Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Stale doufam (ac naivne), ze je to pouhy fake z Boleslavy a ze tohle do vyroby nepujde. Tak hnusnou prid mel snad jen Fiat Multipla a jeden z Citroenu jak mel ty uzounke dvojite svetlomety...

Jo kamaráde, pořád jsem doufal v totéž, než přišly fotky z provozu... :(
Zadní FL lampy chci vidět v reálu, abych soudil. U předFL mi přišly obyčejné a bez nápadu, jen zvýrazňovala tu bezduchou hranatost auta. Tato se mi na oficiálních fotkách líbila více, no v tom provozu zase ne. Takže jsem zvědav, v reálu vypadá vše jinak..
Nejvíce se bojím toho, že se mi to v reálu bude hnusit stejně tak, nebo ještě více. Protože je velmi vysoká pravděpodobnost, že bez možnosti výběru budu právě tuto Octávku dříve či později mít...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodávat se to bude stejně dobře, ať se to někomu líbí či nikoliv.
Pamatuji na novinku FII, kde všichni vzpomínali na FI a teď jich jezdí mraky.

Za mě osobně OIII před FL hezčí a to jak předními světly, tak zadními LED světly ve dvou linkách do tvaru "C".
U OIII se design opravdu povedl. Na FL třeba si zvyknout, nikoliv zavrhovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak nikdo netvrdi, ze se nebude prodavat a mnoho z nas uz davno tvrdilo, ze si vsichni zvyknou. Rozdil je vsak v tom, ze smirit se s designem neznamena design zacit mit rad a o tom to prece je. Auto se mi musi libit abych si ho koupil za sve penize pro svou potrebu,ale to u Ocravie vseobecne nikdo neresi,protoze jde z drtive vetsiny o prodeje sluzebnich vozu toz tak asi vsechno. Jen nechapu,ze se za tohle Kaban a potazmo cela Skodovka nestydi!!! Me tohle nekdo prinest byt jen jako skycu ke schvaleni,tak ma tak tyden na to,aby zkusil prijit s necim jinym a pripadne zbohem... to at se na me nikdo nezlobi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...