Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Při tomto řešení převážilo asi hledisko bezpečnosti - při zavírání bys měl být při autě, abys měl přehled, že to nikoho neohrozí. Na druhé straně nevím proč otevírání funguje i z větší dálky (už se to tady řešilo), otevřeš si kufr třeba i z bytu, pokud parkuješ pod okny, a ani o tom nemusíš vědět. Chtělo by to pořešit přes kodování.

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo login na bezpečné přístupy do jednotlivých jednotek? Do 09 je to chronicky známý kód 31347, do 6D pak 12345. Potřeboval bych udělat zálohu některých důležitějších adapt. map.

....

Tak nakonec jsem si pomohl sám... 

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak bylo již dříve uvedeno Ferdou:

09-Central. electr.

(8)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion C 23,not active→Daytime running lights
(10)-Leuchte23SL HLC10-Dimmwert CD 23,  0→100

 

(8)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion C 24, not active→Daytime running lights
(10)-Leuchte24SL HRA65-Dimmwert CD 24, 0→100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...přikládám výpis přímo z BCM, RZ fakt nesvítí - Michale, kde je tedy problém?  

(6)-Leuchte23SL HLC10-Dimmwert AB 23,100
(7)-Leuchte23SL HLC10-Lichtansteuerung HD AB 23,Always
(8)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion C 23,Daytime running lights
(9)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion D 23,not active
(10)-Leuchte23SL HLC10-Dimmwert CD 23,100
(11)-Leuchte23SL HLC10-Dimming Direction CD 23,maximize
(12)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion E 23,not active
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chtel bych moc podekovat Michalovi... super prace a ochota, ktere se opravdu cenim.. 

 

aktivovano/deaktivovano : 

 

1 - start/stop - vypnuto

2 - zapnuta pamet vyhrivani sedacek

3 - zapnuto zadni osvetleni pri dennim sviceni

4 - zapnuta moznost vypnout potkavacich svetel pri stani vozidla

5 - zapnuto zobrazeni stavu/dotankovani nadrze v litrech 

6 - zapnuto zobrazeni zmeny stavu drive modu na maxi dotu 

7 - zapnuto XDS 

8 - zmena barvy teple bile na cervenou 

 

co se zatim nepovedlo - zapnuti obou zadnich mlhovek a tlacitko kufru uvnitr auta na otevreni i zavreni

 

takze mi chybi odemceni tv tunneru/dvd a tlacitko kufru a jsem spokojeny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapnuti obou zadnich mlhovek neni mozne dokud si tam nedas svetlo s mlhovkou ;) Nad tim jsem uz take dost dolaboroval, nez-li jsem zjistil, ze tam doopravdy to svetlo neni a ze existuje jine objednaci cislo pro prave svetlo pro angl. verzi...nebo aspon tak to je u me.

Tlacitko kufru neni prozatim ve VCDS popsane, takze to tak jednoduse nejde, maximalne, ze by byl nekdo ochotny laborovat a vycist bitovy obraz pameti jednotky a pokusit se to najit, ale to je spousta hledani a laborovani a treba to ross brzo zvladne a popise to a pujde to udelat stejne jako na okte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možnosti adaptace pro tento typ jednotky 6D je úplný, určité možnosti jsou ještě možná v datové sadě, ale jinak se jedná o jednotku, která toho umí mnohem méně než předchozí v O3 a S2. Opět se šetřilo.

Hmm tak tohle neni uplne dobra zprava. Jen takovy dotaz, neobjevi se v novem MR17 treba jina lepsi verze teto jednotky? Protoze zrovna to tlacitko u toho kufru mi fakt vadi ze tim nelze kufr zavrit ;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bladik: nedalo by se napichnout na kabely zaviraciho tlacitka kufru, kabely protahnout az k řadicce a koupit jeste jedno tlacitko. Puvodni tlacitko by kufr oteviralo, druhe by ho zaviralo. Sice opicarna, ale fungovat by to melo, ne?

Pawouk: v moji konfiguraci taky stalo, ze auto ma XDS. Ale jistotu, ze je fakt funkcni nemam žádnou.

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...