Přejít na obsah

Problémy s centrálním zamykáním


zdendas

Doporučené příspěvky

občas se mi stává něco podobnýho se střešním oknem. Ne že by samo jezdilo sem a tam, ale nejde zavřít. Vždycky se vrátí do polohy !ventilačka". Je to ale jen zřídka kdy, při opravdovém horku. Nejdřív jsem byl vyplesklej, ale stačí vypnout a zapnout klíček a je to OK. Můj závět je ten, že se prostě přetopí ŘJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě na služebáku to dělá obdobně, při otevření levých předních dveří se občas zamkne celé auto. A řekl bych, čím tepleji, tím častěji. Konzultoval jsem to v servisu kde mám dobré vztahy a dokonce mu důvěřuji. Tvářili se, že je to malina (nějaká jednotka ve dveřích?), akorát jsme se domluvili, že to necháme na pravidelný servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě na služebáku to dělá obdobně, při otevření levých předních dveří se občas zamkne celé auto. A řekl bych, čím tepleji, tím častěji. Konzultoval jsem to v servisu kde mám dobré vztahy a dokonce mu důvěřuji. Tvářili se, že je to malina (nějaká jednotka ve dveřích?), akorát jsme se domluvili, že to necháme na pravidelný servis.

Mám podobnou zkušenost. V servisu odpojili a zapojili baterku a je vše OK. Čím to bylo ale ve skuečnosti mi neřekli. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte kluci,

když mi pere slunce do Fabky, tak mi neustále cvakají naprázdno zámky dveří. Jednou se mi auto samo zamklo. Když se ochladí, tak s tím není žádný problém. Poraďte mi. Dík

To samé to dělá i tátovi, ví někdo přesně co s tím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se taky poslední dobou děje s centálem jedna anomálie....asi tak cca 1 z 50 zamknutí normálně auto zamkne, ale kontrolka uzamčení prostě nebliká a pak stačí odemknout a zamknout a je vše zase v pořádku, prostě jednou za čas se to stane, zvláštní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se taky poslední dobou děje s centálem jedna anomálie....asi tak cca 1 z 50 zamknutí normálně auto zamkne, ale kontrolka uzamčení prostě nebliká a pak stačí odemknout a zamknout a je vše zase v pořádku, prostě jednou za čas se to stane, zvláštní...

Známému ta diodka dělá taky to samé... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se taky poslední dobou děje s centálem jedna anomálie....asi tak cca 1 z 50 zamknutí normálně auto zamkne, ale kontrolka uzamčení prostě nebliká a pak stačí odemknout a zamknout a je vše zase v pořádku, prostě jednou za čas se to stane, zvláštní...

Známému ta diodka dělá taky to samé... :unsure:

ale proč to takhle blbne..to opravdu netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa zasa stane ked sa zamknem v aute tym gombikom na zamknutie..ze mi obcas zacne blikat cervena dioda a neviem sa dostat z auta :))

musim stiahnut okienko a odomknut sa...co s tym? :))

auto je garazovane :)

Když ti bliká červená dioda, je aktivovanej SAFE systém a auto nejde zevnitř otevřít,,,pročti si návod nebo forum... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

taky mam problem: mam fabii classic, predni okynka v elektrice, original central bez DO: prestala mi blikat cervena dioda ve dverich a jde tedy auto otevrit zevnitr. sehnal jsem jiny zamek do dveri ridice (starsi), vymenil, ale nepomohlo to.ze by byl taky vadny nebo muze byt chyba i jinde? kdyz jsem pripojil VAG, tak se dostanu do 46-centralni stahovani oken ale do 35-centralni zamykani ne. neco mi shorelo nebo to tam vubec nemam?

jeste jsem rozebral ten starej zamek, ale vypada ok.

a cerveny svetylka ve dverich nemam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...