Přejít na obsah

Dílenská příručka, učební pomůcky, schémata, TPI pro FIII


Hkubes

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, kvetosm napsal:

tak to nechapu..mam Win 10 a mel jsem to i v IE :-(

aha, tak ne..sposutel jsem to v edge..a ted kdyz jsem chtel nainstalovat IE 11, tak instalace nemuze byt dokoncena , prootze je v PC novejsi verze aplikace IE :-( tak snad to pujde i s tou novejsi verzí teda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dík za doplnění. Takže to velký březnový "halo" kolem DSG7 skončilo v servisní akci 34H5 podle  electric_2017_i_jaro7.pdf, kdy jsou zásobníky mechatroniky tlakované novým softem na max. 52Bar místo původních 60Bar. Jestlipak to poctivě kontrolujou a updatujou u všech, co se v autorizáku ukážou ... Přitom sw úpravu nasadili už od KW22/2015, tak asi potřebovali dostatek testovacích jezdců B)

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, nevim jestli to patri uplne sem, ale dnes jsem byl v servisu a servisak na me vybalil, ze od 16. 6. ma Skodovka svolavacku na Fabie, kvuli poklesu napeti / spatnemu stavu baterie.

Nevim, jestli je to nejak omezeno na rok vyroby atd, moje je 2015. V zakazce je napsano: "servisni opatreni 90K1 - preprogramovani ridicich jednotek".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Pojistky.

Sice jde o známou TPI viz příloha, ale možná, že přijde trochu zima a k nějaké té poruše by mohlo dojít. Pojistky chybné hodnoty byly i v mém autě přestože několikrát prošlo autorizovaným servisem....

 

POJ.pdf

Editováno: , autor: psemrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...