nemyslíš vážně" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...